Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL S4 B7] Co tutaj można by było zrobić? : zdjęcia


WiLdCaRd

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne pytanie ,czy są może jakieś rury wydechowe do diesli?

utnij te końcówki i kup ładne proste :wink4: Mały koszt a efekt :good: Chyba że chcesz inny dźwięk więc trzeba grzebać w układzie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję najpierw zderzak, nastenie dobry aparat i można pomyślec nad wydechami pod warunkiem, że auto nie puszcza bączków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Słuchaj ja w całym samochodzie mam napisane S4(nawet w głupiej książce serwisowej),więc nie wydaje mi się ,że ktoś przerobił na S4 ze zwykłej A4.Kupiłem go takiego jak jest teraz."

Czy to nie są twoje słowa kolego sam się upierałeś że masz S4 a później twierdzisz ze pisałeś ze to S-linie

S-linie a S4 to nie to samo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie w brifach tak jest A4 S4, ale to auto to na pewno nie jest S4 tylko jakis pakiet, a tak po za tym to zawsze mnie to smieszylo s4,albo rs4 i klekot pod macha to samo dotyczy sie m3 czy m5 :polew: :polew:

kolego proponowalbym nie robic siary i nie stylizowac auta na S4 czy RS4, jedyne co to felgi mozna wlozyc ale zderzak tyl przod zalatuje mi wiejskim tuningiem :naughty: a b7 to bardzo ladne autko szkoda robic kiche tym bardziej ze mozna je upiekszyc w inny sposob, zrob tak jak koledzy Ci doradzaja utworz watek w moja A4 i pozbieraj opini co by tu zrobic z autem na pewno zobaczysz ze koledzy pokaza Ci jakies fajne fotki dlubnietymi b7 i wtedy zdecydujesz... i nie upieraj sie ze jest to s4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym tu w ogóle mowa. Jakie S4 ,gdzie ma:

- listwy drzwi,

- zderzak tył,

- układ wydechowy,

- siedzenia recaro.

Ma tylko zderzak dołożony przedni s line / S4 z grill-em i wiejskim znaczkiem S4 jak BMW M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie mam fotek jak wygladało moje auto gdy je kupiłem to byście sie pośmiali :polew: . poprzedni własciciel bardzo chciał mieć pakiet chrom i poobklejał kupionymi w Biedronce listwami ala chrom wszystki boczne szyby, i całe auto dookoła / zdezaki i drzwi / wstyd mi było podjechac pod dom jak wracałem z kupionym autem. od razu to pozdejmiowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokup listwy drzwiowe S-Line, dyfuzor S-Line, czarny Grill i bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie powinienes poprawic bo nie masz S4 :gwizdanie:

co do auta to juz proponowalem... ale wiesz co tu praktycznie wszytko mozna/ trzeba poprawic bo to przeciez totalny golas :gwizdanie:

wszystko zalezy od Ciebie i od $$$ - bo koszta odp. modzenia sa BARDZO WIELKIE :decayed:

dobre nowe felgi to 3000-5000zl lub wiecej opony drugie tyle he he itp. itd. :wink4:

np. nowe Michelin Ps2 235/35/19 ( takie jak ja mam ) kosztuja okolo 1300 zl sztuka :tongue4: czyli x 4 = 5200zl za same opony :polew:

oczywiscie uzywki wyjda taniej jakies 6-6.5mm za 700-750zl sztuka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to zdejmij oznaczenie "S4". Nie ma większego obciachu niż podrasowywanie sobie auta emblematem z mocniejszego modelu.

Co do tuningu wizualnego to:

- gleba przynajmniej -20

- felgi 18", jeśli jeździsz po dobrych drogach to nawet 19"

- wymiana zacisków i tarcz na większe

- przyciemnienie szyb, jak zrobisz delikatne to policja się nie będzie czepiać

- tylne lampy LED, dectane robi niezłej jakości

- montaż żarówek LED w przednich lampach (tutaj mój poradnik http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=69568.0 )

- pomyśl o pakiecie stylistycznym DTM (zderzaki przód i tył)

- nie wkleiłeś fotek środka, może tutaj jest coś do wyrezania też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie będą ocierać: :naughty:?

Jeszcze jedno gdzie mogę dostać zderzak przedni do RS4?

Nie będą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego proponowalbym nie robic siary i nie stylizowac auta na S4 czy RS4, jedyne co to felgi mozna wlozyc ale zderzak tyl przod zalatuje mi wiejskim tuningiem :naughty: a b7 to bardzo ladne autko szkoda robic kiche tym bardziej ze mozna je upiekszyc w inny sposob, zrob tak jak koledzy Ci doradzaja utworz watek w moja A4 i pozbieraj opini co by tu zrobic z autem na pewno zobaczysz ze koledzy pokaza Ci jakies fajne fotki dlubnietymi b7 i wtedy zdecydujesz... i nie upieraj sie ze jest to s4 :kox:

Przedni zderzak od Hofele (moim zdaniem) wygląda niemal identycznie, jak ori RS4 :decayed:

Czyżbyś sugerował, że ktoś kto wydał kupę kasy na RS4 ma samochód "po wiejskim tuningu" ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś sugerował, że ktoś kto wydał kupę kasy na RS4 ma samochód "po wiejskim tuningu" ? :polew:

Masz ciekawe podejscie do tematu :polew: lecz bledne, nie mowie o RS4 tylko o aucie ktore jest stylizowane na RS-a w pod maska lipa :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś sugerował, że ktoś kto wydał kupę kasy na RS4 ma samochód "po wiejskim tuningu" ? :polew:

Masz ciekawe podejscie do tematu :polew: lecz bledne, nie mowie o RS4 tylko o aucie ktore jest stylizowane na RS-a w pod maska lipa :gwizdanie: :gwizdanie:

Ty masz jeszcze ciekawsze :naughty:

czyli jak ktos nie ma pod maska 420 kucy :gwizdanie: bo tu o B7 chodzi :gwizdanie: to stylizujac na RS4 robi wioche :shocked:

Nosb slyszales :gwizdanie: :naughty:

TUNING OPTYCZNY - Tu nie o KM chodzi tylko o wyglad :kox: :kox: :kox:

jak ktos nie ma ochoty miec auta jak miliony innych uzytkownikow :gwizdanie: tylko swego rodzaju unikat :wink4:

Idac twoim tokiem myslenia to stylizacja S4 przy np. 200KM to tez wiocha... ?

Chlopaki sciagac zderzaki itp.:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to kicha i tyle w tym temacie, tak samo jak montowanie gazu do s4 czy rs4... :polew: wyzej sramy niz dupe mamy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...