Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] A4 B6 2.5 Tdi QUATTRO i DAIMLER DS-420 LIMUSIN


dajmler4

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie zostal zamówiony przedni zderzak od s4 listwy boczne od s4 i tylna lotka na klape :)

S4 czy S-line ? ile dałeś za listwy i zderzak :?: :?: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napisalem od s4 listwy wyrwalem za grosze 275zł(oczywiscie nie orginalne ale nie takie jak na alegro przyczepiane tylko na klej te maja normalne tak jak seryjne mocowania na sróbki) z faktura ale to dlatego ze kolesiowi wstawilem auto i mógl sobie pomierzyc i podorabiac wymiary na tylna lotke itp za zderzak klejony 300zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze kupiles sedana :good: calkiem ladny srodek :) nie rozumiem za bardzo ktos Ci zrobil listwy s4 na wzor oryginalnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napisalem od s4 listwy wyrwalem za grosze 275zł(oczywiscie nie orginalne ale nie takie jak na alegro przyczepiane tylko na klej te maja normalne tak jak seryjne mocowania na sróbki) z faktura ale to dlatego ze kolesiowi wstawilem auto i mógl sobie pomierzyc i podorabiac wymiary na tylna lotke itp za zderzak klejony 300zł :D

jeśli masz gościa który jest w stanie zrobić to dobrze to jestem zainteresowany :)

kiedy będą efekty na autku ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za jakis tydzien dwa ma mi paczke wyslac a do autka potrzebowal wymiary do tylnej lotki a listwy mial juz ale narazie mial tylko jeden komplet co do ceny powiedzial ze taka jest tylko dla mnie i kumpla wzamian za zostawienie auta u niego zeby zebral wymiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za jakis tydzien dwa ma mi paczke wyslac a do autka potrzebowal wymiary do tylnej lotki a listwy mial juz ale narazie mial tylko jeden komplet co do ceny powiedzial ze taka jest tylko dla mnie i kumpla wzamian za zostawienie auta u niego zeby zebral wymiary

pochwal sie wynikami na autku a jak mu to odwzorowanie dobrze wyjdzie, na pewno mu będzie zależało również na zniżkach dla A4 klubu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu takie ceny na rynku niskie ? :) Ogólnie silnik pracuje jak agregat prądotwórczy przyklejony nad drzwiami za sklepem mięsnym - no ale to tyle tytułem mojego zdania - jakby były złe to by ich nie produkowali .... w tamtym okresie he.

Auto poza tym silnikiem, co raz jeszcze podkreślam tylko i wyłącznie moja preferencja na "nie" - miód.

co Ty w ogóle piszesz?? :blink: 2.5TDI za***iście brzmi i nie ma co porównywać do klekoczącego 1.9 :cool1: Piękna maszyna :good: Wypas podobny jak u mnie tylko tempomatu brak i Bose :wink4:

Maszyna jak najbardziej piękna to nie podlega dyskusji i to nie wygląd maszyny skrytykowałem - tylko silnik :) dla mnie brzmi jeździ i zachowuje się conajmniej miernie - ale to tylko moje zdanie :) Jeździłem 2.5 TDI w A6 a A4 jeździłem też nieco starszą konstrukcją w "setce" - wszystkie to samo - dużo huku, dużo spalania, mało jechania :)

nie znasz sie kolego ja mam 2,5tdi 163@199PS i zapier... ze glowa mala zaden 1,9 nawet nie pierdnie

dajmler -- tos se chlopie nicka wybral :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów chop co do 1.9 bo są na tym forum które mają wiece jak 200ps a waga 2.5TDi jest troszkę inna :gwizdanie:

Jestem ciekaw ile masz od 0-100km/h zmierz czas :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nick mam taki wszedzie ze wzgledu na drugie autko które posiadam Daimler Ds 420 limusin :>

igp9431.jpg

:slina: wypas :shocked::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyle glowe i teraz rozumiem nicka (choc powinno byc Daimler )

piekny woz to byly auta wtedy a nie takie pasci jak teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) wiem ze powinno byc daimler ale niestety w 90% gdzie sie nie chce zalozyc swojego konta to to bylo juz zajete wiec zamienilem tylko i na j i powstalo dajmler [br]Dopisany: 04 Luty 2011, 22:24_________________________________________________dodalem opis i na pierwszej stronie niedlugo wrzuce foto wnetrza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal zdjecia tego pracha a4 a dawaj daimlerka :)) choc znam go z museum :) stoi taki u nas :) i wiele innych jak mi aparat odesla z naprawy to sie przejde porobie fotki bo sa niezle fury ale odkad dupek zetsche przejal firme to sie masakra dzieje

daimler daje teraz 1 rok gwarancji na przerdzewienie blach czaisz? 0 ochrony antykorozyjnej pod spodem jakas mizerna kataforeza i nic wiecje z tasmy pordzewiale juz zjezdzaja do czego to doszlo masarka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taka maja prywatka kolekcje znaczy ten jest mój reszta brata i taty mozna zobaczyc na stronce www.e-slub.com (nie przejmowac sie jesli nowy antywir wychwyci stone jako wirus poprostu trona byla robiona bardzo dawno i trzeba ja przerobic sorki za to)

a o tym co teraz daimler wyprawia nie wiedzialem myslalem ze juz wogóle nie produkuja aut w tamtych latach to autko było pokroju Bentleya i R&R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie Ci jak to widze k**wa to mnie slabi koledze z pracy malowali cale juz 2 razy bo nie ma ochrony antykorozyjnej i gnije jak chce jak tylko nie garazowany i trzeba jak maluchy przed 20 laty bitumikiem napierdalac no masarka do potegi n-tej

ten idiota oszczedza na kazdej czesci nawet 1 cent na czesci ale trzeba taniej zrobic a co za tym idzie jakosc leci na pysk

a design to juz nie wspomne nowy slk -- tyl do przodu nie pasuje jak by z 2och roznych aut byly

najebali ledow na tyl lampy na pol auta a wez normanie wstydze sie za nich ale normlany czlke nic nie zrobi skoro szefowi sie podoba

konkurecja ma ledy to my tez konkurencja ma 5 na lampe my musimy miec 50 to jest poj .....

te stare autka to byly fury naprawde piekne i niezawdone taki ssak 4.2l jest niezniszczalny gratuluje i tylko pozazdroscic posiadania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mowie o mercedes benz :)))) o wspanialej niemiekciej technologii

teraz sie nazywa daimler przed 6 laty daimler chrysler

przed 10 laty mercedes benz

i tak dalej mieszaja nazwami zeby oszczedzic na podatkach [br]Dopisany: 04 Luty 2011, 23:07_________________________________________________Ty masz na mysli tego angielskiego Daimlera :)))) to chyba na bazie jaguara robione bylo --- kumam teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...