Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH


Rossi_46

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jednak nadal box...

przeciez to nowe auto z kompresorem, wiec o co halo?

modul z MTM, zapewne z gwarancja, wiec nic tylko upalac.

dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odczucia z jazdy tą S4 są bardzo pozytywne ;)

a bylas jakas kreska/rolka? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było bo w sobotę w południe ciężko znaleźć odpowiednie miejsce i nie było czasu. Zresztą po co skoro ta S4 robi wiatrak z każdego napotkanego auta :) a co ja swoim TDI moge mu zrobić? :P jedynie chyba oddać :notworthy:.

Z tego co słyszłem 335D z mocą 350PS @ 700Nm dostało tęgie lanie i SL 55 AMG to samo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowca SL55,moj kumpel strasznie narzekał na opony (tak wiem,moze to brzmiec jak usprawiedliwianie sie) ale Orzeł,to ten sam SL55 którego widziałeś na ostrowach na 1/4,wtedy ja nim przyjechalem, i wtedy byl w pelnym uzbrojeniu, dobre,nowe gumy i - (wiem ze to nie dodaje mu startu) - dyfuzor i zderzak tylny z SL65, to przy starcie bylo zero pisku, problemow z trakcją, po prostu malina,a teraz że auto przed sprzedażą,to wlasciciel ściągnął swoje 'skarby' i teraz śmiga na jakichś zastępczych laczkach. Ten SL55 to w dobrych warunkach prawdziwa bestia,wierzcie lub nie,ale w częstochowie mamy R8 V10 i dostało od niego baty,a na swiatlach jego wlasciciel zarzekal sie ze mial zimny olej i to dlatego :D a tu warunki były jakie były, strzał z buta w quattro i manualu bez strat mocy,a na kijowym laczku SL55 po prostu sie slizga, 720NM robi swoje. niemniej jednak kolega od SLa dzisiaj w trakcie pogadanki mowi - no musze przyznac S4 dopier*ala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam ma siedziec pod maska? bo jak wolnossący wysokoobrotowy to go S4 zeżre. te V8 nie mają dołu w ogole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS5 ma 3.0 Turbo.. więc pewnie RS4 tez będzie miało 3.0... pewnie dziabną go na 400km i już.

a tos wymyslil , Audi to nawet nie ma takiego motoru :polew: chyba ze ci sie z BMW pomylilo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierzcie lub nie,ale w częstochowie mamy R8 V10 i dostało od niego baty

tyle razy widziałem go na czewie i nigdy nie upalal :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowca SL55,moj kumpel strasznie narzekał na opony (tak wiem,moze to brzmiec jak usprawiedliwianie sie) ale Orzeł,to ten sam SL55 którego widziałeś na ostrowach na 1/4,wtedy ja nim przyjechalem, i wtedy byl w pelnym uzbrojeniu, dobre,nowe gumy i - (wiem ze to nie dodaje mu startu) - dyfuzor i zderzak tylny z SL65, to przy starcie bylo zero pisku, problemow z trakcją, po prostu malina,a teraz że auto przed sprzedażą,to wlasciciel ściągnął swoje 'skarby' i teraz śmiga na jakichś zastępczych laczkach. Ten SL55 to w dobrych warunkach prawdziwa bestia,wierzcie lub nie,ale w częstochowie mamy R8 V10 i dostało od niego baty,a na swiatlach jego wlasciciel zarzekal sie ze mial zimny olej i to dlatego :D a tu warunki były jakie były, strzał z buta w quattro i manualu bez strat mocy,a na kijowym laczku SL55 po prostu sie slizga, 720NM robi swoje. niemniej jednak kolega od SLa dzisiaj w trakcie pogadanki mowi - no musze przyznac S4 dopier*ala :D

Może i tak było nie wiem. Co nie zmienia faktu, że mój klekot raczej szans nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierzcie lub nie,ale w częstochowie mamy R8 V10 i dostało od niego baty

tyle razy widziałem go na czewie i nigdy nie upalal :kox:

bo pewnie widziałeś za każdym razem 'tate' za kółkiem, a ja ostatnio widziałem jak się do niego dorwał jeden z synów,to jak stałem na parkingu OBI to przeleciał w góre jak rakieta, widziałem go z 3 sekundy,a slyszalem z 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z posiadaczy S4 orientuje sie co to za cudowny wydech za taką kasę :mysli:

http://allegro.pl/uklad-wydechowy-capristo-audi-s5-s4-i1916690609.html

takie info jest na necie

http://www.mm-performance.pl/uklad-wydechowy-valve-system-capristo-p-211.html

co o tym sądzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...