Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)!przepraszam za nie obecnosc :notworthy:.Jaka byla prekwecja?

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wybaczymy CI;p mieli byc wszyscy;p

a tak na marginesie eni bylo zle... bylo nas 7- czy 8[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 21:15_________________________________________________a tak w ogole jak przygotowania do Świat?:D

Opublikowano

Dzieki super,dzisiaj newet znalazlem czas aby autko umuc...

Wczoraj musialem posiecic niedzile rodzinie,inaczej moja pani zabilaby mnie :baseball:

to udany spocik :good:

A co u Ciebie?

Opublikowano

podobnie jak u CIebie i pewnie u reszty:D Latanie po sklepach za prezentami, jakas mala pomoc w kuchni:) itd. ogolnie odpocznie si edopiero w swieta, a teraz praca:D

Opublikowano

Kto odpocznie ten odpocznie ja od 2 dnia swiat dalej pracuje :( wolne dopiero po sylwestrze jeden dzien bo zbieram na urolp dni :>

Opublikowano

pany nie łamać sie .Wesołych swiąt Bożego Narodzenia , zdrowia,szczęścia i słodyczy wentyl z rodziną wam wszystkim życzy :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Wesolych Świat wszystkim :)

Opublikowano

Rowniez zycze udanych i wesolych swiat Majstry!!:)

Opublikowano
  • Autor

wesolych

Opublikowano

i SZCZĘŚLIWYCH!

Opublikowano

wesolych

i SZCZĘŚLIWYCH!

Wesolych i szczesliwych :>

Opublikowano

Zdrowy,wesolych,rodzinych siwat.oraz radosci z posiadanych autek

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

nalepsze życzenia :hi:

Opublikowano

Wesołych Świat :)

Opublikowano

1)

Wśród nocnej ciszy, głos sie rozchodzi

To audi quattro bokami chodzi

Czem prędzej się wybierajcie,

dobre gumy zakladajcie upalać pora

Przyszli znaleźli BMW w rowie, Nie miało trakcji - każdy to powie

Tylko quattro doda biegu Na asfalcie i na śniegu w każdą pogode.

2)

Przybieżeli na ulice kibice

pooglądać jak śmigają audice

zima ulice mrozi

quattro w poślizgu chodzi

zapnij pas, wciskaj gaz.

Siądź wygodnie, obie ręce na kierę

nie ma strachu, możesz liczyć na szperę

masz przecież fajną furę,

wjedziesz na każdą górę

quattro masz – wygrywasz

Fordy, Ople niechaj stoją w garażu

A ty śmigaj swoim Audi w wirażu

Nieważne jaka buda

quattro uczyni cuda

no to ryp! - śniegiem syp!

tak zeby ino było siatecnie:D

Opublikowano

ja się dołączam :))) - wszystkim wszystkiego co najlepsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))) - od krótkich ;)

Opublikowano

chlopaki... na kolejny spot moze uda namowic mi sie grupe z PKA80 zeby mieli razem z nami spota, wiec nie nawalcie i badzcie wszyscy;) -Ty krotki tez bo zapomnielem juz jak wygladasz;p

Opublikowano

Karolku... - co ja poradze jak ciągle pracuje... :confused4:

Opublikowano

a w ta niedziele tez pracujesz??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.