Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Ile kilometrów na baku


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

na 13lit 265 km miasto i spalanko wyszlo 4,9 litra :> bardzo zadowolony ze takie oszczedne autko [br]Dopisany: 14 Luty 2011, 23:09_________________________________________________a teraz pod korek 61l weszlo i zobaczysie ile wyjdzie kilometrow

Na pełnym aż do zapalenia się żyda na żółto 866km na 49 lit. 5.6 lit w tym 70% samo miasto a 30% trasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze leję pod korek, w 80% trasa

koła zimowe 15", prędkość ok 150km/h- 6-6,5l

koła letnie 17", prędkość ok 150km/h + klima 6,5-7l

zarówno przed chipem jak i po chipie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do pracy mam 8 km pół miasto plus inne miastowe wypady czyli bardzo mieszany cykl ogólnie cięzka nóżke mam tez mieszanie więc od pełnego baku do lampki ok 850 raz robiłem trase w góry i wyszło cos troszkę ponad 1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie bez zbędnych szalenstw klolo 800-900 km - ze tak powiem w zyciu codziennym, na trasie- jechalismy do chorwacji, zrobiłem 1100 do zapalenia rezerwy a jechalismy miedzy 100 a 150 tam gdzie sie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zimie (w lutym przy -10 do -18) zrobilem 930 km na baku (do zapalenia rezerwy) - miasto ze 400 km (krótkie trasy do 10 km) reszta trasa na narty i nazad :wink4:

W lecie w podobnych proporcjach (400 miasto, reszta trasa do 110 kmh) i na kołach 16" wychodzi prawie tyle samo.

Ale np w lipcu 2010 roku zrobiłem trasę nad morze i z powrotem + kręcenie się nad Bałtykiem w sumie niecałe 1.900 km na 2 niepełnych bakach (tj. 1 pełny i z drugiego jeszcze ze 30 km było do zapalenia rezerwy) a cisnąłem po A4 (autobanie :tongue4:) średnio 140 no i klima była włączona więc uważam to za wynik rewelacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj równo 400 km na niecałych 25 litrach przy padającym deszczu, włączonej klimie (Kraków-Zakopane i z powrotem) 120 kmh max. Wychodzi 6,25 litra na setke co daje wynik :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój AJM średnia 6,5-7,2 , 70% miasto Wawa i reszta trasa rano do pracy 6 km jade kolo 5 min , powrót okolo 40 min :( wolno nie jezdze wrecz przeciwnie , wiec jestem zadowolony , ostatnio padło mi auto dostawcze i wracaliśmy razem z opola do wawy przy predkosci 85-90 wyszło mi 4 litry na tempomacie i bez klimy 1 raz w zyciu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa Niemcy - Polska , praktycznie 95% trasy z prędkością 140km/h , w samochodzie tylko ja + 150kg bagażu, pękło 1200 kilometrów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam A4 1.9TDI AFN 97r... Ostatnio zatankowałem do pełna z tym, że trwało to długo gdyż lałem, aż odpowietrznik nie pomagał. Zrobiłem na zbiorniku 1250 kilometrów z czego 800 w trasie i 450 po mieście... Zapaliła się kontrolka od paliwa i auto zgasło mi na skrzyżowaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi przy dawce 3,2 i cyklu mieszanym wyszło 900 km, w zimę i przy dawce 2,8 max 700 km

A o co chodzi z tymi dawkami bo nie bardzo rozumiem? Wtrysk paliwa ?

Wczoraj równo 400 km na niecałych 25 litrach przy padającym deszczu, włączonej klimie (Kraków-Zakopane i z powrotem) 120 kmh max. Wychodzi 6,25 litra na setke co daje wynik :tongue4:

No a mi na 27 litrach od zyda do zyda (wiem że to nie dokładny pomiar ale mniej wiecej moze byc zblizony) to zrobiłem 230 :(:(:( az sie załamałem.

Nie wiem czym może byc spowodowane takie duze spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...