Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] 1.9 TDI


groszek27

Rekomendowane odpowiedzi

No ładniutki klekocik ;) A po co Ci felgi z rantem? Cytuję: "Plan: Felgi 17" z rantem" Wg mnie szukaj ori alusków. Audiczki wyglądają najlepiej na ori felgach Audi :cool: Jakieś inne modyfikacje planujesz? Lampy przód na zespolone te po II lifcie może? Szkoda, że nie masz relingów chromowanych... :rolleyes: Jak poszukiwałem swojego klekota to po drodze przyglądałem się bliżej avancikowi w identycznym kolorze jak Twój tylko że miał chromowane relingi i autko dzięki nim wyglądało prześlicznie! Inna sprawa, że autko ogólnie było w kiepskim stanie technicznym... :embarrassed: Gratki zakupu :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

dzięki za komentarze.

Tak właśnie jeśli chodzi o alu to jeszcze na pewno dużo po przymierzam i zobacze jak to będzie wyglądało.

Poprzedni właściciel miał fajne z rantem dlatego myslalem o podobnych bo autko wyglądało super ale mi już brakło kasy na dopłate.

Chromowane relingi też popieram ;) no i chrom do okoła szyb też by swoje zrobił ale nie chce przylepiać tego z allegro a oryginał troche kosztuje. A w sumie to jeszcze pomyśle nad tą imitacją z allegro, ale jakoś przekonany to nie jestem. Lampy te po lifcie też by wyglądały duuuuzo lepiej ale "nie od razu Rzym zbudowano " hehe

Pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne :a4fan: tylko pogratulować. Co do chromu to lepiej poczekaj troche i kup orginalny. Na forum bylo coś o tym z allegro i opinia negatywana. Szkoda wyrzucać pieniądze w błoto!

Pozdrawiam :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawy jest 40 minut. No i szczerze to chciało mi się.

A efekt? Mi się podoba jak najbardziej. Gapie się na niego za każdym razem jak przechodzę obok auta :>

Fakt że żona nawet nie zauważyła że coś się zmieniło :polew: ale mi sie wydaje że kompletnie zmienia wygląd auta na DUŻY PLUS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kto co lubi.

Mi się narazie jakoś nie widzi grill chrom. Wolę czarny mat po całości jak mam teraz :naughty: . Zobaczyć możesz w mojej galeri. :wink4:

Faaaajny jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kto co lubi.

Mi się narazie jakoś nie widzi grill chrom. Wolę czarny mat po całości jak mam teraz :naughty: . Zobaczyć możesz w mojej galeri. :wink4:

Widziałem :good: Zgadza się do twojego autka jak najbardziej pasuje taki grill jak masz teraz. Efekt jest bardzo ok.

Widziałem auto w moim kolorze z takim grilem jak u ciebie i nie podobało mi sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...