Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siemano dzisiaj jade wlasnie do szpitala o 12 mam wizyte i sie dowiem czy mnie puszcza do kraju :banan:

To jak bedziesz wiedzial to daj znac

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 204 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiejasza jazda:wink:

20130412174930.jpg

20130412180341.jpg

skończyła się ułamaną dźwigienką sprzęgła:decayed: ale i tak było super, błota w lesie pod dostatkiem:naughty:

Opublikowano
dzisiejasza jazda:wink:

http://img823.imageshack.us/img823/9932/20130412174930.jpg

http://img818.imageshack.us/img818/6420/20130412180341.jpg

skończyła się ułamaną dźwigienką sprzęgła:decayed: ale i tak było super, błota w lesie pod dostatkiem:naughty:

opony to bardziej na asfalt niż w las

Opublikowano
dzisiejasza jazda:wink:

http://img823.imageshack.us/img823/9932/20130412174930.jpg

http://img818.imageshack.us/img818/6420/20130412180341.jpg

skończyła się ułamaną dźwigienką sprzęgła:decayed: ale i tak było super, błota w lesie pod dostatkiem:naughty:

opony to bardziej na asfalt niż w las

takie mam mitasrecallse07tires533.jpg

Opublikowano

:facepalm:

Fakt, nie zauważyłem.

Opublikowano

To pokój połączony z garażem chyba, w tle widać Quada :whistling:

BTW potrzebuję opony na tył, chyba 180/55r17 tam siedzi :eusathink: W mojej wczoraj już sznurki się pokazały :doh:

Opublikowano

jak mnie wk***iają ci kolesie na motorach :facepalm::decayed:

Opublikowano

Dzis nareszcie udalo sie wyjechac ale po swiezym zakupie powychodzilo pare rzeczy do zmiany ale za to kask prawie gotowy czekam jeszcze na ciemna szybe i wrzuce zdjecie

Opublikowano

Dziś zrobione 65km.:decayed: Ciepełko i wysyp jednośladów w Amsterdamie.

Opublikowano

da się tak zrobić żebym miał bana na ten wątek ?, ciągle mnie tu korci zaglądać i wiem, że będzie coraz gorzej...no cóż ten sezon i prawdopodobnie przyszły mam z głowy

ale

lewa w górze :decayed:

aha ponoć w Tesco są skutery za 1,4k to może na te dwa sezony...

Opublikowano

Dzisiaj 400km stuknęło :kox: Nareszcie wiosna :banan:

Miszka...bo Ty sam sobie tlen odciąłeś :decayed:

Opublikowano

Miszka zeby Cie dobic napisze Ci ze jade w poniedzialek po Honde CBR 1000 RR SC59 z 2008

Opublikowano

:hi: Dzisiaj cały dzionek zleciał na crossowisku :kox:

Nawet kreski były :naughty:

dba3488478.jpg

:grin:

Opublikowano

Nowy stary kask na ten sezon :decayed:

2013_04_17_21_24_55.jpg

Opublikowano

co myślicie o kaskach firmy NAXA? mam zamiar jutro kupić kask tej firmy. Cena 200zł

Opublikowano

Ten co widzisz na zdjeciu to jest wlasnie naxa mam go od dwoch lat to jest model FB z bluetooth ja jestem z niego zadowolony

Opublikowano

Jutro z rańca startuję po tą maszynkę

Quad Honda TRX 450R s 2005 roku Super STAN POLECAM Pabianice ? Tablica.pl :kox:

Także tego... do odcięcia :hi::decayed:

---------- Post dopisany 21-04-2013 at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2013 at 23:38 ----------

No i TRX okupuje garaż :kox: Cena dobrze utargowana to i radość większa :naughty::grin:

Ale ten sprzęt mnie robi :slina::kox:

Opublikowano

Panowie możecie mi pomóc wybrać pierwszy motor do nauki ? Ogólnie od pewnego czasu chodziło mi to po głowie. Myślałem żeby zmieniać auto, ale jakoś nadal lubię swoje a4, także chcialbym troszkę nauczyć się śmigać na moto. Wiadomo że musi to być coś dla kompletnego świeżaka, który do tej pory śmigał tylko skuterem :) a i na nim potrafił się wyje*ać :) szukałbym czegoś do 3-4tys. na początek. Możecie coś zaproponować ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.