Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Bardzo proszę o analizę logów - szarpie...


Killer1984

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Proszę o analizę logu który zrobiłem wracając dziś od dziewczyny ( wiem, że nie powinno się logować kilku grup jednocześnie, ale ciężko wyczuć kiedy będzie szarpał i nie wiedziałem która grupa może mieć większe znaczenie... )

Wiem, że jest problem z doładowaniem... ale nie chodzi mi o falowanie mocy, a o szarpanie - tak jakby silnik skakał na poduszkach :thumbdown: szarpanie wystąpiło podczas jazdy między 520 a 730 sekundą, ale nie potrafię odnaleźć w logu jakichś anomalii... może Wy coś zauważycie :) Jeśli logowałem złe grupy to proszę mi podpowiedzieć jaką grupę powinienem logować.

P.S. Dodam tylko, że auto ostatnio było u mechanika na regulacji kąta wtrysku, wymianie świec, prosiłem również o ustawienie RSW, ale z tego co zauważyłem robiąc logi to wymienił chyba tylko świece, filtr paliwa i zawór zwrotny, filtr był zasyfiony a przez zawór podobnież ciągnął powietrze z baku... - Pali o wiele lepiej niż przed wizytą u mechanika, a szarpanie występowało przed naprawą ale bardzo sporadycznie, a teraz dość często...

http://vaglog.rtnet.pl/luczywek_30593.html

Dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby sie porobic komlet logów statycznych, dynamicznych i BS, widac ze mocno waha sie kont wtrysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby sie porobic komlet logów statycznych, dynamicznych i BS, widac ze mocno waha sie kont wtrysku

Dziękuję, dziś postaram się zrobić, ale z dynamicznymi może być problem... myślałem, że może coś uda się wyczytać z takiego logu dlatego go zamieściłem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby sie porobic komlet logów statycznych, dynamicznych i BS, widac ze mocno waha sie kont wtrysku

Gdzie to wyczytales w logach?.Bo nie widze tutaj zadnego 000bs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te logi to smietnik.

Zrob porzadnie diagnostyke jak przystało na to forum.

Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...