Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Sprzedający 312MC


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

zrezygnowałem z zakupu gwintu od tego pana, miał mi przelać dzisiaj pieniądze ale niestety znowu coś zawiodło :evil:

w poniedziałek zgłaszam sprawę na Policję (poinformowałem go że jak nie odda kasy tak się to skończy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a paczki do Ciebie jeszcze nie wyslal? rozmawiales z nim telefonicznie? ja jeszcze czekam na paczke do wtorku gora, wtedy tylko telefonuje i informuje ,ze sprawe zglaszam na policje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a paczki do Ciebie jeszcze nie wyslal? rozmawiales z nim telefonicznie? ja jeszcze czekam na paczke do wtorku gora, wtedy tylko telefonuje i informuje ,ze sprawe zglaszam na policje.

paczkę wysyłał codziennie od tamtego piątku :wallbash:

dzisiaj z samego rana mu powiedziałem że jak nie wysłał to żeby zrobił mi przelew - zgodził się i miał mi nawet przesłać dowód wpłaty

i myślicie jak się stało? znowu coś mu nie poszło...

mam kilka sms-ów od niego - zawsze będzie to jakiś dowód jak by co :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z miesiąc temu kupięłm obniżające sprezyny o niego za 100zł . po tygodniu jak niedostałem paczki napisałem do niego. dostałem wiadomosc ze pomylił paczki i moje sprazyny poszły do kogo innego, ale ma odesąłc, wiec czekam. po kolejnym tygodniu odpisał ze przyszły do neigo sprezyny ale zwykłe, miał mi oddac pieniadze , na które czekam do dnia dziś. pisał ze ma problemy z kontem, potem ze przelewy jest odrzucany, i w koncu ze zrobi z innego konta a tym czasem kasy nadal brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, czyli co chwila to dochodzą nowi poszkodowani w interesach z tym Panem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety. są ludzie i ludziska na forum, zele zeby naciągac na kase swoich. dzwonie pisze i nie odbiera, cisza jak makiem zasiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał mu się ze wszystkiego rozliczyć niech spłaci, niech wysyła wyznaczyć mu jakiś żelazny termin dla wszystkich poszkodowanych. Zróbcie sobie listę poszkodowanych - czego nie wysłał, co zepsute, czego nie spłacił. Niech do każdej sprawy ustosunkuje się indywidualnie i wtedy mamy o czym rozmawiać. Jeżeli nie wywiąże się ze zobowiązań do jakiegoś czasu np. do czwartku niech Ci co chcą zgłaszają sprawę na policję ale temu ,,Panu,, na forum nie dałbym wrócić. Te wszystkie sprawy powodują niesmak do sprzedających i obawę wobec innych. Można pomylić się raz, dwa razy ale wszystko naprawić, a my tu mówimy o serii niejasnych transakcji. Moim zdaniem lepiej takie sprawy załatwiać po dobroci wiem że łatwo się mówi ale ... łatwiej się dogadać z nim niż w innych instytucjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zemną zaczął gadać, po tym jak mu powiedziałem że paczka dotarła , ale się zdenerwował że spryski są spalone ;/ . Ma mi w poniedziałek dać odpowiedź co robimy dalej z tym fantem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy takie potwierdzenie wpłaty (dostałem na maila) można traktować "poważnie"?

pytam dla pewności (po przejściach ze sprzedającym :wink4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy takie potwierdzenie wpłaty (dostałem na maila) można traktować "poważnie"?

tak , mam podobne w ING i inne banki je honorują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzicie jaki sk***iel!!! (bo inaczej nie można powiedzieć)

dopiero jak go dzisiaj stanowczo postraszyłem że w poniedziałek zgłaszam sprawę na Policję, napisał że kasę przelał wczoraj i to nie jego wina że banki trzymają ją na swoim koncie

ale jak powiedziałem że mam to w d...e i oskarżenie wycofam dopiero jak będę miał kasę na koncie przesłał mi potwierdzenie (z dzisiaj :evil:)

ku**s jakich mało :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzenie jest ok.w WBK tak ono wyglada......no nic uwazam ze u nas jest juz spalony

Bo najlepiej się zarejestrować, gówno udzielać i opychac graty przy tym robic ludzi w chu.ja :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić żeby się pod innym nickiem nie zalogował ?

Zablokować IP.

Szczególnie jak ma zmienne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze go nie blokujcie, mi ani kasy ani towaru nie przyslal, w poniedzialek go przycisne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...