Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pytanie o zawieszenie.


robertzmudzki

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki ze poruszam ten temat ktory zapewne byl juz poruszany ale chce wiedziec konkretnie co zrobic moze mi ktos poradzi wsadzilem do swojej a4 sprezyny obnizajace o 40mm i felgi 18 wszystko gra tylko mam pytanko poniewaz zawieszenie teraz jest bardzo twarde szczegolnie tylnie.PYTANIE jaka jest roznica jak bym mial zamiast firmowych amorkow np. jakies sportowe czy polepszy sie tlumienie drgani na dolkach czy bedzie tak samo jak na standardowych bo szczeze mowiac cos bym z tym zrobil bo troszke za bardzo twarde Pozdrawiam i czekam na jakies konkretne wnioski....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też robię błądy ortograficznie ale nie aż takie!!! robertzmudzki przeedytuj posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też robię błądy ortograficznie ale nie aż takie!!! robertzmudzki przeedytuj posta

heheheh fakt tego sie czytac nie da :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci szczeze ze niedam rady bo jestem dyslektykiem i wogole mi to nie przeszkadza sorki ale do uczonych nie naleze tymbardziej z ortografi zawsze mialem paly Pozdrawiam.

A pozatym nie chodzi tu o bledy tylko o samochod. No czytalem dalem czadu chyba zaspany bylem......bo pracuje w nocy a w dzien prbuje cos tu napisac heheheh.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczeze
wogole
tymbardziej

widze ze coraz lepiej ci juz idzie :razz: bez zlosliwosci :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Piotr1602 napisz pan lepiej cos na temat Audi a nie o ortografi bo to kur...nie szkola ze tak powiem Pozdrawiam..

spoko spoko prosze sie nie irytowac tak mnie jakos naszło i nie mogłem sie powstrzymac :razz: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jak zawias to komplecik ;) napewno bedzie lepiej niz pół na pól ,

Ps a docinkami sie nie przejmuj ja tez sadze ze to nie szkola i nikt nikomu nie powinien zwracac uwagi na ortografie ani skladanie zdan!! to jst forum a nie dyktando a jak komus niue pasuje poprostu niech nie czyta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, ze trzeba wymienic amorki , jak robisz cala zawieche to cala, a nie polowe. wymien amorki i powinno byc lepiej, ale nie bedzie rewelacji na naszych polskich drogach niezle Cie wytrzepie na tych 18" kolach, ja mam 16" i zawieszenie sport i niezle mi daje po bebechach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za OT, ale skoro kolega cierpi na jakąś przypadłość, to niech on się męczy ze słownikiem. Dlaczego inni mają się męczyć podczas czytania?

Czegoś takiego nie usprawiedliwia choroba (?), to zwykly brak szacunku dla czytających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za OT, ale skoro kolega cierpi na jakąś przypadłość, to niech on się męczy ze słownikiem. Dlaczego inni mają się męczyć podczas czytania?

Czegoś takiego nie usprawiedliwia choroba (?), to zwykly brak szacunku dla czytających.

odgrzałes 6 letniego kotleta :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...