Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

ja bez 19" sie nie kulam po miescie zeby sie pokazywac

na 16" jest lipa jesli chodzi o wyglad

po ponad roku posiadania a4 stwierdzam ze jesli auto ma mi ise podobac to jednak te 18" to minimum jesli chodzi o wyglad(a4 b5).

zgadzam się z tobą Nowak w tej kwestii 18 minimum :good: :good:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 18:21_________________________________________________ciekawe ilu nas jutro będzie na spocie, :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 18:22_________________________________________________ja będę jutro napewno ,ale z sąsiadem a swoją furkę zostawiam w domu :( :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie wiec co? robimy ten przejazd czy nie? bo nie wiem jak zaplanować sobie niedziele?

Rozumiem że narazie mamy taki skład:

1. topor

2. Ghost Dog

3. Mucha1

4. wentyl z sąsiadem

5. ja :)

...mało....

Nowak_zg im nas więcej tym lepiej, no skuś się :evil:

topor o której godzinie "beemki" robią rundkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heehe beemki to pazdzierze:) mysle ze juto o 18 sie spotkamy na spoci pod carrefourem i o 19 mozmmy myknac przez miasto;p

ps: nie obrazac moich 17-ek :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym wypadzie na Łysą Górę, moje auto przed pokazywaniem się gdziekolwiek, musiałoby odwiedzić myjnię. Dzisiaj niestety mnie nie będzie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede na 100%.

Ja jade na myje umyc furke ja tez na czarnych felgach jezdrze.

Ale z nadejsciem wiosny beda czarne 18" a niedlugo -35.

Nowak to licze na ciebie z tym kontaktem, na spot wezme zawieche co byscie ocenili zakup.

ok

wg mnie -35mm i 18" to ciut zly wybor

wal w -60mm przod i -50mm tyl

wcale sie zle nie jezdzi.... a auto wyglada duzo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za spocik chlopaki!! kolejny i jak zawsze udany, sorry ze ten przejazd przez miasto, nie byl zbyt udany:/ (dzieki Krotki za goscine!;) )

Tak na margicesie milo powitac nowych klubowiczow z zacnymi furkami!!:)

obiecuje ze za tydzien umuje swoja audike:D tak zeby wszytskie B5 lsnily:D

ZA TYDZEN. TJ 18.01.2009 SPOT ODBEDZIE SIE O GODZ 12:00 W STALYM MIEJSCU [br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 21:36_________________________________________________Wentyl ----> http://www.allegro.pl/item523432000_audi_s4_02_04r_avant_kombi_8e9_zderzak_tyl_tylny.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tydzień to chyba wszyscy fury doprowadza do porzadku po zimowych mrozach arktycznych, przelot nie był taki zły ,przecież browara se strzeliłem u krótkiego :polew: :polew: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:51_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item521870867_audi_a4_avant_zderzak_tyl_z_nakladka_tuning.html co wy na to szczerze[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:54_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item519086319_zrerzak_tyl_audi_a4_kombi_s_line_po_2002r.html albo to[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:55_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item517894573_audi_a4_s_line_01_04r_8e0_kompletny_zderzak_tyl.html albo to ocena który[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:56_________________________________________________

więc ostatecznie !!

spotykamy sie o 18.00 na parkingu i tam podejmiemy decyzje...

tak?

stary a ty co zgubiłeś sie dzisiaj :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. to zderzak ms design chyba.... duzo tego w irlandii jezdzilo ... na zywo mi sie nie podoba

2. jest w miare ok

3. nie mam zdania bo jakis taki nijaki

a najlepiej to kup to co topor dal linka czyli po prostu s4 ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. to zderzak ms design chyba.... duzo tego w irlandii jezdzilo ... na zywo mi sie nie podoba

2. jest w miare ok

3. nie mam zdania bo jakis taki nijaki

a najlepiej to kup to co topor dal linka czyli po prostu s4 ;p

kużwa sam już nie wiem ale chyba 2 ,od s-line też mi sie podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...