Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?


mroku007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zmieniam zawieszenie i amorki tez jakie bedol dobre do mojego silnika obnizona niunia o -30mm

napisz do typka http://moto.allegro.pl/show_user.php?uid=9873405

cos ci poleci. powiedz ze z klubu jestes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje odpowiedzi na pytanie dotyczące Bilstein. Kupiłem sprężyny eibacha -30mm, teraz zmieniam amorki tylko czy zakładać B6 Sport czy B8 sprint?? Potrzebuje pilnie odpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów :)

Moja maszynka ma zawieszenie 1BE, czeka mnie wymiana wahaczy, oraz amortyzatorów z przodu - zgodnie z tematem wątku wahałem sie pomiedzy bilstein i kayaba, no ale większość forumowiczów poleca Kayaba, zresztą cenowo też widać które są chyba lepsze - Bistein VNE-4577 do fabrycznego sportowego zawieszenia kosztuje około 50PLN, a Kayaba 351016 około 300.

Mam pytanie, czy taka cena za amorek jest w porządku, czy może któryś z kolegów ma jakieś dojścia i może załatwić taniej :)

Tutaj znalazłem za 280PLN.

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów :)

Moja maszynka ma zawieszenie 1BE, czeka mnie wymiana wahaczy, oraz amortyzatorów z przodu - zgodnie z tematem wątku wahałem sie pomiedzy bilstein i kayaba, no ale większość forumowiczów poleca Kayaba, zresztą cenowo też widać które są chyba lepsze - Bistein VNE-4577 do fabrycznego sportowego zawieszenia kosztuje około 50PLN, a Kayaba 351016 około 300.

Mam pytanie, czy taka cena za amorek jest w porządku, czy może któryś z kolegów ma jakieś dojścia i może załatwić taniej :)

Tutaj znalazłem za 280PLN.

Pozdrawiam

Łukasz

NIedawno były nieco tańsze (256 zł) na tej stronie. Rozmawiałęm z gościem z tej firmy o tych kayabach. Czas oczekiwania 3 tygodnie mi powiedział, muszą ściagnąć.Towar małochodliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zakladam Bilsteiny zobaczymy jak sie bedzie na nich jezdilo i na ile wytrzymaja[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 23:45_________________________________________________w ostatnij chwili po rozmowach z mechanikiem jednak kayaby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytanie tego watku, i mechanik u ktorego robie wszystkie naprawy juz chyba od 5 lat mowil ze Bilsteiny sa dobre ale ze mam zakladac kayaby, jeszcze zalatwil mi znizki i wyszla podobna cena za 4 szt, bo na poczatku Bilsteiny byly o ok 200 zl tansze i dlatego mialy byc one

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie do wymiany wszystkich amorow, bo juz zaczyna bujac a nierownosci juz zaczynam czuc w zebach. Przod mi wskazalo pow 50% a tyl pow 30% wiec juz nadchodzi ich kres. Co do marki to skolonny jestem na Kayabe, bo sa w miare przystepne cenowo i zbieraja dosyc pozytywne opinie. Ale jaki model wybrac do mojej A4, bo zalezy mi na chociaz niewielkim komforcie a i zakrety przydaloby sie brac pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu założyłem bilsteiny i obybwa mam już do wymiany. Do kitu i drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli kupisz blisteina w zerkopolu to nie ma problemu z jakimis dziwnymi rozsczelnieniami itd.

jedni biora tam gdzie jest produkcja w niemczech a inni gdzie jest taniej

blistein jest również produkowany w Rumuni :cool1: a więc zalezy jakie macie zródło

zerkopol jest sprawdzony i daje gwarancje i naprawia i regeneruje je

może tobie z b6 zrobić gwint to dla nich zaden problem lub na grubej sztycy zalezy co pragnież :naughty:

kayab

wszystkie subaru głownie na tym śmiga i nie jest to zadna rewelacja wprzypadku subaru

nie wiem jak w innych markach

dają rade ale do pewnego czasu a pozniej :thumbdown:

jeśli chodzi o cene to jest przystepna niż w przypadku blisteina

ja bym kupował blisteina ale wyłacznie w zerkopolu na dwa lata mam gwarancje i zadnych problemów + serwis

to moja prywatna uwaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem Bilstein B8 ale nie z zerkopolu. Choć mogę ich polecić. Również polecam te amorki, ale są to raczej dla osób które szukają troszkę sportu, pewniejszego pokonywania zakrętów. Fajna sprawa, że Bilsteina jaka jedynego na rynku można regenerować i mają serwis w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem Bilstein B8 ale nie z zerkopolu. Choć mogę ich polecić. Również polecam te amorki, ale są to raczej dla osób które szukają troszkę sportu, pewniejszego pokonywania zakrętów. Fajna sprawa, że Bilsteina jaka jedynego na rynku można regenerować i mają serwis w Polsce.

napisz jakie wrazenia z jazdy z jakim sprężynami je załozyłeś i ile obnizyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...