Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Grupowe chipowanie compsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

jest ktoś chętny do chipa grupowego w krakowie firmie compsport ?

Opublikowano

W jakim terminie mniej więcej ?

Opublikowano
  • Autor

wszystko jest do ustalenia...na początek pasowało by uzbierać osoby potem sie umawiać

Opublikowano

1.8 TQ też da rade?

Opublikowano

Jaki koszt takiego chipa ?

Opublikowano

no własnie jaki koszt takiej zabawy? bo mozna też taki chip przeprowadzic u Aligatora w Katowicach.

Z tego co wiem to chłopaki z forum passata płacili cos około 900-1000 PLN

Opublikowano
  • Autor

wszystko zależy kto jaką furą podjedzie...każdy będzie miał inną cenne jak wiadomo czym nowsze samochody silniki drożej ale na pewno wyjdzie dużo taniej niż umawiając sie samemu...

Opublikowano

Gdzieś słyszałem że Compsport nie robi 1.8T na lince, czy to prawda ??

Opublikowano

Gdzieś słyszałem że Compsport nie robi 1.8T na lince, czy to prawda ??

zadzwoń i zapytaj, mojemu koledze zrobili ale kręcili nosem

Opublikowano

ja byłbym chętny ale dopiero po zimie:)

Opublikowano

Jeśli pomysł wypali jestem chętny z 2,5TDi R5 :cool1: Oczywiście w okolicach Krakowa i w dobrej cenie :wink4: Chociaż wątpie żeby zrobili dobrą cene dla 16 letniego kondona ;(

Prosze o info na Pw jak coś ruszy :good:

Opublikowano

witam

jest ktoś chętny do chipa grupowego w krakowie firmie compsport ?

A wiesz może jaką mają hamownię?

Opublikowano

W compsporcie w Krk nie ma hamowni.

Opublikowano

wiec peewnie cały proceder będzie odbywal się w gliwicach na hamownii maha :)

sorry jestem pijany

Opublikowano

Dobrze mowisz :) cala zabawa jest w Gliwicach :)

Podaje info jakie jest na forum A3-club :)

Chipowanie odbywa sie w Gliwicach,tam jest hamownia MAHA (Tarnogórska 140 44-100 Gliwice)

W jednym dniu zostanie zawirusowanych 5 aut..

Aby uniknac zbednego OT zapisywac sie na liste , niepotrzebne posty beda kasowane.

TAk jak juz bylo pisane tysiac razy ,w zbiorowym czipowaniu biora udzial auta z grupy VAG, a koszt to 1000 pln

( w cenie dwa hamowania,przed i po)

Wirusowaniu podlegaja auta seryjne, jesli w aucie zostaly przeprowadzone jakiekolwiek modyfikacje mechaniczne

nalezy skonsultowac sie z CS

CAla zabawa zaczyna sie od godz 9 rano ..na jedno auto jest przewidziane ok 2h

Samochody umowione na konkretny dzien MUSZA zjawic sie na miejscu max do godz 12

kontakt CompSport Bielsko-Biała ul. Cieszyńska 45

43-300 Bielsko-Biała

[email protected]

+ 48 696 030 910

+ 48 696 030 909

Wpisujac sie na iste prosimy o podanie oznaczenia silnika, rocznik oraz rodzaj skrzyni biego ( manualna,automat)

Opublikowano

W compsporcie w Krk nie ma hamowni.

No właśnie,bo jechałem przecież do Gliwic na Maha jak robiłem softa.

Opublikowano

Ja bym sie pisał na podkręcenie mojego popychadła :gwizdanie:

Opublikowano

Ja też bym sie w to pisal, beda jakieś problemy jak w swoim 1z bede mieć zalożone 216?? tzn oni robia chipa pod auto czy maja gotowce tak jak na allegro....??sorki za laikowskie pytanie:) i Gdzie dokładnie by to bylo krk czy gliwice??:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jestem również chętny na program w pierwszym kwartale 2011r w AEB jeśli uda mi się dogadać aby zajęli się 1.8T "na lince" bo wiem,że faktycznie marudzą.

Opublikowano

ja tez jestem chetny, tylko tak mnie wiecej jaka by była orientacyjna cena?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.