Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Sprzedający 312MC


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jak paczka idzie niecały tydzień, to chyba nie jest jakiś problem, zwróćcie uwagę że za tydzień świeta, także poczta bankowo bedzie miała opóźnienia, co innego sprawa Krychy który czeka już ponad miesiąć :gwizdanie:

a co z tymi co czekają tydzień - i z dnia na dzień obietnice że dzisiaj wyśle... :cool1:

właśnie dostałem sms-a że dziś o godz. 20 kurier zabierze od niego moją przesyłkę a jutro ma mi podać numer przesyłki - zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak paczka idzie niecały tydzień, to chyba nie jest jakiś problem, zwróćcie uwagę że za tydzień świeta, także poczta bankowo bedzie miała opóźnienia, co innego sprawa Krychy który czeka już ponad miesiąć :gwizdanie:

a co z tymi co czekają tydzień - i z dnia na dzień obietnice że dzisiaj wyśle... :cool1:

właśnie dostałem sms-a że dziś o godz. 20 kurier zabierze od niego moją przesyłkę a jutro ma mi podać numer przesyłki - zobaczymy...

to już jest inna kwestia, jeśli by się trzymał jednego terminu wysyłki to spoko, a tak to jest ewidentne granie w Ch***a, ja bym nie czekał i zgłosił sprawe, gdzie trzeba :good:, a co do kwestii, że nie ma dostępu do komputera, kafejki internetowe umarły?, czy trzeba się logować z jednego kompa, żenada :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zwróćcie uwagę na jeszcze jedno, moje zaciski zaginęły w akcji... kupiłem je za 100zł, zaś kolega fusse kupił takie same ( już w grudniu, czyli wiedział że dalej nie mam zacisków ) za 120zł. Mi oddaje pieniądze, zaś koledze wysyła zaciski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zwróćcie uwagę na jeszcze jedno, moje zaciski zaginęły w akcji... kupiłem je za 100zł, zaś kolega fusse kupił takie same ( już w grudniu, czyli wiedział że dalej nie mam zacisków ) za 120zł. Mi oddaje pieniądze, zaś koledze wysyła zaciski...

o ile dobrze pójdzie :wallbash:, najgorsze jest to że gość nie ma czasu wejść i wytłumaczyć sie, albo poprostu nie umie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki - do której kurierzy odbierają przesyłki do wysyłki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki - do której kurierzy odbierają przesyłki do wysyłki?

On ma podobno jakąś umowę z kurierem, także tutaj to juz chyba sprawa indywidualna. Ale nie wiem i nie znam się jak to dokładnie jest.

lbo poprostu nie umie :thumbdown

Lepiej napisać sms :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki - do której kurierzy odbierają przesyłki do wysyłki?

bardzo roznie... moga byc i o 20:00.

teraz mamy taka pogode, ze jest to realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi we wtorek inny kolega wysłał paczkę pocztą-polska i przyszła na drugi dzień więc już nie zwalajcie wszystkiego na święta ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi we wtorek inny kolega wysłał paczkę pocztą-polska i przyszła na drugi dzień więc już nie zwalajcie wszystkiego na święta ;-)

zależy co wysylasz i skąd, mi tez jedna paczka przyszła w dwa dni, i druga szła 1,5 tygodnia

:shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie paczka od 312mc doszla, zlego slowa nie nie powiem, numer przesylki dostalem nawet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie paczka od 312mc doszla, zlego slowa nie nie powiem, numer przesylki dostalem nawet :)

kiedy to bylo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA

Paczka Przed Chwilka do mnie dotarła po ponad tygodniu DOTARŁA

Lecz, omówiłem się na kompletną wiązkę z spryskiwaczami, a dostałem spryskiwacze i kawałek kabelka ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym poinformować ze Poczta Polska nie ma zadnych opóźnień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODWOŁUJE !!!

Tzn. nie dość że nie wysłał wszystkiego to jeszcze sprawdziłem przed chwilą i są popsute te spryskiwacze nie grzeją !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem od niego maske miała być niby kompletna z grilem zawiasami i silownikiem. Jestem z Wrocławia więc nie mam do tego Pana za daleko gdy chciałem do niego się wybierać po odbiór osobisty telefonu nikt nie raczył odebrać aż do dziś minął dobry tydzień :gwizdanie:

Ale napewno w tym tygodniu co będzie przejadę się pod podany adres i napewno porozmawiam sobie z nim inaczej.. Tak nie można robić, każdy ma różne wydatki a tu takie wałki jeszcze się kręcą :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zwróćcie uwagę na jeszcze jedno, moje zaciski zaginęły w akcji... kupiłem je za 100zł, zaś kolega fusse kupił takie same ( już w grudniu, czyli wiedział że dalej nie mam zacisków ) za 120zł. Mi oddaje pieniądze, zaś koledze wysyła zaciski...

o ile dobrze pójdzie :wallbash:, najgorsze jest to że gość nie ma czasu wejść i wytłumaczyć sie, albo poprostu nie umie :thumbdown:

teraz nie ma czasu :mysli:, a jak nie wynikła ta afera to codziennie był na forum :gwizdanie:

potwierdzam to co pisał moskal że poczta polska nie ma opóźnień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od rana jestem bombardowany sms`ami czy już jest kasa na moim koncie, bo podobno wczoraj wysłana z banku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies okolo 8-9.XII kasa zapewne wpłynęła na konto. Więc nie ma tragedii.

PS. zamawialem na allegro w podobnym czasie żarówki, wysłane chyba w poniedziałek-jeszcze nie ma

Allegrowicz nijak związany z 312mc, wpisalem dla porownania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przed chwilą pieniądze na konto, została jeszcze paczka z kratkami która już podobno wysłana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...