Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11


czester

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem w sumie co kupie bo o dokładkę do mojego s-line na 2 wydechy ciężko. Ale znów nie bardzo mi się widzi robić z s-line'a s4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam ja już wymieszałem wszystko co było możliwe :) S-lina na pewno szybciej i taniej dorwiesz niż S4. Ja gdyby nie to, że mam czarny kolor pewnie założyłbym s-line. [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 17:25_________________________________________________Zabezpieczyłem ostatnio fotele przed zimą specjalnym preparatem do skóry. Efekt mega, skóra nabrała czerni, jest miękka i pachnie skórą.

fotelef.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za specyfik?? bo efekt super

Gliptone GT 11 i GT 15

CZester kombo z body jest idealne :good: :good: :good: :good: :good: listwy masz sline czy s4?

S4. Niedługo będzie prawie pełny pakiet S4 zew :> A co z twoim zderzakiem z esy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za specyfik?? bo efekt super

Gliptone GT 11 i GT 15

CZester kombo z body jest idealne :good: :good: :good: :good: :good: listwy masz sline czy s4?

S4. Niedługo będzie prawie pełny pakiet S4 zew :> A co z twoim zderzakiem z esy ?

leży i czeka- ale tej zimy już założe- zaraz przyjdą boczne kratki s line i w środek muszę kratkę dorobić :decayed: i boczne listwy s4 muszę gdzieś dopaść w miarę przyzwoitej cenie - jakbyś coś widział daj znać :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za specyfik?? bo efekt super

Gliptone GT 11 i GT 15

CZester kombo z body jest idealne :good: :good: :good: :good: :good: listwy masz sline czy s4?

S4. Niedługo będzie prawie pełny pakiet S4 zew :> A co z twoim zderzakiem z esy ?

leży i czeka- ale tej zimy już założe- zaraz przyjdą boczne kratki s line i w środek muszę kratkę dorobić :decayed: i boczne listwy s4 muszę gdzieś dopaść w miarę przyzwoitej cenie - jakbyś coś widział daj znać :wink4:

Ostatnio były ale s-line za 550 :)

autko piękne no i zaj... zadbane pogratulowa tylko :good:

pięknie zrobione, gratulacje ! :naughty:

Thx :hi:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 00:11_________________________________________________Małe spy foto :naughty:

mg7493b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ten zderzak z S4 wygląda chyba się za takim będe rozglądać.

Rozglądaj się bo na prawdę ciężko jest go upolować w dobrej cenie.

ja szukam pól roku, był jeden za 1000zł ale szybko poszedł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ten zderzak z S4 wygląda chyba się za takim będe rozglądać.

Rozglądaj się bo na prawdę ciężko jest go upolować w dobrej cenie.

ja szukam pól roku, był jeden za 1000zł ale szybko poszedł

ja mój za 100 znalazłem- trzeba szukać bo czasem sprzedają jako normalne zderzaki a4 nie S4 :wink4: mogę za 1000 oddać jest pod PDC

żartuję nawet za 1001 go nie oddam :tongue4: :tongue4:

Czester ślij mi grill plastry miodu :naughty: [br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 06:18_________________________________________________i przyznaj się za ile dorwałeś ori kratkę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczek na tylnej klapie nie pasuje do tego auta :thumbdown: gdyby jeszcze był zaokrąglony, a nie taki kanciasty.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ten zderzak z S4 wygląda chyba się za takim będe rozglądać.

Rozglądaj się bo na prawdę ciężko jest go upolować w dobrej cenie.

ja szukam pól roku, był jeden za 1000zł ale szybko poszedł

ja mój za 100 znalazłem- trzeba szukać bo czasem sprzedają jako normalne zderzaki a4 nie S4 :wink4: mogę za 1000 oddać jest pod PDC

żartuję nawet za 1001 go nie oddam :tongue4: :tongue4:

Czester ślij mi grill plastry miodu :naughty: [br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 06:18_________________________________________________i przyznaj się za ile dorwałeś ori kratkę :cool1:

Marcinie mam cały komplet na sprzedaż: dokładka + 2 boczne kratki + środkowa, ale już zarezerwowane :)

fajne te grile nawet :tongue4:

Też mi się podobają :tongue4:

znaczek na tylnej klapie nie pasuje do tego auta :thumbdown: gdyby jeszcze był zaokrąglony, a nie taki kanciasty.....

Arku lepszych nie było, na razie zostaje tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiści poprzedni właściciel z naszego forum od którego kupiłem auto, zapewniał że rozrząd wymieniał, a także ponoć głowicę. Po ściągnięciu przodu okazało się, że nie tylko głowica będzie do roboty... Data podzespołów rozrządu była z roku 2007, pan Jacek kupił auto pod koniec 2009r. także musiał kupić gdzieś 2-3 letnie części, albo po prostu ściemnić. Uszczelka prawdopodobnie też, była strzelona od samego początku o czym nie wiedziałem. Mechanik stwierdził, że głowica też nie jest pierwszej nowości i dobrzy byłoby ją zmienić jak chce iść z mocą w górę. Także jak widać nie można ufać nawet osobom z klubu.

Czesterku - zapewniałem i nadal zapewniam Cię , że rozrząd wymieniłem na nowy. Zrobiłem to własnoręcznie , wszystkie częsci wyjmowałem sam , nowe z opakowań , pompę wody z ARL-a ( wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ) , napinacze i pasek też . Dowód zakupu na to mam.

Proszę niech się odezwie ktos z grzebiących w autach - ktos kto wyjmując częsci mechaniczne z pudełek zwraca uwagę na kod daty produkcji .

Czy to są opony lub akumulator który gwarancję ma ograniczoną czaso-okresem od daty produkcji ?

Jakie znaczenie ma czy łozysko fabrycznie zapakowane leży 10, 20 miesiecy czy 1 miesiąc ?

Co do głowicy - mówiłem Wam ,że założyłem inną a nie nową ( z fabryki ) . Powtarzam więc raz jeszcze , wyraźnie : rozglądając sią za popmkami AL-kami spotkałem całą glowicę z ARL-a po przebiegu 60 tys km i kupiłem całą głowicę , którą założyłem do auta. Wszystkie uszczelki , sruby , podkładki pod pompki itp zakładałem nowe.

Co z głowica było nie tak? Co z uszczelką ? Jakie uwagi miał do niej mechanik ? Ja jeździłem i nie działo się nic wiec dziwi mnie to co napisałes.

Nie za szybko wyciągasz wnioski ? Może trzeba było opinię innego mechanika usłyszeć ?

Mówiłem Ci ,że FMIC jest srednio zrobiony i sam to potwierdziles i powiedziałes ,że na lato sie go wymieni i nic poza tym nie było do roborty w aucie.

Reasumując powyższe :

Kilka aut w których robiłem różne rzeczy mechanicznie i nie tylko jezdzi po PL , co jakis czas grzebię cos w autach, nie tylko chłopaków z klubu i nikt nie może powiedzieć ,że go oszukałem tym bardziej nie zrobiłbym tego w klubie .

W związku z tym nie życzę sobie robienia ze mnie oszusta na forum.

W dodatku tego typu "brudów" nie pierze się na forum publicznym - masz od tego PW , GG , czy numer telefonu. Jak pogrzebałes cos w Navi to potrafiłes zadzwonić i zapytać co może być nie tak ?

Pozdrawiam - Jacek.

P.S. Zderzaczek klasa , zresztą całe auto wygląda zajebiaszczo ! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leoniku - Jacku, powiedz mi co mam myśleć o osobie, która zapewnia że wszystko było wymieniane na nowe albo prawie nowe, słysząc od mechanika, że muszę się szykować na wydatek rzędu 3-4 tyś za rzeczy, które rzekomo wymieniałeś ? Zgadza się nikt nie patrzy na daty części po wyjęciu z pudełka, ale chyba tylko w Ostrowcu sprzedają 2-3 letnie części do aut, w których takie rzeczy wymienia się masowo. Co do łożysk to może nie ma to większego znaczenia, ale dla gumowego paska rozrządu na pewno. Nie chce tego tematu ciągnąć dłużej, ale jakim cudem po ok 20tyś po wymianie, wszystkie rolki i napinacze nadawały się do wymiany ? Dlaczego głowica (a także niedługo pompki) po 80tyś nadają się do wymiany ? Głowica z ARLa jest taka sama, także nie rozumiem po co była wymieniana skoro oryginalna była sprawna, przecież jest to mega ingerencja i rozkręcenie połowy auta, a wiąże się to z niemałymi kosztami. Do mocy rzędu 200KM na pewno wystarczy. Poza tym żeby pompki wymienić nie trzeba ściągać głowicy. Nie wiem kto i na jakich podzespołach skręcał to wszystko, ale jak widać uszczelka poleciała bardzo szybko. Pamiętam jak dziś, poszedłem 1-go dnia po kupieniu auta do garażu sprawdzić poziom płynów, odkręcam sobie zbiorniczek płynu chłodzenia a tu coś syknęło na mnie - stwierdziłem, że to pewnie nowe auto silnik ma dobrą kompresję i tak ma być, ale co się potem okazało jak zaczęło wywalać mi płyn ze zbiorniczka, że coś jest nie tak z uszczelką. Zaraz pewnie powiesz mi, że mnie mechanik naciągnął, ale dla własnej ciekawości zawiozę stara głowicę do diagnostyki i zobaczymy co specjaliści mają do powiedzenia na ten temat. Albo po prostu to ukryłeś albo wcisnęli ci głowicę z pompkami po 260tyś, a może spowodował to brak wiedzy twojej czy mechanika, który to robił. W tym momencie niczego ci nie udowodnie i nie mam nawet zamiaru, po prostu wyraziłem swoją opinię. Nie widzę, sensu dla którego miałbym do ciebie dzwonić, bo nic nowego mi nie powiesz. Na szczęści auto jest ogarnięte, i mam nadzieję że więcej takich niespodzianek nie będzie. Koniec OT. Pozdrawiam

P.S. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wczoraj wieczorem doszła :notworthy: ale obawiam się, że chyba nie uda mi sie ich wsadzić do zderzaka s-line :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wczoraj wieczorem doszła :notworthy: ale obawiam się, że chyba nie uda mi sie ich wsadzić do zderzaka s-line :thumbdown:

raczej nie :) ale nie takie rzeczy widziałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW, jakiś czas temu pobawiłem się trochę w car detailing, a oto rezultat :) Mniej więcej tak wyglądała cała operacja:

-mycie szamponem NXT

-glinkowanie

-polerowanie pastą ścierną Fast Gloss Menzerna

-polerowanie pastą wykańczającą Super Finish Menzerna

-nałożenie politury Meg Deep Crystal Step II

-wosk NXT

mg6735.jpg

Uploaded with ImageShack.us

43818711.jpg

Uploaded with ImageShack.us

37707159.jpg

Uploaded with ImageShack.us

42012505.jpg

Uploaded with ImageShack.us

mg6775.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...