Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

zmieniam zawieszenie i amorki tez jakie bedol dobre do mojego silnika obnizona niunia o -30mm

Opublikowano

Witam

zmieniam zawieszenie i amorki tez jakie bedol dobre do mojego silnika obnizona niunia o -30mm

napisz do typka http://moto.allegro.pl/show_user.php?uid=9873405

cos ci poleci. powiedz ze z klubu jestes.

Opublikowano

endriuu niechce kupywac z allegro chodzi mi o to czy brac kayabe zwykla standard czy jakols sport

Opublikowano

Witam, potrzebuje odpowiedzi na pytanie dotyczące Bilstein. Kupiłem sprężyny eibacha -30mm, teraz zmieniam amorki tylko czy zakładać B6 Sport czy B8 sprint?? Potrzebuje pilnie odpowiedzi. Pozdrawiam

Opublikowano

Ja bym wogóle Bilsteina nie zakładał, u mnie po roku tłuką się tak że masakra, właśnie je wymieniam,

Opublikowano

A na jakich kolego Bilsteinach jeździsz?? Poza tym Bilstein jest w pełni regenerowany. A Ty jakie byś polecał?? Pozdrawiam

Opublikowano

Witam

czy te bedol pasowaly do mojej niuni kayaba Nr kat (351016) wpisywalem w jakims katalogu na necie i wyskaiwalo ze avant a ja mam Limuzyna

i cena tez w miare dobra :tongue4:

Opublikowano

KAYABA :good: :good: :good:

_________________________________________________

wiem że regenerowalne, ale z moimi juz nie wiele dało się zrobić, po roku :shocked:

Opublikowano

Witam kolegów :)

Moja maszynka ma zawieszenie 1BE, czeka mnie wymiana wahaczy, oraz amortyzatorów z przodu - zgodnie z tematem wątku wahałem sie pomiedzy bilstein i kayaba, no ale większość forumowiczów poleca Kayaba, zresztą cenowo też widać które są chyba lepsze - Bistein VNE-4577 do fabrycznego sportowego zawieszenia kosztuje około 50PLN, a Kayaba 351016 około 300.

Mam pytanie, czy taka cena za amorek jest w porządku, czy może któryś z kolegów ma jakieś dojścia i może załatwić taniej :)

Tutaj znalazłem za 280PLN.

Pozdrawiam

Łukasz

Opublikowano

Witam kolegów :)

Moja maszynka ma zawieszenie 1BE, czeka mnie wymiana wahaczy, oraz amortyzatorów z przodu - zgodnie z tematem wątku wahałem sie pomiedzy bilstein i kayaba, no ale większość forumowiczów poleca Kayaba, zresztą cenowo też widać które są chyba lepsze - Bistein VNE-4577 do fabrycznego sportowego zawieszenia kosztuje około 50PLN, a Kayaba 351016 około 300.

Mam pytanie, czy taka cena za amorek jest w porządku, czy może któryś z kolegów ma jakieś dojścia i może załatwić taniej :)

Tutaj znalazłem za 280PLN.

Pozdrawiam

Łukasz

NIedawno były nieco tańsze (256 zł) na tej stronie. Rozmawiałęm z gościem z tej firmy o tych kayabach. Czas oczekiwania 3 tygodnie mi powiedział, muszą ściagnąć.Towar małochodliwy.

Opublikowano

jutro zakladam Bilsteiny zobaczymy jak sie bedzie na nich jezdilo i na ile wytrzymaja[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 23:45_________________________________________________w ostatnij chwili po rozmowach z mechanikiem jednak kayaby :)

Opublikowano

Witam, kolego Dropsone co przeważyło u Ciebie na korzyść Kayab?? Pozdrawiam

Opublikowano

przeczytanie tego watku, i mechanik u ktorego robie wszystkie naprawy juz chyba od 5 lat mowil ze Bilsteiny sa dobre ale ze mam zakladac kayaby, jeszcze zalatwil mi znizki i wyszla podobna cena za 4 szt, bo na poczatku Bilsteiny byly o ok 200 zl tansze i dlatego mialy byc one

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przymierzam sie do wymiany wszystkich amorow, bo juz zaczyna bujac a nierownosci juz zaczynam czuc w zebach. Przod mi wskazalo pow 50% a tyl pow 30% wiec juz nadchodzi ich kres. Co do marki to skolonny jestem na Kayabe, bo sa w miare przystepne cenowo i zbieraja dosyc pozytywne opinie. Ale jaki model wybrac do mojej A4, bo zalezy mi na chociaz niewielkim komforcie a i zakrety przydaloby sie brac pewnie.

Opublikowano

Rok temu założyłem bilsteiny i obybwa mam już do wymiany. Do kitu i drogie

Opublikowano

jeśli kupisz blisteina w zerkopolu to nie ma problemu z jakimis dziwnymi rozsczelnieniami itd.

jedni biora tam gdzie jest produkcja w niemczech a inni gdzie jest taniej

blistein jest również produkowany w Rumuni :cool1: a więc zalezy jakie macie zródło

zerkopol jest sprawdzony i daje gwarancje i naprawia i regeneruje je

może tobie z b6 zrobić gwint to dla nich zaden problem lub na grubej sztycy zalezy co pragnież :naughty:

kayab

wszystkie subaru głownie na tym śmiga i nie jest to zadna rewelacja wprzypadku subaru

nie wiem jak w innych markach

dają rade ale do pewnego czasu a pozniej :thumbdown:

jeśli chodzi o cene to jest przystepna niż w przypadku blisteina

ja bym kupował blisteina ale wyłacznie w zerkopolu na dwa lata mam gwarancje i zadnych problemów + serwis

to moja prywatna uwaga

Opublikowano

Witam, kupiłem Bilstein B8 ale nie z zerkopolu. Choć mogę ich polecić. Również polecam te amorki, ale są to raczej dla osób które szukają troszkę sportu, pewniejszego pokonywania zakrętów. Fajna sprawa, że Bilsteina jaka jedynego na rynku można regenerować i mają serwis w Polsce.

Opublikowano

Witam, kupiłem Bilstein B8 ale nie z zerkopolu. Choć mogę ich polecić. Również polecam te amorki, ale są to raczej dla osób które szukają troszkę sportu, pewniejszego pokonywania zakrętów. Fajna sprawa, że Bilsteina jaka jedynego na rynku można regenerować i mają serwis w Polsce.

napisz jakie wrazenia z jazdy z jakim sprężynami je załozyłeś i ile obnizyłeś?

Opublikowano

Jaka jest roznica w KYB Excel-G a Ultra SR?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.