Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Sprzedający 312MC


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś sprzedawał koła - prosiłem o dokładniejsze zdjęcia tych kół bo pokazywał całe auto a nie koła - dostałem szmatą po pysku że się wogóle odzywam. Omijam z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości w temacie. Napisałem sms`a przed chwilą, bo mówię nie będę znowu dzwonił i się ośmieszał. Dostałem odp " w jakim banku ma pan konto? rano podjadę i wpłacę 100zł i nadam kratki poczta. Męża nie ma ale wiem jaka jest sprawa ". Jakieś dwa tygodnie temu słyszałem to samo, ale mam cichą nadzieje że tym razem się uda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości w temacie. Napisałem sms`a przed chwilą, bo mówię nie będę znowu dzwonił i się ośmieszał. Dostałem odp " w jakim banku ma pan konto? rano podjadę i wpłacę 100zł i nadam kratki poczta. Męża nie ma ale wiem jaka jest sprawa ". Jakieś dwa tygodnie temu słyszałem to samo, ale mam cichą nadzieje że tym razem się uda....

to kto tu w końcu sprzedaje części? :mysli: jak się nie ma odwagi przyznać do błędu to może i tak się robi :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości w temacie. Napisałem sms`a przed chwilą, bo mówię nie będę znowu dzwonił i się ośmieszał. Dostałem odp " w jakim banku ma pan konto? rano podjadę i wpłacę 100zł i nadam kratki poczta. Męża nie ma ale wiem jaka jest sprawa ". Jakieś dwa tygodnie temu słyszałem to samo, ale mam cichą nadzieje że tym razem się uda....

no to ładnie gość przygrał, ja wziąłem od niego kiere, ale nie było żadnych problemów :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości w temacie. Napisałem sms`a przed chwilą, bo mówię nie będę znowu dzwonił i się ośmieszał. Dostałem odp " w jakim banku ma pan konto? rano podjadę i wpłacę 100zł i nadam kratki poczta. Męża nie ma ale wiem jaka jest sprawa ". Jakieś dwa tygodnie temu słyszałem to samo, ale mam cichą nadzieje że tym razem się uda....

no to ładnie gość przygrał, ja wziąłem od niego kiere, ale nie było żadnych problemów :mysli:

Kupiłeś pewnie w tych "lepszych" czasach.

Ja temu uzytkownikowi sprzedawałem lampy, też sporo kombinował ale potem poszedł na moje warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

niepotrzebną nagonke robicie...piszcie tylko o konkretnych przypadkach a nie że "kombinował ale poszedł na moje warunki" :cool1:

są też tacy którzy są zadowoleni z transakcji z 312MC :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też w pewien sposób pokazuje podejście do sprawy.

Dziękuję, dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer wkleił cytat i juz kompletnie zgłupiałem jednemu pisze że że męża nie ma w domu i kase wpłaci na konto, a z drugiej strony ponoć mąż wszystko wysłał (wniosek z cytatu) wie coś ktoś z tego bo ja nie :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem kilka PW w tym i dziś do południa zanim założyłem temat. Jak widać Flyerowi odpisał, zaś mi nie. Dodatkowo dostał na PW link do tego tematu i jak widać nie odezwał się w nim. Ja tak jak wspomniałem wyżej napisałem sms`a do sprzedającego i widać jaką odpowiedź dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisal mi na kolejne PW.

Mam nadzieje ze jak kazdy dostanie to co chciał, i ci co nawet mieli paki za pobraniem to odwiesisz moje konto, jutro moze siade na swoj komputer to wysle ci wszystkie kwity, nie mam nic zaległego, kilka osob do mnie dzwoniło dzisiaj ale nie ma mnie obecnie w domu, poinformowała mnie zona tylko o tym fakcie, Sprawa jest przykra ze jak ktoś nie dostaje paczki przez 4-5dni twierdzi ze został oszukany a nawet raz nie zadzwonił czy nie napisał SMSa bo nie ejstem codziennie na forum i nie czytam codziennie PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli twierdzi, że nie ma nic zaległego, a jego żona mi napisała że jutro puści mi przelew na 100zł i wyśle pocztą kratki. Nie no ja odpadam poprostu, bo nie nadążam. Mam wszystkie SMS i PW wysłane do niego, jak będzie to konieczne to udostępnię. Poza tym dalej nie dostałem odpowiedzi mimo tego iż Flyer dostał już kolejne PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrot poleci dzisiaj około 10 bo zona wpłaci mu kaske, miałem problemy z kontem w necie a na poczcie kasy nie wplacam, jak zgłosi ci ze ma kase to dowies moje konto, pozdro

Gość jest totalnie niepoważny... zero "przepraszam", nic a nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co? chodzi o biznes,kolega ma wszystkich w d*pie,uplasowal sobie dobre miejsce do handlu i tyle,przekalkulowal sobie ze jak nie odda 100zl.za duzo straci i niestety jest zmuszony....teraz ciezko jest zaufac takiej osobie przynajmniej mi bo jak juz zakonczy handel i nie bedzie chcial rozpoczynac nowego (lub bedzie odchodzil z forum)to na koncu jest prawdopodobienstwo ze ponabiera kaski za czesci i tyle go widzieli...dlatego trzeba uwazac.....a po drugie koledze KRYCHA jakies przepraszam sie nalezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że każdy forumowicz który podpadł w podobny sposób przy sprzedaży czegokolwiek w dziale sprzedam, powinien mieć dożywotni ZAKAZ sprzedaży na tym forum

Wtedy nie było by takich cwaniaczków :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że każdy forumowicz który podpadł w podobny sposób przy sprzedaży czegokolwiek w dziale sprzedam, powinien mieć dożywotni ZAKAZ sprzedaży na tym forum

Wtedy nie było by takich cwaniaczków :rolleyes:

też tak uważam ale trzeba dać szansę rechabilitacji :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem gwint z tego wątku - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173762.0;highlight=gwint od użytkownika 312MC (zapłacony w środę) który miał wysłać najpóźniej w piątek... nie wysłał...

wysyłka miała pójść we wtorek... nie poszła...

we wtorek napisał - cytuję "Witam, dziś najdalej jutro, Pozdrawiam"

uczciwie mówię że czekam do czwartku do godz. 12:00 jeśli nic się nie wyjaśni sprawę zgłaszam do Zarządu Klubu

mam nadzieję że sprawa się wyjaśni....

trochę sie NAS nazbierało w tym wątku (Krycha [świętokrzyskie], moskal [mazowieckie], szymon88-16 [łódzkie], Ogr [małopolskie], f16mysliwiec [mazowieckie], Rafal_ [ja-lubelskie], a może ktoś jeszcze...???

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskala wykresl, bo on wiekszych problemow nie mial.

mysle, ze jesli Wasze problemy beda sie przeciagac - to idzcie na policje - to bardzo czesto blyskawicznie zalatwia wszelkie problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie wykreśl bo koniec końców całe szczęście do zakupu nie doszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wymieniam nikogo złośliwie ale tylko dlatego że były jakieś problemy... :disgust:

póki co ja jestem w "plecy 5-ięć stów" i na pewno nie odpószczę... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...