Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Naciąg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jaka opona bedzie najlepsza, zeby byl fajny naciag na felge 18" o szerokosci 8 lub 8,5 cali :?:

Opublikowano

dobrze by było jakbyś jeszcze podał wielkość felgi

Opublikowano

Jak wygląda opona na feldze czyli jak naciagnac gume

http://www.tyrestretch.com/index.php

Opublikowano
  • Autor

dobrze by było jakbyś jeszcze podał wielkość felgi

18"

Opublikowano

Nawet przy 8,5" szału nie będzie, najlepiej chyba 215/40, w miarę dostępny rozmiar w używkach.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Panowie czy jeśli mam fele 8,5J 18" i oponki Nexen na tym nowe 215/35/18 to słysze z przodu taki szmer przy prędkości 60-80 km/h, coś jakby nierówna praca opon z przodu z tyłu jest cichutko, pytanie brzmi - czy może to być spowodowane przez naciąg? zła praca opony i nierównomierne odprowadzanie powietrza? poniżej/powyżej tej prędkości efekt ten znika, czym to może być spowodowane? łożyska nowe z przodu i z tyłu

Może za niskie/wysokie ciśnienie? mam po 2,5 bar nabite

Opublikowano

sam śmigam z naciągiem, nieco większym bo na feldze 9j mam opone o szerokości 205, może powinieneś mieć naciągnięte jeszcze raz, jeśli to wina opony to strzał z inflatora powinien załatwić sprawę, mógł zrobić się bąbel, ciśnienie masz dobre:decayed:

Opublikowano
sam śmigam z naciągiem, nieco większym bo na feldze 9j mam opone o szerokości 205, może powinieneś mieć naciągnięte jeszcze raz, jeśli to wina opony to strzał z inflatora powinien załatwić sprawę, mógł zrobić się bąbel, ciśnienie masz dobre:decayed:

strzał z czego?:decayed:

tylko ze przekładałem z tyłu na przód i cały czas słyszę to z przodu:kwasny: nie jest to może uporczywe ale mnie nerwi

Opublikowano

"Strzał z inflatora powoduje uszczelnienie opony na obręczy tak, aby można było zwykłym sposobem napompować koło do przepisowego ciśnienia."

używane do naciągania opon =D nie wiem jak Ty miałeś naciągane, ja właśnie z pomocą tego urządzenia:decayed:

Opublikowano

nie używali tego urządzenia na pewno, w czymś to przeszkadza? Ułatwia to jedynie osadzenie opony na feldze?

Opublikowano

Strzał z inflatora stosuje się tylko i wyłącznie jak opona nie chce naskoczyć, jeśli u Ciebie nie skorzystali z urządzenia to widać nie było takiej potrzeby :wink: Jeśli coś Ci chuczy a przekładałeś koła prżód tył to myślę że problem jest w czymś innym, u siebie jeździłem na większych naciągach i nie było żadnego huczenia:wink: może poprostu opony mają wadę?

Opublikowano
Strzał z inflatora stosuje się tylko i wyłącznie jak opona nie chce naskoczyć, jeśli u Ciebie nie skorzystali z urządzenia to widać nie było takiej potrzeby :wink: Jeśli coś Ci chuczy a przekładałeś koła prżód tył to myślę że problem jest w czymś innym, u siebie jeździłem na większych naciągach i nie było żadnego huczenia:wink: może poprostu opony mają wadę?

oponki przekładałem z tyłu na przód i tylko z przodu słysze cały czas jedno koło, raczej to nie opony własnie, bo te wydają mi się być ciche

Opublikowano

to przeloz teraz całe do przodu, jeśli to wina opon będą huczeć z tył, jeśli będzie słuchać huczenie z przodu, wykluczysz sobie oponki:wink:

Opublikowano
to przeloz teraz całe do przodu, jeśli to wina opon będą huczeć z tył, jeśli będzie słuchać huczenie z przodu, wykluczysz sobie oponki:wink:

spadaczyło mi łożysk z przodu i wymieniłem firma jakaś japońska KYK:decayed: ale panowie oponki i tak na handel, nówki, jedak róznica między 225/40 a 215/35 jest dla mnie znaczna

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.