Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale ja napisałem do.jebałeś. To się automatycznie zmienia na doj**ałeś...?[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 12:46_________________________________________________ale jaja zmienia się... to ustawcie żeby moskal zmieniało się na kupa :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ale jaja zmienia się... to ustawcie żeby moskal zmieniało się na kupa :polew: :polew: :polew:

:blink:

Opublikowano

ale ja napisałem do.jebałeś. To się automatycznie zmienia na dowaliłeś...?

a widzisz ??? znowu za ambitnie i nie pojąłeś :wink4:

ale jaja zmienia się... to ustawcie żeby siemian zmieniało się na kupa :polew: :polew: :polew:

ale ty jestes dla siebie okrutny , podziwiam Cie :good:

Opublikowano

ale ty jestes dla siebie okrutny , podziwiam Cie :good:

Tak Siemianowi nie mow, bo znowu cos zle zrozumie. :decayed::naughty: :naughty:

Opublikowano

ale ty jestes dla siebie okrutny , podziwiam Cie :good:

Tak Siemianowi nie mow, bo znowu cos zle zrozumie. :decayed::naughty: :naughty:

no w sumie tak :thumbdown:

Opublikowano

A na jakich oponkach jedziecie, bo ja nie mam zimówek, drogi raczej czarne powinny być na koniec marca :mysli::disgust:

Opublikowano

A na jakich oponkach jedziecie, bo ja nie mam zimówek, drogi raczej czarne powinny być na koniec marca :mysli::disgust:

widziałeś fotki z przed dwóch lat :gwizdanie:

Opublikowano

ale w ubiegłym roku nie było śniegu :decayed:

byliśmy na letnich, co z tego że dwa dni później sporo napadało :>

Opublikowano

Ja nie mam wyjścia jade na letnich co będzie to będzie :kox: :kox:

Efekt cieplarniany zrobił swoje przez dwa lata :>

Opublikowano

Ja też myślałem aby do BT wrzucić letni felunek - po cichu liczę na to, że koniec marca będzie już mocno wiosenny... Trzeba poczekać bliżej terminu i obserwować prognozy pogody :)

Opublikowano

Ja nie mam wyjścia jade na letnich co będzie to będzie :kox: :kox:

Efekt cieplarniany zrobił swoje przez dwa lata :>

Jak będzie taka pogoda jak dwa lata temu to powodzenia :rolleyes:

Opublikowano

No fakt, na zimówkach nie dawali rady podjechać... Jakąś wodę ktoś rozlał czy coś :polew:

Opublikowano

Ja też myślałem aby do BT wrzucić letni felunek - po cichu liczę na to, że koniec marca będzie już mocno wiosenny... Trzeba poczekać bliżej terminu i obserwować prognozy pogody :)

Ja śmigam na letnim felunku :naughty::quattro: da radę :kox:

Opublikowano

no właśnie da rade :quattro:

Opublikowano

Ja też myślałem aby do BT wrzucić letni felunek - po cichu liczę na to, że koniec marca będzie już mocno wiosenny... Trzeba poczekać bliżej terminu i obserwować prognozy pogody :)

Ja śmigam na letnim felunku :naughty::quattro: da radę :kox:

jak będziesz juz miał auto :tongue4::naughty:
Opublikowano

Ja śmigam na letnim felunku :naughty::quattro: da radę :kox:

no właśnie da rade :quattro:

Cytuję: "W Poroninie też jest fajnie" :decayed:

Opublikowano

Wihu Audiole po zabiegach S-linowskich i chromach wokoło szyb odbieram w Wtorek :naughty:

Opublikowano

Wihu Audiole po zabiegach S-linowskich i chromach wokoło szyb odbieram w Wtorek :naughty:

to pieknie....znowu potrzebujesz kierowce na sobote jak w zeszłym roku :naughty::decayed:
Opublikowano

Ja też myślałem aby do BT wrzucić letni felunek - po cichu liczę na to, że koniec marca będzie już mocno wiosenny... Trzeba poczekać bliżej terminu i obserwować prognozy pogody :)

Ja śmigam na letnim felunku :naughty::quattro: da radę :kox:

lepiej się pochwal co tam masz na lato :naughty:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 15:27_________________________________________________jaki jest sens zastanawiania się nad rodzajem opon na których pojedziecie na miesiąc przed wyjazdem :mysli:

Opublikowano

jaki jest sens zastanawiania się nad rodzajem opon na których pojedziecie na miesiąc przed wyjazdem

a taki zeby Cię podenerwowac :naughty:

:tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.