Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Moja a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

20090828666.jpg

DSC04733.jpg

DSC04520.jpg

Zdj_cie1356.jpg

Audi A4 B6 1.9 TDI 131km chip na 165km

Skrzynia automatyczna

Bixenon ( samopoziomujące + spryskiwacze )

Siedzenia lotnicze

ABS i ESP

Nagłośnienie Audi Concert

Parktronik (tył)

Pakiet zima (podgrzewane fotele, lusterka boczne, spryskiwacze)

Podłokietniki

Lusterko foto chromatyczne

Lusterka podgrzewane

Pełny kolorowy FIS

Pełna elektryka

Lusterka podgrzewane

4 szyby elektryczne(otwierane i zamykane z pilota)

Klimatronik 2-strefowy

Aluminiowe Felgi 17 cali O.Z

4 Końcówki wydechu

Opublikowano

ładna ale te wydechy :sick3: :sick3: Żenua :thumbdown:

Opublikowano

ładna, tylko te końcówki wydechu :wallbash:, co to za napis na listwie drzwiowej?

Opublikowano

Ladnie sie prezentuje :>

Opublikowano
  • Autor

Nalistwie jest napisane ecusoft

Opublikowano

ładna :wink4: ale faktycznie te wydechy sugeruja z 600 koni pod maską :kox:

Opublikowano

posadz ja troche na glebe.

wydech.hmm tez mam podwójny ale z jednej strony.

troche przerost formy nad trescia z tyłu a pod macha nie ma 500 Kunia

Opublikowano

Furka wpożo , fajny kolor :good:

Wydech cool :)

Auto wygląda na szybsze niż jest :decayed:

Opublikowano

ładny kolorek i prezentuje się fajnie ale wydechy bym zmienił :wink4:

Opublikowano

ten parktronic tył to Ci dorezali chyba młotkiem:) wygląda słabo. ogólnie auto ładne ale te wydechy faktycznie. jak bym zobaczył takie auto na pasie obok pod światłami to bym się spodziewał mega odjazdu i bym się zdziwił jak bym poleciał pierwszy:)

Opublikowano

a ten parktronik orginalny? jakiś taki wklęśnięty ten czujnik :mysli:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 21:24_________________________________________________no i te chlapacze bym jeszcze zdemontował a tak poza tym tak jak pisałem :good: :good: :good:

Opublikowano

Przód mi się podoba. Z tyłu za mało końcówek :rolleyes: Fajny wypasik. Przydał by się RNSE :cool1:

Opublikowano
  • Autor

oryginalny ten jeden taki jest nie wiem od czego

Opublikowano
jak bym zobaczył takie auto na pasie obok pod światłami to bym się spodziewał mega odjazdu i bym się zdziwił jak bym poleciał pierwszy:)

raczej mysle ze dostajesz Baty od AVF po dobrym sofcie

co seryjny przebieg momentu to seryjny :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Przebieg ma oryginalny 134tyś momemt był 310 oryginalnie ale wzrósł nie pamiętam ile ma teraz :naughty:

Opublikowano

Ładne autko, ale ten wydech to trochę przerost treści nad formą.

Opublikowano
Przebieg ma oryginalny 134tyś momemt był 310 oryginalnie ale wzrósł nie pamiętam ile ma teraz naughty

ja nie mówiłem o przebiegu jako km tylko o wykresie :decayed:

310 Nm nawet nawet... moj AWX serie miał 315 Nm z nieszczelnym coolerem

Opublikowano

Wszystko ok. :good: :good:(poza wydechem i MTM na klapie :sick3:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.