Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki!!!!!!!!!:):kox:

zrobie sobie z tego winyl na maske;) :cool1:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja sobie pierdolne taka dziare na tyl glowy :polew:

Opublikowano

ja sobie pierdolne taka dziare na tyl glowy :polew:

nie radzę ponieważ ta dziara z moim auto będzie tyle warta że głowe Ci zetną przy najbliższej okazji :gwizdanie:

Opublikowano

Witam :notworthy:,bardzo mi przykro ale nie dam rady jutro

musze wyfrunac...

a jutro bedzie ciekawie :cool1:

Opublikowano

a Panowie... jak podoba sie Wam moj nowy Avatar..?:D:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a Panowie... jak podoba sie Wam moj nowy Avatar..?:D:polew: :polew: :polew:

No, nawet podobny :polew::wink4:.............................. uśmiech :)

Opublikowano

Avatar jest Git :sesese:

Bierzcie aparaty na jutro. Ja zakladam moje 16'' co by lepiej wygladalo :D

Opublikowano

Dobrze że jutro na 11:30 mam myjke zaklepaną :cool1:

Opublikowano

Godzina 12-ta w niedzielę, nie jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Do tego jeszcze muszę jutro 'obskoczyć' Dzień Babci :). Będę próbował jakoś to wszystko pogodzić, ale czy się uda... :think2:

Opublikowano

Wedlog mnie dzien babci jest w srode ale jak kto woli :)

Ja jade na zacisze na myjke za 5 zl autko umyte :banan:

Opublikowano

a Panowie... jak podoba sie Wam moj nowy Avatar..?:D:polew: :polew: :polew:

no topor avatar jest ok :good: :good: jutro na 12 będę napewno chłopaki [br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 15:19_________________________________________________

Wedlog mnie dzien babci jest w srode ale jak kto woli :)

Ja jade na zacisze na myjke za 5 zl autko umyte :banan:

ja dzisiaj moją fure doprowadziłem do ładu i składu bo była tak zaj........ :sick3: :sick3: :sick3:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 15:20_________________________________________________

Avatar jest Git :sesese:

Bierzcie aparaty na jutro. Ja zakladam moje 16'' co by lepiej wygladalo :D

zakładaj zakładaj obadamy efekt napewno :good: :good: :good::mysli:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 15:22_________________________________________________a tak na marginesie ciekawe ilu nas bedzie jutro :mysli: :mysli: :mysli::wallbash:
Opublikowano

tez jestem ciekaw :mysli:

Opublikowano

ja będę :decayed: - świecacy znaczek już na aucie :gwizdanie:

Opublikowano

i jak to krotki sie prezenuje??

Opublikowano

Zobaczysz jutro :) - dla mnie bomba :good:

Opublikowano

no to jak mnie sie to spodoba to tez z tym zadzialam:D

Opublikowano

Sory chlopy ale mnie ni bedzie jestem w pracy ale mam nadzieje , ze was kilku zawita :) Chcialbym takie naklejki na autko A-4 klub polska macie moze jakas na zbyciu ??

Opublikowano

No to napewno bedzie nas 4 :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.