Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

damy rade ... w czwartek bede w nowej soli i lubieszowie ( tam stoi ten bus )

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 161,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakby co, to i ja sie pisze na lubuski spocik ;)

Sobota, niedziela, mi obojetnie;)

Opublikowano
  • Autor

dobra to zaczynamy ustalac:

proponuje miesce WIECHLICE w SZPROTAWIE ( jest to stare lotnisko o w miare dobrej nawierzchni ) lub .... MAKRO ZIELONA GÓRA ( dluga prosta )

termin: 20 Kwietnia Niedziela godzina np 14:00

wybierajcie ktore miejsce wolicie

a moze by tak polaczyc nasz zlocik a4 ze zlotem lubuskim ( zary-zagan-glowgow-nowa sol-zielona gora itp... ) ktore wlasnie odbywaja sie na lotnisku WIECHLICE

co wy na to ?

tylko Tomigsi musi dac info kiedy bedzie zlot lubuski jesli byscie woleli polaczony zlot .... napewno by bylo duzo wiecej autek ;p

Opublikowano

Czemu nie edytujecie sobie 1 posta..? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Czemu nie edytujecie sobie 1 posta..? :mysli:

Gdyby moj post byl nr 1 to bym go edytowal niestety nie jest :/ i trzeba czytac ostatnie pare postow zeby wiedziec co jest planowane

Opublikowano

e lepiej zrobić spota samych audi a nie ogólnego ja wolałbym Makro zg.

Opublikowano

e lepiej zrobić spota samych audi a nie ogólnego ja wolałbym Makro zg.

po pierwsze, właśnie same audi

po drugie, do zielonej spale tyle benzyny, że już na ściganie zabraknie.. :gwizdanie:

termin w drugiej połowie miesiąca ok, szkoda że tak daleko.. może kulniecie się gdzieś za miasto, bardziej na północ? :naughty:

pzdr

rafał

Opublikowano
  • Autor

hm mozemy zrobic glosowanie kazdy powie gdzie mu pasuje

ja proponuje Makro zg ( jesli same audi ) bo jest zajebisci dluga prosta ... bez dziur ( nowa droga/zamknieta ) idealna na 1/4 mili ( 1/4 mili juz jest odmierzona jakby ktos nie wiedzial )

lub Wiechlice ( jesli zlot lubuski z tuning klubami ) :P ja tam na Wiechlice i tak pojade i tak wiec mi obojetne :)

ktos ma jeszcze jakies propozycje ?

jesli proponujecie miejsce to mowicie dlaczego tam ....

Opublikowano

mi tam obojętnie gdzie tylko zeby były same audi :) może zrobimy gdzieś po środku żeby każdy miał nie za daleko . tylko gdzie.. :mysli:

Opublikowano

może zrobimy gdzieś po środku żeby każdy miał nie za daleko

może Łagów na ten przykład? Macie pewnie ze 40km, z Gorzowa jest 70km ładnej drogi, można tam spokojnie pogadać gdzieś na łąkach okolicznych, a i wieżę zwiedzić i wiadukt z malowniczym widokiem na wioskę..

To z takich moich propozycji..

rafał

Opublikowano
  • Autor

no spoko jesli droga glosowania cos wybierzemy to nie mam nic przeciwko Łagow`owi :P

narazie propozycje to

-Makro Zielona Góra - 1/4 mili

-Łagów - ladne widoki

-Wiechlice - Szprotawa - stare lotnicho ( duuuuze :P )

Opublikowano

Nowak_zg to napiszcie do kolegi na PW a jak to nie podziala to napiszcie do adminow i juz. Poproscie jeszcze co by podwiesili temat, i 1 post bedzie wtedy widoczny na kazdej nastepnej stronie.. :)

Lagow jest :kox:

Opublikowano

witam:) ja sie pisze na zlot wszedzie i zawsze;)

proponowalbym makro Z.G bo na prawde jest gdzie sie scignac, .... zamknieta droga:)

Opublikowano

a no witam witam... :)

widze troche sie tu porobilo przez ten tydzien... :)

no ja mysle ze srodek wojewodztwa bylo by najlepiej... :)

no ja myslalem tak nie wiem moze PSZCZEW... to jest tak polozone po srodku miedzy Zielona Gora a Gorzowem... :)

mozna by bylo zrobic jakis zlot taki z noclegiem np... :)

jest tu kilka osrodkow nad jeziorkiem... :) czy tez mozna pomyslec o tym ale jak zrobi sie znacznie cieplej... :)

taki zlot posiedziec przy piwku sobie jakies ognisko/gril zrobic w milej atmosferze... :)

a tak dokladniej to myslalem o tym osrodku: www.ow-karina.pl

zastanowcie sie nad tym... :)

Pozdrawiam Emil

Opublikowano

witam

fajny pomysł :tongue4: :> :) :th: pisze sie na to termin to najlepiej lipiec - sierpień :rolleyes:

co wy na to ?????????

Opublikowano
  • Autor

w tym terminie bedzie zlot ogolnopolski ! :) chlopaki ... :)

Opublikowano

siemanko jak ktoś jest zainteresowany na wypad do Wiechlic 20.04.2008 na lotnisko to zapraszam zainteresowanych , dzisiaj dostałem wiadomość :

witajcie koledzy. Zapraszamy na "Rozpoczęcie Sezonu 2008" -20.04.2008 godz.14.30 juz na miejscu, klubowicze wiedza gdzie;-) obowiązkowe grile, kiełbaski, krzesełka i stoliki
będzie można się spotkać w fajnym gronie A4 :th:, tak więc co wy na to ?? ja na pewno będę
Opublikowano
  • Autor

bede na 99.9% :)

Opublikowano

ja rowniez!!:)

Opublikowano

Witam może i ja sie pojawie tak na 95% :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.