Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Mokro pod dywanikiem


lex57

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak sobie radzicie z wodą spływającą ze śniegu z butów (miejsce kierowcy) . Oba buty przynajmniej częściowo są poza dywanikiem ,więc woda z nich spływająca

dostaje się po tapicerce pod dywanik i ciągle jest tam mokro :wallbash: Jaka na to rada??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre dywaniki ( gumowe ) i częste wywalanie syfu z nich to zima i nic zbytnio nie poradzimy, latem wyschnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj jechałem bez dywanika, 2h nadmuchu na nogi i wszystko wyschło :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj jechałem bez dywanika, 2h nadmuchu na nogi i wszystko wyschło :wink4:

też tak robie ale dywanika nie wywalałem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włóż na gazetę pod dywanik i rano wyciągnij, przez noc ładnie wyciągnie wilgoć. Jeżeli garażujesz auto możesz odwinąć dywanik i zostawić lekko uchylone okno zostawiając na noc/ dłuższy postój nagrzane auto. Stosuję na przemian i jest ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gazete pod dywaniki? nie słyszałem jeszcze o tym :mysli:

Ostatnio potrzymałem tydzień to wyciągnąłem całą zamarzniętą a pod dywanikiem nie ma już lodowiska. Następna "Współczesna" już leży i zbiera wilgoć :>

spróbuje też bo mam tam trochę mokro, ciekawy jestem czy pomoże :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup dywaniki ktore maja wysokie brzegi :cool1: i po problemie :gwizdanie:

Niestety nawet to nie pomaga, pomimo wysokich brzegów śnieg/ woda może ściekać poza dywanik po podstopnicy i z czasem mamy mokro. Gazeta dobra sprawa, ale trzeba ją zmieniać codziennie i przy jasnym wnętrzu uważać jakie kładziemy bo farba może zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup dywaniki ktore maja wysokie brzegi :cool1: i po problemie :gwizdanie:

Niestety nawet to nie pomaga, pomimo wysokich brzegów śnieg/ woda może ściekać poza dywanik po podstopnicy i z czasem mamy mokro. Gazeta dobra sprawa, ale trzeba ją zmieniać codziennie i przy jasnym wnętrzu uważać jakie kładziemy bo farba może zostać.

no ale trzeba wywalać ten śnieg/wodę a nie ze stoją tam az wyparuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób z gazetą jak najbardziej :good: ale dzisiejsze gazety już nie chłoną tak wilgoci jak stare Trybuny Ludu i inne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sprobuje z ta gazetą bo tez mam takie coś zazwyczaj zuto zostawiałem przed domem bez dywaników z nadmuchem na nogi i wysychało ale to się powtarza notorycznie :confused4:

również bede próbowalł gazetę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze na wilgoć sę granulki do kocich kuwet, zostawiasz na noc, a potem zasysasz całą wilgoć do odkurzacza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze na wilgoć sę granulki do kocich kuwet, zostawiasz na noc, a potem zasysasz całą wilgoć do odkurzacza :good:

Też dobry pomysł ;) Ciekawe czy takie granulki dołączane do butów by sie spisały. Możnaby je porozrzucać pod dywanikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...