Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Demontaz przedniego zderzaka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zna ktos moze nr czesci?

Chodzi i te kolki ktore znajduja sie na belce , mocuje sie do nich zderzak.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

a czy żeby odkręcić ramkę w którą zakłada się tablicę rejestracyjną to trzeba demontować zderzak?

Opublikowano

Marek nie trzeba , dziś miałem ten sam problem nie wiedziałem jak wyciągnąć tablice , z początku myślałem ze jest na zatrzaski ale coś ciężko szło i spojzałem i tam są wkręty , jest ich 6 dwie po bokach i dwie na środku .

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

powiedz mi czy kratki halogenow tez sa jakos tam przykrecane czy tylko wystarczy pociagnac i wyjda?

Opublikowano
powiedz mi czy kratki halogenow tez sa jakos tam przykrecane czy tylko wystarczy pociagnac i wyjda?

kratki halogenów są jedynie na zatrzaskach, wystarczy je odgiąć i kratka wychodzi.

Opublikowano

Panowie nigdy nie.mialem z tym problemu ale teraz nie potrafie spasowac zderzaka przedniego, pytanie czy na te.dwa bolce ktore sa w belce ma wejsc w ta szpare ci jest i prosil bym o jakies foto jak ida przewody z halogenow w zderzakuma3y5yve.jpg

Opublikowano

Tu zdjęcie przewodów z prawej strony z lewej jest identycznie

DSC_2705.jpg

Zderzak masz moim zdaniem za nisko, te mocowania na belce mają regulację powinieneś je troszkę wykręcić żeby zderzak siadł wyżej.

Opublikowano

Mam podobny problem jak kolega czarny identycznie mam złożony zderzak ktoś wie jak naprawic ten problem

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

a ma ktos manuala dokladnie jak regulowac zderzak z elsy itd..lacznie z lampami ..bo tam sa podkladki regulacyjne ;) i chodzi mi tez o dokladne odleglosci miedzy maska a zderzak ..

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

panowie a sam grill sie da odkrecic?

Opublikowano

Grill się da odkręcić ale najpierw trzeba zdemontować cały zderzak

Opublikowano

napewno nie da sie bez tego odkrecic? ma ktos schemat albo juz to ktos robil?

Opublikowano

Grilla w B7 raczej nie odkręcisz bez demontażu zderzaka. Nawet jak udał by Ci się to zrobić jakimś cudem to pracy będzie więcej niż ze zdjęciem zderzaka.

Opublikowano

ok dzieki wielkie

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Opis bajka :)

  • 2 lata później...
Opublikowano

Odświeżę temat, ostatnio chciałem wymienić grill więc zabrałem się za odkręcanie zderzaka co skończyło się serwisem bo jak się okazało napotkałem czworokątne nakrętki które po obu stronach trzymały mi zderzak, czy u was też takie są? Nie mam czym tego odkręcić. Jak mamy instrukcje na początku tego tematu to w punkcie 7 jest obrazek a na nim 3 czerwone strzałki, dokładnie w tamtych miejscach są 3 śruby z czworokątnymi nakrętkami co mnie trochę zszokowało. Tylko ja tak mam czy wy też? Jak to odkręcić?

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Ile cm wkrętak torx powinien mieć żeby tam w otwory doszło?

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.05.2018 o 17:08, MarcinL napisał:

Ile cm wkrętak torx powinien mieć żeby tam w otwory doszło?

Oryginalna przedłużka ma 30 cm.

Edytowane przez Muskel1

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

jak ktos by chcial to zobaczyc na filmiku to polecam

https://www.youtube.com/watch?v=ZIkxlMAjpMA

  • 1 rok później...
Opublikowano

Super temat.

Ja jednakże mam pytanie do autora opisu, bo pewnie będzie wiedział o co mi chodzi:

w punkcie 8 opisu napisałeś:

" poluzowac dwie sruby o kilka obrotow NIE WYKRECAC (Torx 30 zielone)"

Tak też zrobiłem przy wyciąganiu zderzaka.

Pytanie jest takie: czy przy zakładaniu zderzaka muszę wcześniej tą śrubę jakoś ustawić, wyregulować czy zostawić w takiej postaci jak jest ( dołączam fotkę).i będzie wszystko ok tzn. wejdzie tam gdzie jej miejsce?

I jeszcze jedno - w zderzak ma wejść ta szczelina między śrubą do kręcenia a tą podkładką (widoczne na zdjęciu)?

Dzięki wielkie za łopatologiczne wyjaśnienie.

Może mój problem wydać się banalny, ale zdejmowałem zderzak pierwszy raz (do wymiany rozrządu) i chciałbym go za pierwszym razem dobrze założyć, a kompletnie nie mam wyobrazni jak ta śruba/urządzenie ma być ustawione czy gdzie ma trafić w zderzak aby było jak ma być.

20200523_191708.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.