Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6


PG

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli tak to wtedy podpinasz styki przekaźnika pod stałą masę ktora po zalaczeniu przekaznika pojdzie na dodatkowy kabelek.

http://obrazki.elektroda.pl/9402737000_1348251402.jpg

85 - stały plus

86 - masa spod recznego

30 - stała masa

87a - przewód dodatkowy do wyłączania recznym

Kolego ProeltecDRL mam jeszcze takie pytanie. Podłączyłem ten przekaźnik, plus mam podpięty pod pin TFL w przełączniku świateł, po włączeniu świateł mijania jarzy mi się kontrolka od ręcznego. Co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modul SD-2 mam juz od chyba 4 lat.

Naszla mnie teraz ochota na podlaczenie zamiast drogowych, swiatel przeciwmgielnych.

Rozumiem, ze nie powinno byc problemu?

Ktore przewody w mce odpowiadaja na halogeny?

Sent from my domofon using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ma ktoś moduł od kogiela w takiej wersji

SD-2 + CLH + czujnik zmierzchu + swiatła mijania w nocy?

Chciałbym dowiedzieć się jak to zamontować bo trochę ciemny jestem w tym temacie i nie wiem od czego zaczać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym zapytać czy może ktoś wie z jakiego powodu po podłączeniu regulatora świateł dziennych po przełączeniu z dziennych na mijania (automat czujnik zmierzchu) nie zapalają się postojówki i nie ma podświetlenia zegarów. Z przekaźnika jestem wpięty na mijania i się zapalają ale bez postojówek i podświetlenia.

Dzienne wyłączają się również po załączeniu postojówek przy kierownicy. Mam Audi A4 B5 po lifcie z roku 1999. Silnik 1.9TDI 110kM.

Podejrzewam że brakuje mi jakiegoś połączenia w tym wszystkim. Z góry dzięki za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ProeltecDRL Pytanie:

1 czy jest możliwość wykonania modułu z potencjometrem żeby płynnie regulować natężenie świecenia świateł ?

2 jak zachowuje sie moduł gdy mrugniemy światłami długimi, podczas gdy moduł jest aktywny, czy moduł odłącza się gdy dostaje napięcie ze sterownika MCE na żarówkę a na przewodzie jest pełne 12V ?? ( nie wiem czy dość jasno to napisałem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chcialbym zamontowac SD-2 + CLH + czujnik zmierzchu czy niebedzie zadnego problemu z montarzme dodam ze mam tylko org xeono bez wlacznikow auto itp na wlaczniku od swaitel,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita. kojaży ktos gdzie jeszcze na allegro mozna kupic SD-2? albo jak sie nazywal uzytkownik sprzedajacy je? Bo jakos nie moge znalesc a potrzebuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogiel

---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

http://kogiel.za.pl/sklep4/sklep.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamontowany taki układ z alledrogo, idea ogólnie bardzo dobra, bardzo mi się podoba ale albo ja miałem pecha albo te układy są jakieś wadliwe. Psuł się kilka razy, za każdym razem wymontowywanie i odsyłanie po czym znowu ponowny montaż - masakra. Ostatnio raz działał a raz nie, nigdy nie byłem pewny czy układ działa a panowie policjanci czatują. O mały włos dostałbym mandat. A poza tym u mnie nie można było mrugnąć długimi jak był układ podpięty. Niby mrugały ale blado, nie tak jak normalnie. Instalację mam ok, nigdy z niczym nie było problemów. Idea bardzo dobra tylko wykonanie dopracować.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem moduł SD-2 od 4 lat i zero problemów, także miałeś jakiegoś pecha, albo moduł nie od Kogela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem i mam nadal układ od kogela i długimi moge normalnie mrugnąć z 100% mocą także nie wiem czemu w Twoim wypadku nie mogłes.

Co do psucia dopiero po 3 latach przeze mnie sie uszkodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że temat stary jak węgiel Ale po roku używania modułu SD2 od Kogla, dzisiaj moduł się prawie spalił i doszło by do pożaru auta. Rok działał bez zarzutu a dzisiaj światła nie zgasł po zagaszeniu auta i moduł zaczął się palić. Dobrze że miałem to zamontowany nad bezpiecznikami i od razu zauważyłem dym bo doszło by do tragedii. Szczerze to już nigdy tego nie zamontuje. Piszę to dla potomnych żeby zawsze mieć ten moduł zamontowany w miarę możliwości na wierzchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...