Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(


abdul81

Rekomendowane odpowiedzi

tak tak wystawiłem znowu tak jak pisałem albo sie sprzeda i bedzie S4 albo ta bede grzebał na wiosne

powiedz mi jak to masz rozwiązane z tym podwójnym wydechem? :gwizdanie:

brak blachy na koło zapasowe..albo wyklepana przestrzeń na podprowadzenie drugiej faji :wink4:

Naklejka i lampy psują to auto.. a te fajki wydechowe to troszkę za duże :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak blachy na koło zapasowe..albo wyklepana przestrzeń na podprowadzenie drugiej faji :wink4:

tak się zastanawiam właśnie bo gdzieś to już widziałem a zawsze mi po głowie chodziło :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak blachy na koło zapasowe..albo wyklepana przestrzeń na podprowadzenie drugiej faji :wink4:

tak się zastanawiam właśnie bo gdzieś to już widziałem a zawsze mi po głowie chodziło :decayed:

Zaraz Ci wyślę foto jak to wygląda od kuchni :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Ci wyślę foto jak to wygląda od kuchni :wink4:

widziałem już na jakiejś tetetce jak normalnie przespawany kawałek wnęki na koło.. ja tam mam tylko narzędzia więc czemu nie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprowadzone jest normalnie jeszcze przed kołem zapasowym bez ingerencji w podłogę,

u mnie sie zmieściło tak na styk może dlatego ze to quattro nie wiem jak jest w ośce

możesz zarzucić jakimiś fotami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się autko prezentuje na żywo, wczoraj na trasie kolega mnie minął jak furmankę a jechałem jakieś 150 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym zobaczył w trasie auto z takimi lampami to bym się tylko zaśmiał :>

Bardzo ładne auto ale te lampy to lekka wioska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się autko prezentuje na żywo, wczoraj na trasie kolega mnie minął jak furmankę a jechałem jakieś 150 :)

he he no raczej wykorzystuje na co dzień to co modziłem pod maską

nastepnym razem wciskaj gaz i dawaj za mną ...... :good:

Jakbym zobaczył w trasie auto z takimi lampami to bym się tylko zaśmiał :>

no cóż jednemu się podobą drugiemu nie

jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj toto na tego swapa :) Myslalem ze pytasz pod katem jakiegos pazdzierza a widze ze fajne zadbane i doinwestowane autko :) Nie sprzedaz za wiecej niz 12-13 tys pewnie a dolozyc do eski byle jakiej to dycha + poprawki jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie dlatego szukam teraz i sie zastanawiam czy swapować to twoje 2.7t czy modzić dalej to 1.8t.... trzeba wszystko obliczyć i zobaczyć czy się będzie kasa zgadzać

w każdym bądź razie chce uderzyć w okolice 300km kwestia tylko którym silnikiem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...