Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podswietlanie przyciskow w B6


adasn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wlasnie wszedlem w posiadanie B6 ;o)) (moja B5 poszla do ludzi miesiac temu) i mam pytanie, czy obok przycisku z ESP jest podswietlany malutki schpwek na dokumenty i uchwyt na kubek? W B5 bylo i nie wiem czy w tym modelu zaoszczedzili na tym podswietleniu czy u mnie nie dziala po prostu.

Z gory dzieki za info.

Pozdrawiam

Adam

A4 B6 2,5 TDI 163 KM ;o))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schowek mam, ale podświetlenia chyba nie

no tak na 99%... mogę się mylić

EDIT:

Podświetlenia są oba (do schowka i na kubek), na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Podświetlenia są oba (do schowka i na kubek), na pewno :)

No to w takim razie musze zrfobic podswietlanie.

Wie ktos jak to naprawic wlasnorecznie? Schowek, uchwyt na kubek i niestety przelacznik swiatel ;o((

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A wie ktoś jak je zdemontować?

U mnie ani nie są podświetlone ani się nie domyka schowek na karty...

Jak ew zdemontować radio chorus z takiego modelu auta (A4 B6 8E), znaczy jakie powynny być "wyjmaki" bo na allegro znalazłem 3 rodzaje (różne kształty).

Pozdrawiam...

Robert S

zapraszam kolege najpierw do newbie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ew zdemontować radio chorus z takiego modelu auta (A4 B6 8E), znaczy jakie powynny być "wyjmaki" bo na allegro znalazłem 3 rodzaje (różne kształty).

bardzo prosto,

przyjrzyj się radiu, pod nim zobaczysz dwa otwory (płaskie)

niektórzy wsuwaja tam dwa pilniczki do paznokci, radio wtedy zamo wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zdemontować te "szufladki" bo po demontażu radia nie zaobserwowałem żadnych śrubek czy zatrzasków. A u mnie też nie świeci ani kubek ani szufladka na karty...

U mnie tez nie podswietlany kubek ani szufladka na karty.

A to nie trzeba miec specjalnego pakietu oswietleniowego aby miec te dwie rzeczy podswietlane + wiele innych np: pokretla przy nawiewach.

--

stecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nic o żadnym pakiecie. U mnie nie jest podświetlony tylko kubek i ta szufladka. Pokrętła przy nawiewach fajnie świecą.

Przy okazji - czy mi się zdawało czy gdzieś (w jakim modelu) podświetlane sa też klamki w drzwiach (od wewnątrz oczywiście)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec jednak jest pakiet oswietleniowy w ktorym to sa podswietlane schowek cap-holder, dodatkowo sa dwie diody w gornym oswietleniu i te diodki oswietlaja kosole srodkowa/lewarek. I tak mialem w B5 wlasnie, dlatego bylem zaskoczony ze B6 tak nie jest :evil:

Wylacznik swiatel cos szwankuje, raz swieci raz nie, wiec tylko wylacznik do korekty :lol:

O podwietlanych klamkach nie slyszalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O podwietlanych klamkach nie slyszalem.

klameczki sa w B7 swiecace :wink: z odbitej diody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pakiecik i mi wszystko świeci :oops: jak psu.. :oops: wczoraj rozmawialiśmy na temat podświetlanych pokręteł przy nawiewie..w niektórych modelach są pociągnięte kable do nawiewów i są już żarówki tylko trzeba je podłączyć pod stacyjke (robota na jakieś 20min)..niestety niektóre z modeli b6 nie posiada doprowadzonych kabli więc trzeba rezać..to tyle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tak symbol od kubeczka się świeci a pozatym u góry są dwie czerwone diody oświetlające kokpit jak jes tam kubek w nocy fajnie widać wogóle te diody to świetny pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no regulacje nawiewu mam podswietlana, gdyby jeszcze tego nie bylo to bym sie zalamal i kupil Passata :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.....czytam co piszecie i musze powiedzieć ze u mnie nie świeci kubeczek pokrętła nawiewu i schowek na karty.....

Mam prośbe czy jest ktoś w stanie zrobić fotke w nocy jak wszystko mu świeci ?? Oczywiscie Ci co mają pełne oświetlenie ..... :P Z góry Wielkie dzięki :)

:a4fan::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak świeci jak jest na postoju:

Mam pytanie - do czego służy ten żółty przycisk na panelu sterowania szybami w drzwiach (zaraz koło przycisku uniemożliwiającego otwarcie szyb z tyłu przez dzieci)?

Pzdr,

TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...