Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(


abdul81

Rekomendowane odpowiedzi

a który silnik z turbo nie chla, turbo żyje turbo pije :polew:

a tak powaznie to cos tam pije ale nie kopci sie za mna jeszcze ja tam nie narzekam i jek by nie twój silnik to robił bym dalej tego bo przy pomiarze ciśnienia na wszystkich garkach wyszło po 11,5 - 12 wiec silnik lala :>[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 21:09_________________________________________________- TIP (test pipe) by Gregory, 300zł

- DP (downpipe), - 300zł

- forge 007, 250zł

- używany stożek ITG 150zł

- osłona termiczna pod stożek, 40zł

- N75 z audi tt, 100zł

- końcowy tłumik seria 1.8t quattro 150zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abdul ten stozek i oslone prawdopodbnie zabiore ja ( tzn typ ktoremu robie auto ) . Takze jak mozesz zostaw to do momentu az zaczniemy dzialac.

Temat dotarl dopiero odczytalem sms wiec nie odklepywalem juz bo pozno :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawid97531 już wziął wczoraj to i zarezerwował wieczorem na pw więc idzie to do niego.... trochę późno dałeś znać..

został mi tylko Downpipe i n75 z tt.. to bierz zanim też się rozejdzie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie :) Tak jak gadalismy :) Moj stoi z 2 miechy w garazu z rs4 to i ty wytrzymasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no ładnie widze że juz gotowy do mojego ... przyjmę go z otwartymi ramionami :>

a plusikowe się zbiera.... najwyżej puscimy przez lukas bank :polew:

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 15:29_________________________________________________hmm a tak wogóle to u ciebie w b5 jakos ładniej wygladał :)[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 15:30_________________________________________________tak jak wyżej plany na modyfikacje zmienione i obecnie swap na 2.7 biturbo po lekkich modach

Fptki z prac na bierzaco będa wrzucane w tygodniu

http://s4.postimage.org/31bp63rok/p1000357g.jpg[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 16:26_________________________________________________

p1000357g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal mu te światła przy okazji :wink4:

bo to :thumbdown: żeby esa z dejlajnami jeździła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie abdul jedna mi upadla i sie zbila :decayed: Boostu ubylo i nie jechalo bo wsadziles mi jakis uszkodzony DV a ja mam kupca na twoj silnik :thumbdown: Wogole wszystko najlepsze mi pozabierales ;( :thumbdown::decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzę że robota poszła wkońcu ostro do przodu :>

Wywal mu te światła przy okazji :wink4:

bo to :thumbdown: żeby esa z dejlajnami jeździła

no niestety lampy mnie się podobają i zostaną.... no cóż jakoś może to zniesiecie :tongue4:

Wlasnie abdul jedna mi upadla i sie zbila :decayed: Boostu ubylo i nie jechalo bo wsadziles mi jakis uszkodzony DV a ja mam kupca na twoj silnik :thumbdown: Wogole wszystko najlepsze mi pozabierales ;( :thumbdown::decayed: :decayed:

no dlatego ci mówiłem że coś lepiej wcześniej jechało hehe.... a tam silnik jest git tak jak ci mówiłem :good:

tzn że mam się szykować na odbiór samochodu i nieprzespany weekend za kierownicą :decayed:

hhmmm jeszcze tylko cysterne paliwa trzeba skaś zaj....ć i będzie super[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 11:52_________________________________________________hhmm a skąd ci się wzięło to 997 na rejestracji :mysli::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajny tez mi sie podoba :cwaniak1: Jakbys mial wpasc daj znac rozciagne czerwony dywan bo poki co wali mi jak wyglada :naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajny tez mi sie podoba :cwaniak1: Jakbys mial wpasc daj znac rozciagne czerwony dywan bo poki co wali mi jak wyglada :naughty::good:

a co w nim taki porzadek? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...