Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Pochwale sie i ja:)


IceMan83

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze jestem tu nowy pomyslalem ze podziele sie z wami moja radoscia z nowego nabytku jakim jest moje A4 1.8T :)

Rok produkcji: listopad 2001

Wyposażenie: 6 poduszek, ABS, Klimatronik dwustrefowy, Kontrola trakcji z ESP, Elektryczne szyby i lusterka, Centralny zamek z alarmem, Radio ze zmieniarka na 6CD w schowku, Halogeny, Felgi OZ 17" letni setup z oponami tyl 235/45/17 i przod 215/50/17, Wspomaganie kierownicy itd.

Czekam na słowa krytyki bym wiedzial jak moge upiekszyc moje auto :)

Zycze milego ogladania.

dsc00063iz6.jpg

dsc00065sa1.jpg

dsc00067ek2.jpg

dsc00070gg9.jpg

dsc00073ri9.jpg

dsc00079wn7.jpg

dsc00069lw3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna felga ;) ale te dokaldki i tak bym pomalowal odrazu auto zyska na prezencji

ogolnie nie ma co zmieniac jesli nie jestes zapalencem a jesli ejstes to niedlugo od kolegow dostaniesz dluga liste

jak dla mnie to wsadzaj RNS-E, xenon oraz foteliki z s-line i przyciemnij delikatnie wszystkie szybki

ale i tak nawet taka prezentuje sie miodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm Piękniś , ale malowanie dokłądek Cię czeka pod kolor ( przynajmniej Ja bym pomalował ) no i poprostu gleba sie mu prosi bo na tych felach to jak allroad.... Graty zakupu :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i poprostu gleba sie mu prosi bo na tych felach to jak allroad.... Graty zakupu

[/quote

no i poprostu gleba sie mu prosi bo na tych felach to jak allroad.... Graty zakupu

well said! ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne B6 .. dokładeczki w kolor , ciemne szybki , Rns-e , gleba i bedzie super :thumbup: :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna podstawa do modów - lekki zawias, dokładki do lakiernika i uwolnij zapas mocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam zaczął od bixenonów (1700zł z Allegro - czasami nawet taniej) + do tego oryginalne sportowe zawieszenie. Teraz to wygląda jak Allroad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje sie swietnie zwaszcza na tych felgach. Tak jak koledzy wcześniej mówili gleba i ciemne szybki i nic więcej jej nie trzeba. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...