Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET


A4_Dominik_WAW

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś jest chętny na zakup kierownicy 4 ramiennej multifunkcyjnej skóra wygląda jak te z B7 tylko ma przycisk do grzania :good: i ładnie ociepla łapki swoją opinię może wyrazić również Grzesiek (wrclaguna) bo ma taką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby to wszystkie i na czarno . Ja miałem wszystkie zrobione na czarno i 2 lata zero problemów z policją :gwizdanie: a samochód był cały czarny :wink4: proponuje Ci 20% wszystkie szyby . Pamiętaj że dwie boczne i tylna będą już robić ciemniejszych niż przód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jest chętny na zakup kierownicy 4 ramiennej multifunkcyjnej skóra wygląda jak te z B7 tylko ma przycisk do grzania :good: i ładnie ociepla łapki swoją opinię może wyrazić również Grzesiek (wrclaguna) bo ma taką.

cztery ramiona szalu nie robia :gwizdanie: a Grzesiek przeciez ma najlepsza z mozliwych RS4 :notworthy: :notworthy: :notworthy: no chyba, ze cos sie zmienilo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi żeby robiły szał bo w zimie to raczej nic nie robi szału w autach oprócz śniegu i wody :/ chodzi o wygodę. A Grzesiek to może i ma RS na lato ale na zimę ma grzaną z A6 C6 tak jak i ja a drugą mam na sprzedaż. I jak widzisz ,,coś się zmieniło,,.[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 21:11_________________________________________________

Szyby to wszystkie i na czarno . Ja miałem wszystkie zrobione na czarno i 2 lata zero problemów z policją :gwizdanie: a samochód był cały czarny :wink4: proponuje Ci 20% wszystkie szyby . Pamiętaj że dwie boczne i tylna będą już robić ciemniejszych niż przód :)

Czyli jak % radzisz mi przyciemnić obie z przodu ? I cały tył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie jednakową folią i 20% to moim zdaniem max do czarnego :)

A do ciemnego granatu bez metalika będzie dobrze myślisz te 20 % ?

Ladna furka zaczyna sie robic :)) A i wielkie dzieki za pomoc z moja poducha :hi: :hi: Chlopak zna sie na rzeczy, Jeszcze raz dzieki

Pozdro 4all

Nom bo po to jest forum żeby sobie pomagać :) ważne że kiera i poduszka już do siebie pasują :good: powodzenia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też :good: ja do mojego A6 teraz przymierzam 20% a też jest ciemny granat :) tu masz moje byłe B6 z 20% folią :cool1:

2hcg3gg.jpg

2qs2qfo.jpg

ev14ys.jpg:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kombi moim zdaniem nie muszą być wszystkie przyciemnione - ale to rzecz gustu. zobacz jak wygląda przyciemnienie u mnie, ja mam przyciemnione tylko z tyłu folią 30%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że i jedna i druga opcja mi się podoba :good: ogólnie przy Waszych byłych i obecnych autach te przyciemnienia dopełniają całości wyglądu. Zobaczymy jak to będzie u mnie ale wiem że folia 20-30% to strzał w dziesiątkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko na żywo prezentuje się bardzo dobrze, a szczególnie robi wrażenie pełen pakiet oświetlenia. Jest jeszcze trochę do zrobienia, ale po tych zmianach będzie już mega :kox: Poza tym Dominik bardzo dobrze ogarnia montaż kierownicy, tempomatu itd. a wszystko to w expresowym tempie za co wielkie dzięki :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko na żywo prezentuje się bardzo dobrze, a szczególnie robi wrażenie pełen pakiet oświetlenia. Jest jeszcze trochę do zrobienia, ale po tych zmianach będzie już mega :kox: Poza tym Dominik bardzo dobrze ogarnia montaż kierownicy, tempomatu itd. a wszystko to w expresowym tempie za co wielkie dzięki :rolleyes:

U mnie montaż fisu również przeszedł w ekspresowym tempie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do szyb ja mam u siebie przepuszczalnosc okolo 15% jak badalem na stacji iagnostycznej, z tym ze tam gdzie ja robilem maja troche inne oznaczenia i ja mam folie 80,mam przyciemniose szyby wszystkie szyby, zero problemów z policja-tylko jeden warunek zrobione w pozadnym warsztacie pozadna folia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dziale zamian raczej napisz. :) :gwizdanie: nie fajnie bedzie wyglądał bez relingów calkim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziury sie kupuje zaślepki [podlozna listwa idaca przez cala dlugosc dachu w tym "wglebieniu"].

360 PLN sztuka w ASO :cool1:Wąski nie ma relingów. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25489.0 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do ściemy szybek to rób przód i tył. :good: Wiadomo, że atest dostaniesz tylko na tył ale ja jeżdże już z tym trochę i nigdy nie miałem problemów z Policją - odpukać. :wink4:

3aabb304b6ab7912med.jpg

eb188344e7ccf944med.jpg

Tył 30%, przód 20... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...