Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nowak niepijacy:D ale ja moge przechylic za niego:D :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

609145856 (mariusz) jak bedziesz dzwonic to mow ze od Pawla z czarnej a4 jestes.

robil on parunastu moim kolega min. krotkiemu w 2 autach, mi 5 razy gdzies ;) ( bo czesto sciagam dzieki policji ), audiii a4 z tego forum oraz paru kolega ktorzy jezdza po zg ( ogolnie chyba robi najwiecej aut w zg ... bo w roku ok 300 Aut z tego co pamietam )

Klei szyby bez wyciagania ich z drzwi i bez zdejmowania tapicerki! ( nie beda ci potem swiszczec uszczelki i nie polamie ci plastikow przez to ) docina je chyba najlepiej w zg

folie tez ma bardzo dobre bo ma duzo rodzajow oraz ma takie ktore przy sciaganiu nie pozostawiaja kleju na szybie ( jest to duzy + gdy musisz zrywac przod przy policji to nie musisz potem czyscic szyb z kleju )

szczerze polecam i ci co u niego robili to w 99% tez go polecaja.

dzięki Nowak :) namiary są ale jeszcze zobaczę w niedziele jak to u ciebie wygląda i się pomyśli a narazie trzeba zainwestować w bujany fotel :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie chwilowo nie ma ( czytaj. ja mam szczescie do policji )

5 razy ogolnie chyba

4 razy w ciagu 3 miechow

3 razy w miesiacu

2 razy na jeden weekend

costa takiego

tak wyglada moje skrobanie szyb

ale ja sie nie poddaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zobaczysz u krotkiego np... lub u kolegi co ma s3 lub u kolegi co ma e36

jesli bedziesz chcial zobaczyc to mam paru kumpli ktorym mariusz robil ;) iwec nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Chłopaki.. zdobylem swoje 4 pierscienie... na poczatek polutowalem panel kilmatronica- jeszcze troche mruga ale musze go rozkrecic przy okazji. W kazdym razie takie pytanko... jestem ze Świebodzina wiec do Falubazow mam niedaleko:) mam FIS w autku i chcialbym zrobić go na angielski bo po niemiecku to srednio kumam.. ktos ma VAGA zeby to mozna zrealizowac czy musze szukac mechaniora jakiegos?? pozdrowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadnij na spot w niedziele o 18:00 to mysle ze cos poradzimy z tym twoim fisem :cool1:

malin ma VAG`a wiec musisz sie do niego ladnie usmiechnac to pewnie ci pomoze jesli bedzie umial

hary_ns ty tez wpadnij :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki za zaproszenie ale moze byc problem bo w niedziele o 18.00 to ja z pracy wychodze... jednak jak mi sie uda cos zmontowac to na pewno wpadne... zreszta spoty co tydzien wiec ktoras niedziela na pewno bedzie wolna.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najlepiej jesli chodzi o B5;) (nie mialem okazji sluchac na zywo tylko 2,7 bit)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko.

Wentyl nie wiem czy tak blisko bo do Babimostu to ja mam ze 40-50km. Wiem bo kiedys do pewnej Joli tam jezdzilem...

Poza tym mam zle zkojarzenie z Twego miasta z powodu pewnego zakretu. Zaraz przy wjezdzie... kiedys mialem tam mala krakse...

Sorry za ten OT.

To do zobaczenia przy najblizszej okazji;-) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...