Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moja A4 1.9 TDI 1997 rok (110km AFN) lekko stylizowana na S4


Maniusiek28

Rekomendowane odpowiedzi

Było:

aV11gnUr.jpg PqEroi0.jpg aV11gPl0.jpg

Jest:

gx3r3Ei.jpg

gx4krzJ.jpg

aV3QGMA.jpg

gx4kLwS.jpg

gx4l1ZS.jpg

aV3RtFr.jpg

gx4lypJ.jpg

gx3r8DA.jpg

gx3rdCS.jpg

aV313ai.jpg

gx3pIQr.jpg

gx3pSP0.jpg

.......a na koniec moja mała pani szofer (ciastko zajada w wolnej chwili).....

aV1NHo30.jpg

Wykonane zmiany:

-alu OZ 17' opona 225/45

-gryl od modelu S4

-kierownica od modelu S4

-zespolone reflektory Valeo+zestaw HID 6000k

-pomalowane na czerwono zaciski chamulców

-wyciaty katalizator

-alu ringi wokół zegarów

-białe kierunki

-zderzak od S4 z halogenami

-wskaźnik doładowania turbiny w słupku

-turbina od AWX 130km

-końcówki wtrysków 0,216mm

-FIMIC

-korekta softu by Rogal 160km/343Nm

gx3tVeA.jpg

Miałem też kiedyś (7dni dokładnie) mała glebę -30mm springi Eibach ale za bardzo byłem przyzwyczajony do komfortowego zawieszenie i pozbyłem sie ich choć auto super na nich wyglądało oto foto:

gx3sOoA.jpg

Plany:

-chromowane obudowy lusterek In Pro

-wypolerowanie relingów

-ori chromowane obwódki szyb

Z racji że jest to auto rodzinne i służy mi codziennie nie interesują mnie takie rzeczy jak ciemne szyby,gleba (miałem i już nie chcę),super głośny sprzęt grajacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniusiek28 no i pieknie :th: po wymianie lampek - calkiem inne autko.. Grill tez robi robote.. Ale rzeczywiscie fela nie wyglada na 17.. - Pewnie taki wzor..

Co do lusterek w chromie to bym sie jeszcze zastanowil.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie taki wzor..

możo to dziwne ale podoba mi się ten wzór....solidne fele, bardzo wytrzymałe...........tak swoją drogą YKK nigdy nie widziałem twojego auta (masz tam wogóle coś :polew: czy tylko udzielasz się tu na forum???....pochwal się !!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi :) zapomniałeś sie oponkami pochwalić :naughty: miałem takie same ale sprzedałem komuś z elbląga niedawno :polew: nie kojażysz może kto to mógł być? :> ale oponki bardzo dobre i szczerze polecam :) prędzej Ci auto padnie niż sie zetrą, sam chce wciepywać 18ki no bo ile można na 17 jeździć

a co do samego autka to wywal znaczek eSy z gryla i A4ke oraz TDi z klapy

nie pisze nic o zawiasie bo sam mam serie :rolleyes: jeszcze :evil:

a tak to cud miód :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek powiem krótko fura jak marzenie :good: Właśnie takie zmiany mnie interesują :kox: Mody silnika dokładnie takie (powiedz jaki koszt :kox: ) ile Cię kosztował zderzak od Ski kompletny z halo i spryskami? Możesz wysłać na PW info co i jak, bo być może też zainwestuję za jakiś czas :wink4: Ja bym tu jeszcze widział felgi od S4 :slina: I oznaczenie na klapie bagażnika 1,6 LPG Power :polew: Ale by ludziska mieli ździwkę jak ich objeżdżasz :kox: Poza tym jakie osiągi teraz ma autko? Ile do 100 itp.? Jakie spalanie? :wink4: Pięknie, podoba mi się :good: Tylko wnętrze psuje efekt :decayed: , może coś zmienisz? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek powiem krótko fura jak marzenie :good: Właśnie takie zmiany mnie interesują :kox: Mody silnika dokładnie takie (powiedz jaki koszt :kox: ) ile Cię kosztował zderzak od Ski kompletny z halo i spryskami? Możesz wysłać na PW info co i jak, bo być może też zainwestuję za jakiś czas :wink4: Ja bym tu jeszcze widział felgi od S4 :slina: I oznaczenie na klapie bagażnika 1,6 LPG Power :polew: Ale by ludziska mieli ździwkę jak ich objeżdżasz :kox: Poza tym jakie osiągi teraz ma autko? Ile do 100 itp.? Jakie spalanie? :wink4: Pięknie, podoba mi się :good: Tylko wnętrze psuje efekt :decayed: , może coś zmienisz? :wink4:

publicznie opisze co i jak:

-zderzak s4 300zł+kratki 200zł+halo 200zł=700zł sprysków nie mam to tylko zaślepki

-mody silnika :turbo awx 1000zł+koncówki wtrysków 0,216mm wraz z montażem i regulacją 900zł+FIMIC 700zł+korekcja softu 900zł=3500zł

-wskaźmik doładowania+obudowa+klej=200zł

-lampy zespolone Valeo 600zł+Hid 6000k zł 300=900zł

-alu ringi na zegarki 70zł

-dystanse tylnej osi 15mm 90 zł

-gril od S4 100zł

-białe kierunki+białe żarówki 30zł

-wycięcie kata i wstawienie rurki 150zł

Co daje łaczna kwotę moich modów 5.740zł..... :shocked: jeszcze troszke bym dołorzył i byłoby B6......więcej zmian nie będzie bo nie moge znaleść chromowanych ramek do szyb,a bez nich to polerki relingów i obudów lustarek IN PRO nie będzie....................a żona grozi rozwodem jak coś jeszcze kupię do A4

Spalanie na poziomie 8-8,5 nawet do 9 l/100 miasto.....z klima i moją dość ciężka nogą

5-6/100 trasa

pomiaru do 100 nie robiłem ale wierzcie lub nie zmiana jest odczuwalna.....niestety powoli zaczyna robic się mało,MAŁO i MAŁO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no to ładnie... jeszcze alu z oponami (3000) jeszcze zderzak tył od Ski i może progi, ostateczny koszt koło 10000 :kox: A do tego może foteliki skórzane do wnętrza :kox: Czyli żeby odstawić furkę na błysk trzeba 15 000 :kox::shocked: Mnie najbardziej interesują mody silnika :mysli: A jak jest teraz u Ciebie z kopceniem? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jest źle,bąki puszcza ale to każdy diesel...naprawdę trzeba mu wstawić w p...by porządnie zakopcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill od S4 za 100 zł :shocked: , kurcze napisz gdzie tak tanio tez kupie .... :gwizdanie:

no tak tylko zapomniałem wspomnieć że oddałem swój i dopłaciłem 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...