Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Wesołych Świąt dla wszystkich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaczerpnięte z innego forum ale bardzo fajne wiec wrzucam tutaj

http://audi-b2.pl/forum/viewtopic.php?t=724&start=0

Wśród nocnej ciszy, głos sie rozchodzi

To audi quattro bokami chodzi

czem prędzej się wybierajcie, dobre gumy zakladajcie

upalać pora

Przyszli znaleźli BMW w rowie

Nie miało trakcji - każdy to powie

Tylko quattro doda biegu

Na asfalcie i na śniegu

w każdą pogodę

i jeszcze jedno:

Przybieżeli na ulice kibice

pooglądać jak śmigają audice

zima ulice mrozi

quattro w poślizgu chodzi

zapnij pas, wciskaj gaz.

Siądź wygodnie, obie ręce na kierę

nie ma strachu, możesz liczyć na szperę

masz przecież fajną furę,

wjedziesz na każdą górę

quattro masz – wygrywasz

Fordy, Ople niechaj stoją w garażu

A ty śmigaj swoim Audi w wirażu

Nieważne jaka buda

quattro uczyni cuda

no to ryp! - śniegiem syp!

i na deser:

"Zdrowaś skrzynio

olejuś pełna

torsen z tobą

przykręconaś ty między półosiami

i przykręcone do Ciebie

źrodło mocy twojej - motor"

Opublikowano

Zaczerpnięte z innego forum ale bardzo fajne wiec wrzucam tutaj

http://audi-b2.pl/forum/viewtopic.php?t=724&start=0

Wśród nocnej ciszy, głos sie rozchodzi

To audi quattro bokami chodzi

czem prędzej się wybierajcie, dobre gumy zakladajcie

upalać pora

Przyszli znaleźli BMW w rowie

Nie miało trakcji - każdy to powie

Tylko quattro doda biegu

Na asfalcie i na śniegu

w każdą pogodę

i jeszcze jedno:

Przybieżeli na ulice kibice

pooglądać jak śmigają audice

zima ulice mrozi

quattro w poślizgu chodzi

zapnij pas, wciskaj gaz.

Siądź wygodnie, obie ręce na kierę

nie ma strachu, możesz liczyć na szperę

masz przecież fajną furę,

wjedziesz na każdą górę

quattro masz – wygrywasz

Fordy, Ople niechaj stoją w garażu

A ty śmigaj swoim Audi w wirażu

Nieważne jaka buda

quattro uczyni cuda

no to ryp! - śniegiem syp!

i na deser:

"Zdrowaś skrzynio

olejuś pełna

torsen z tobą

przykręconaś ty między półosiami

i przykręcone do Ciebie

źrodło mocy twojej - motor"

Super, wszystkim życzę tego samego, zdrowia, szczęścia, bezawaryjnych aut oczywiście, dobrych zakupów dla przyszłych posiadaczy Audik, Spełnienia marzeń no i dużo kasy ! :cool1:

:good:

A na koniec udanego sylwestra !!! :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

Zdrowych, wesołych, pogodnych świąt , spełnienia marzeń i dobrej zabawy sylwestrowej z fajnym finałem :kox::naughty: :naughty: :decayed::drunk:

Opublikowano

szczęśliwości i kasy :wink4:

Opublikowano

Niech się spełnią świąteczne życzenia, te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku, niech się spełnią w Nowym 2011 Roku!

Opublikowano

wszystkiego najlepszego, samych dobrych ludzi dookoła!

Opublikowano

Ogolnie Najlepszego Chlopaki :banan2:

Opublikowano

Szkoda że klub nie może sobię zrobić "wigili", ze względu na różne strony Polski. :gwizdanie:

+ obowiązkowy kierowca zapasowy :decayed:

Fajnie byłoby podzielić się opłatkiem :naughty: i przy kieliszku porozważać ciekawe niuńki :hi:

.. W sumie jedno z marzeń, może się kiedyś spełni :kox:

Opublikowano

Wesołych Świąt dla wszystkich i Szczęśliwego Nowego Roku 2011 oby okazał się szczęśliwszy niż ten kończący się :hi:

Opublikowano

Wszystkiego co naj .... :decayed: WESOŁYCH ŚWIĄT

Opublikowano

robert11.jpg

Mikołaja z długą brodą,

gości z procentową wodą,

kobiety gorącej w prezencie,

prostej drogi na zakręcie.

Tego i wiele innego życzy... Daimos ;)

Opublikowano

a ja życze wszystkim zdrowia ( bo to najważniejsze w życiu ), spokojnych i wesołych świąt w gronie rodziny i przyjaciół, pieniążków, grubych modów oraz paliwka po 2 zł a gazu po zetce :decayed: :decayed:

Opublikowano

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :>

Opublikowano

robert11.jpg

Mikołaja z długą brodą,

gości z procentową wodą,

kobiety gorącej w prezencie,

prostej drogi na zakręcie.

Tego i wiele innego życzy... Daimos ;)

:mysli: wygląda troszkę na Kubicę :mysli: chyba że się mylę :gwizdanie:

wszystkiego naj :good:

Najlepszego Moda,

Niech wóda smakuje jak woda,

RS4 do testowania,

fajnej pupy do bzykania.

Oraz jeszcze lepszego 2011-go :good: :good: :good:

Opublikowano

1209r.jpg

Mery Christmas everyone ... !!!

Opublikowano

robert11.jpg

Mikołaja z długą brodą,

gości z procentową wodą,

kobiety gorącej w prezencie,

prostej drogi na zakręcie.

Tego i wiele innego życzy... Daimos ;)

:mysli: wygląda troszkę na Kubicę :mysli: chyba że się mylę :gwizdanie:

wszystkiego naj :good:

Najlepszego Moda,

Niech wóda smakuje jak woda,

RS4 do testowania,

fajnej pupy do bzykania.

Oraz jeszcze lepszego 2011-go :good: :good: :good:

za odgadnięcie stawiam koledze 0,7 :hi:

Opublikowano

heheh zgłoszę się w Bukowinie :wink4: o ile będzie mi dane zajechać :> :>

:notworthy: :notworthy: i oczywiście jeśli kolega będzie :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 23:12_________________________________________________ewentualnie gdzieś w Łodzi :naughty: :naughty: :polew:

Opublikowano

Merry Christmas and happy new year :naughty:

14896581955224459084.jpeg

:kox::decayed:

Opublikowano
merrychristmass.jpg
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.