Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W jakim banku konto osobiste ?


Sqizzy

Rekomendowane odpowiedzi

W Aliorze przez błąd pracownicy jestem stratny ponad 1tys zł i usłyszałem "przepraszam ludzie popełniają błędy, ale nic się nie da zrobić". Sprawa prawdopodobnie znajdzie swój koniec w sądzie. ODRADZAM, omijać szerokim łukiem.

czego można się spodziewać po greckim banku :rolleyes:

chyba francuzi. Carlo Tessara to francuska grupa finansowa gdzie większość akcji ma Zalewski. Francuz polskiego pochodzenia i jest w top 10 najbogatszych u żabojadów. Więc greków tu nie mieszać... oni mają polbanka raczej tylko nazwę handlową bo normalnie nazywają się EFG Eurobank Ergasias a w Polsce mają tylko oddział. Nie mylić tego z Eurobankiem tym czerwonym bo to inny Bank

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mBank jest dobry, jak niczego nie wymagasz. Jesli pojawia sie jakies wymagania z Twojej strony, to mBank zaczyna robic problemy.

Dokładnie tak jest ze wszystkimi kontami "internetowymi" Jak masz placówkę to zawsze wbijasz do niej. Czytać regulaminy kont bo często stosuje się kruczki typu.... masz konto za free i opłaty ale przez konto trzeba zrobić operacje w miesiącu np na 3000 :decayed:

Nieprawda, ja w mBanku miałem problemy ale konsultant rozwiązał problem bardzo szybko i profesjonalnie. Jak byłem jeszcze studentem to miałem praktycznie 0 obroty na koncie i żadnej opłaty mi nie zabierali.

Teraz posiadam kartę kredytową i tu faktycznie obroty muszą być powyżej 18 tys (nie wiem czy się nie zmieniło) rocznie żeby anulowali opłatę za kartę kredytową która wynosi 30 zł na rok (ta opłata też mogła się zmienić)[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 09:55_________________________________________________Myślę że rozwiązanie problemu o ile jakiś będzie zależy od konsultanta (jego wiedzy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie polecam Alior Bank miałem konto w BPH oraz firmowe w ING od roku jestem w Alior i w końcu czuję i widzę że bank jest dla mnie a nie ja dla banku, jedyna opłata to 5pln za kartę miesięcznie, wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie bez prowizji przy pakiecie Lotos assistance przy koncie,w razie potrzeby wszystko umówisz na telefon ze swoim doradcą przyjeżdżasz na godz podpisujesz wychodzisz, naprawdę wyższa kultura bankowości, naprawdę nie ma porównania z konkurencją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie polecam Alior Bank miałem konto w BPH oraz firmowe w ING od roku jestem w Alior i w końcu czuję i widzę że bank jest dla mnie a nie ja dla banku, jedyna opłata to 5pln za kartę miesięcznie, wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie bez prowizji przy pakiecie Lotos assistance przy koncie,w razie potrzeby wszystko umówisz na telefon ze swoim doradcą przyjeżdżasz na godz podpisujesz wychodzisz, naprawdę wyższa kultura bankowości, naprawdę nie ma porównania z konkurencją :)

bez urazy ale chyba mało banków widziałeś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w ING i właśnie polecali mi to konto Direct. dziwne było tylko to że jakbym chciał wpłacić sobie gotówkę na konto to w kasie muszę zapłacić 9zł a we wpłatomacie nic :-) Chyba założę sobie w ING blisko do banku mam.

To załóż sobie odrazu dodatkowe konto oszczędnościowe OKO (również bezpłatnie) i na to konto możesz wpłacać w kasie banku bez opłat w razie jak by wpłatomat nie działał czy coś innego a później jak się zalogujesz na ing-BankOnLine to masz dwa rachunki jeden pod drugim i robisz sobie przelew wewnętrzny co trwa 30 sekund i masz już pieniądze na koncie podstawowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w ING i właśnie polecali mi to konto Direct. dziwne było tylko to że jakbym chciał wpłacić sobie gotówkę na konto to w kasie muszę zapłacić 9zł a we wpłatomacie nic :-) Chyba założę sobie w ING blisko do banku mam.

To załóż sobie odrazu dodatkowe konto oszczędnościowe OKO (również bezpłatnie) i na to konto możesz wpłacać w kasie banku bez opłat w razie jak by wpłatomat nie działał czy coś innego a później jak się zalogujesz na ing-BankOnLine to masz dwa rachunki jeden pod drugim i robisz sobie przelew wewnętrzny co trwa 30 sekund i masz już pieniądze na koncie podstawowym.

:good: ja tak mam i jest OK. a odnosnie wpłatomatów to zaden problem wole isc do maszyny jak do okienka, fakt raz mi wcieło kase i dostałem wydruk potweirdzajacy awarie z tym do okienka i reklamacja a po 6 godz kasa na koncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również posiadam konto w ING, chciałem założyć w PKO ale dobrze że się stało jak się stało, mianowicie po wejściu do banku nikt się nie zainteresował nowym klientem, a od pani za biurkiem usłyszałem że ona ma teraz ważniejsze sprawy niż zakładanie konta :decayed:

wyszedłem, pojechałem do ING, podszedłem do biurka, miła pani od razu pomogła, w 10 minut miałem założone konto komfort za które płacę 10 zł + 2 za kartę, jeżeli zapłacę kartą za kwotę powyżej 300 zł nie muszę płacić za tych 2 zł

na dodatek kasę wybieram gdzie chcę i ile chcę, w banku nie byłem już 3 lata, no bo po co skoro mam wszystko przez internet za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej by Ci było zmienić na direct skoro do banku i tak nie chodzisz i miał byś konto za free i karty też jak zapłacisz za 300 zł chyba. Jak by nie było to 120 zł rocznie wychodzi a lepiej je przeznaczyć na coś innego skoro można nie płacić. Ja osobiście zmieniłem na direct w zeszłym roku bo i tak robiłem wszystko przez net więc za co im płacić dodatkowo i tak mają za dobrze w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w mBanku bo nie cierpię chodzić do banków i stać w kolejkach do okienek :P jak to było za czasów posiadania konta w PKO BP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej by Ci było zmienić na direct skoro do banku i tak nie chodzisz i miał byś konto za free i karty też jak zapłacisz za 300 zł chyba. Jak by nie było to 120 zł rocznie wychodzi a lepiej je przeznaczyć na coś innego skoro można nie płacić. Ja osobiście zmieniłem na direct w zeszłym roku bo i tak robiłem wszystko przez net więc za co im płacić dodatkowo i tak mają za dobrze w Polsce.

nie zbawi mnie te 120 zł, a w zasadzie 100 zł skoro na inne pierdoły wydaję więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w banku nie byłem już 3 lata, no bo po co skoro mam wszystko przez internet za free

Później mam takich klientów i jak muszą gonić do Banku to trzeba ich za rękę prowadzić bo nie wiedzą co i jak :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w ING to konto Direct jest naprawde za darmo czy to jakiś chwyt marketingowy ? chodzi mi o przelewy internetowe, wypłaty z każdego bankomatu w Polsce oraz utrzymanie konta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Hipoteke w Kredyt Banku, oferte maja fajna ale konto drogie i obsluga przez internet kiepsa..

procz tego oszczednosci Eurobanku (fajnie bo dzienna kapitalizacja) ale kijowo bo malo oddzialow a w takowym jak chcialem ostatnio wyjac 10kola to nie mieli tyle pieniedzy w banku...

a kasa wchodzila mi jeszcze do niedawna do Banku Spoldzielczego (wg mnie najlepszy bo maly, nie sieciowy i bardzo mila i indywidualna obsluga...) taki bank w starym stylu gdzie kasier to normalny czlowiek a nie cwaniak w garniturku ktory sie buja jakby byl prezesem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od zeszłego roku bo wtedy przeszedłem na direct nie zapłaciłem do dziś ani 1 zł za prowadzanie konta czy przelewy czy wpłaty czy wypłaty także ukrytych opłat póki co nie uświadczyłem. Jedynie trzeba pamiętać żeby kartą zrobić zakupy za jakąś kwotę to wtedy za kartę też opłaty nie pobierają.

Mam też konto w WBK i tam też jest za darmo więc ING to nie jakiś tam wyjątek, tyle że w WBK wszystkie przelewy nie są chyba za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konta już chyba od 5 lat w ING - aktualnie korzystam m. in. z konta Direct, poza opłatą za kartę (jesli w miesiącu nie zrobisz nią zakupów >= 100zł) i opłatą za wpłatę gotówki w placówce banku nie ma chyba żadnych opłat.

Jedynym, ogromnym w niektórych przypadkach minusem jest to, że nie księgują III sesji elixir (czyt. księgują ją następnego dnia roboczego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt jeszcze nie napisał o INTELIGO.. ciekaw jestem jakie macie opinie na jego temat?

ja mam konto w inteligo od kilku lat. Wypłaty bez prowizji tylko w bankomatach PKO, nawet za wypłatę w euronecie pobierają prowizje. Za przelewy też pobierają opłatę. W sumie za darmo jest prowadzenie konta. Strona internetowa prosta. Ale najgorsze jest że jak chcesz coś zmienić to trzeba listem wysyłać co dla mnie jest stratą czasu.

Dlatego założyłem drugie konto w ING i tutaj jestem zadowolony i na razie nie narzekam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie polacacie mieć konto oszczędnościowe ? Bo ja mam w ING niby spoko, płace tylko 7zł za karte, bankomaty za darmo, przelewy za darmo. Tylko że na OKO jest tylko 3.25%. Bardzo mało.

[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 13:13_________________________________________________Widze że nikt nie oszczędza, każdy w mody kase ładuje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...