Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PS3 vs XBOX360


Rekomendowane odpowiedzi

No i odebrałem dziś nowiutkiego xboxa. Banan na gębie bo fajny prezent na święta... Aleee radość nie trwała długo, zamawiałem w połysku przyszedł w macie kur*aaaa. Co robić? odsyłać, nie odsyłać? Chciałem mieć na święta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaj po świętach :wink4: Masz bodajże 10 dni na zwrot. Nawet jak dziś wyślesz to przeleży na magazynie Poczty czy DHL-a.

:blink: :blink:

I co pogra sobie, spakuje w pudełko i odda ?

Można oddać, ale nie może naruszyć sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne, zawsze pozostaje tylko ryzyko. :cool1:

Musi rozpakować wszystkie kable, zasilacze, pady.. Zależy jak są pakowane i czy da się to zrobić i spakować bez śladu. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa i nie zarejestruje się i nie będzie miał liczonych trofeów X-boxowych :P

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażacie sobie zapewne minę 7-latka, gdy nie dostaje obiecanego prezentu. ;(

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Michał,wiec dołożę i kupie z dyskiem 250GB,przekonała mnie możliwość ściągania dodatków,ale zgrywanie gier na HDD też jest istotne,generalnie X ma być prezentem dla mojego ojca(powaga haha),kiedyś moje dzieciaki przywiozły Xa do dziadków,ojciec zagrał w battlefield i chłopaki musieli zostawić konsole na kilka tygodni,dziadek nie chciał oddać,grał non stop całymi nocami,kupił sobie Bad Company 2 i załatwił ją w tydzień,chciał przestawić konsole,gdy gra była odpalona i uszkodził płyte,więc to zgrywanie na twardy będzie jak znalazł :)

hehe, to masz wyluzowanego nowoczesnego starego/tescia, klasa :)

ojciec hehe

no i dostał wczoraj Xa,tak gdzieś o 21 podłączyliśmy i zaczął grać,dzisiaj syn do mnie mówi -ale dziadek długo grał,pytam się do której,a on,że o 3 szedł spać,a dziadek dalej grał,hahaha...........................i teraz od 11 gra dalej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mówił że zajefajny taki dziadek, gorzej jak z takim później trzeba walczyć o pada :D

Nosfer ale wkleiłeś filmik, nieźle sie uśmiałem. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dostał wczoraj Xa,tak gdzieś o 21 podłączyliśmy i zaczął grać,dzisiaj syn do mnie mówi -ale dziadek długo grał,pytam się do której,a on,że o 3 szedł spać,a dziadek dalej grał,hahaha...........................i teraz od 11 gra dalej :decayed:

to teraz kup ojcu ms pointy zeby sobie kupil Back to Karkand :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Xa. Jak mam się połączyć z netem przez WIFi? Sieć niby wykrywa ale połączyć się nie chce. Siła sygnału dobra

[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 19:18_________________________________________________Jak znaleźć adres fizyczny konsoli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ustawieniach konsoli/sieci mozesz to sprawdzic, znajdziesz, nie ma tego duzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ustawieniach konsoli/sieci mozesz to sprawdzic, znajdziesz, nie ma tego duzo...

Nie będzie w ustawieniach konsoli, jak nie podłączysz wszystkiego w sieć.

najlepiej sprawdzić IP w ustawieniach routera...

ale po co ci fizyczny IP adres konsoli? zazwyczaj wpisuje się gateway (np: 192.168.1.1) wtedy router przyznaje danemu urządzeniu IP address :)

lecz procedura zależy od zabezpieczeń routera - czasami trzeba wpisać "mac address"

powodzonka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mac address właśnie w taki sposób mam ustawione zabezpieczenie na routere. Rozumiem, że muszę wejśc w ustawienia routera i wpisac mac address konsoli? Gdzie go sprawdzic jaki jest? Ale co najciekawsze konsola mi wykrywa siec i i jest napisane, że siec nie zabezpieczona... to chyba błędny komunikat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fafal

mac address powinien być na naklejce PS3 (o ile się nie mylę) lub w ustawieniach sieci w opcjach ps3.

a może masz opcje w routerze, ze musisz nacisnąć odpowiedni przycisk np: connect i dopiero wtedy podłączyć plejkę?

jak coś to Ci ustawie to przez tel. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darecy nie ogarniam tego podłączenia... te wszystkie IP i inee MAC-i nie są moją mocną stroną :kox:

Jak coś to w miarę możliwości proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fafal

mac address powinien być na naklejce PS3 (o ile się nie mylę) lub w ustawieniach sieci w opcjach ps3.

a może masz opcje w routerze, ze musisz nacisnąć odpowiedni przycisk np: connect i dopiero wtedy podłączyć plejkę?

jak coś to Ci ustawie to przez tel. :>

Przecież on ma Xboxa - napisał wcześniej.

FAFAL - weź google i przejrzyj, w PS3 bym Ci wytłumaczył, ale w xboxie to Cię nie poprowadzę za rękęm, ale pewnie masz w MENU jakąś konfigurację sieci, tam też pewnie znajdziesz status sieci.

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 09:41_________________________________________________http://www.onlinecenter.pl/Artykuly/Konfiguracje-Xbox-Live.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...