Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET


A4_Dominik_WAW

Rekomendowane odpowiedzi

kolor, reszta bez zarzutu :wink: Jak Ci się sprawują te dywaniki? Kupiłem ori i niecałe 2 lata wytrzymały... A zapłaciłem 60 euro za 2 przednie :facepalm: więc teraz szukam zamienników tylko bez napisów, długo je już masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie takie na pewno będziesz z nich zadowolony:

Dywaniki Welurowe LUX Audi A4 B6 (00-04) -PRZODY (2439129441) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ja mam od tego sprzedającego tylko jakąś podstawową wersję, jak na razie jeżdżą ale więcej niż dwa sezony im nie daje.

albo cały komplet:

Dywaniki Welurowe LUX Audi A4 B6 (2000-2004) (2439129474) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany 15-08-2012 at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2012 at 21:02 ----------

Co sądzicie o wrzuceniu takich diod w spody lusterek ?

ART Power LED SMD 3W-star WHITE / Biały (2506174450) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A może ktoś ma numer oryginalnej obudowy spodu lusterka z A6 gdzie było to zamontowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są nieoryginalne czujniki więc pewnie dokładane:hi:

Tak czujniki nie są oryginalne, sam je dokładałem.

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

Ale wyglądają bardzo "oryginalnie" podasz jakąś nazwę model. :wink:

O który zestaw pytasz przód czy tył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te na tył są mniejsze i z tego co pamiętam zamawiałem tutaj

Parktronic. Czujniki parkowania.

to było już 4 lata temu i parktornik działa świetnie

Jeżeli chodzi o przód to zamawiałem jakiś z allegro nazwy już nie pamiętam ale też sprawuje się super.

A wracając do wątku.

Co sądzicie o wrzuceniu takich diod w spody lusterek ?

ART Power LED SMD 3W-star WHITE / Biały (2506174450) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A może ktoś ma numer oryginalnej obudowy spodu lusterka z A6 gdzie było to zamontowane?

---------- Post dopisany 05-11-2012 at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany 15-08-2012 at 23:34 ----------

Do autka doszły:

- spryski

- ściema szybek

- moduł SD2 z czujnikiem zmierzchu

- podświetlenie przestrzeni przy wsiadaniu (z lusterek) z wykorzystaniem diody 3W

Zdjęcia wkrótce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba auto do sprzedaży zostanie odchudzone odpowiednio - bo widzę że w takiej konfiguracji w rozsądnych pieniądzach nie idzie go sprzedać.

Może ktoś jest chętny na komplet do podgrzewanej kiery: (najlepsze dla użytkowników B7)

- moduł kierownicy R

- taśma poduszki B

- kierownica podgrzwana multifunkcja

- okablowanie poduszki

- ewentulanie jak ktoś nie ma poduszka powietrzna

Cena i szczegóły na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik podrzuć foty kiery...i koszta

Spoko tylko po weekendzie bo do piątku jestem uziemiony. Koszty całego zestawu czy o co dokładnie pytasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć moduł kiery R, taśmę poduszki B to są raczej rzadkie elementy :) inaczej kiera nie zadziała :/ na module Q nie zakodujesz grzanej kierownicy.

---------- Post dopisany 18-02-2013 at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2013 at 23:49 ----------

Może ktoś jeszcze chętny na taki zestaw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany 05-11-2012 at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany 15-08-2012 at 23:34 ----------

Do autka doszły:

- podświetlenie przestrzeni przy wsiadaniu (z lusterek) z wykorzystaniem diody 3W

Zdjęcia wkrótce :)

Dominik co z tymi fotkami? jak wyszedł ten mod? jakiś szczegóły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod jest super sprawą, polecam te diody 3W. Robi wrażenie i ma też praktyczne zastosowanie. Trochę trzeba się pobawić głównie z montażem lusterek ale warto. Fotki zrobię jak pogoda będzie znośna.

---------- Post dopisany 09-04-2013 at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2013 at 23:01 ----------

Chcę wystawić auto na allegro jak myślicie jaką cenę mogę rzucić na początek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już sam nie wiem ile można powiedzieć, w sumie auto sprawdzone pod względem przebiegu i całej historii ale B6 bardzo spadły na cenach. Myślicie że 25 to realna cena z dwoma kompletami kół na alufelgach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że to odpowiednia cena jak za zdrowy egzemplarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wystawisz za 25k to kupujący będzie chciał zbić na 24k - tzw targowanie się to normalka .

Najgorzej że A4 wystawione na aledrogo po 21czy 22tyś to są auta homo-niewiadomo - a ludzie patrzą na cenę zamiast dolożyć z 3-4 tyś i mieć święty spokój.

Druga sprawa ze każdy dbający o swoją A4 - zawsze coś tam dołoży - zmodernizuje i wszystko oczywiście na + ,ale kupujący tego nie docenia.

Prawda boli ale niestety < > wkład pracy i kasy jaki się wkłada w auto aby było ;

- ładniejsze ,szybsze ,bezpieczniejsze ,wygodniejsze - itd

jest nie doceniony w dniu sprzedaży

jest stracony w dniu sprzedaży

Można powiedzieć że kasa wyrzucona w błoto- w dniu sprzedaży , w momencie podjęcia decyzji o sprzedaży - bo nikt nam za to nie zwróci .

jedyna decyzja rozsądna:

ROZBIERAĆ - podmieniać ,wracać do serii - to jest smutne ale prawdziwe .

takie są realia w polandi .

Tutaj każdy by chciał TANIO a ładnie - jak to moja żona mówi "większość chce zjeść ciastko i mieć ciastko" a tak se neda .

I teraz trzeba znależć kompromis -

domonikt1 ,a jaki samochód masz w planach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...