Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Czy ktoś z was używa może kasku Shoei Qwest ?

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

a ja wczoraj trochę polatałem ale pizgało niemiłosiernie :kox:

i przy okazji strzeliłem sweet focie mojej :naughty:

http://img28.imageshack.us/img28/3422/dsc1703n.jpg

Ładna laleczka, :kox:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 204,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Witam. Czy ktoś z was używa może kasku Shoei Qwest ?

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

a ja wczoraj trochę polatałem ale pizgało niemiłosiernie :kox:

i przy okazji strzeliłem sweet focie mojej :naughty:

http://img28.imageshack.us/img28/3422/dsc1703n.jpg

Ładna laleczka, :kox:

zecior :D Moja znajoma właśnie kupiła na ten sezon Z750 R. Fajne się prezentuje tylko ja już dziękuję nakedom :)

U mnie sprzęty już przygotowane do sezonu

http://s8.postimage.org/sg3l3zdbl/SAM_0819.jpg

http://s8.postimage.org/q01rq4v8x/SAM_0820.jpg

Kuźwa, jak robiłem wczoraj te foty wieczorem, to na zewnątrz było -14*C :facepalm:

F4i - motocykl bajka ! Miałem taką przez 2 pełne sezony. Zrobiłem nim z 17 000. Z kobietą też sporo. I to trasy z torbami i wszystko. Wygodny i fajnie się prowadzi. A jak trzeba to jest i czym odkręcić. Przez F4i zostałem przy Hondzie i nie chce innej marki:) Następny SC59 :)

Opublikowano

3 in 1 :kox:

Opublikowano
Janko no wlasnie robi sie problem bo w sobote robimy rezerwacje na hotel i trzeba sie zdecydowac bo potem moze sie okazac ze nie bedzie miejsca

OK więc jak co to pozniej zawsze moge sprawdzic czy sa wolne miejscia :wink: dzieki za zaproszenie!

Opublikowano
Witam,

ja latam Afryką, czyli Honda XRV Africa Twin, jeździ ktoś dużymi endurakami ? Jeśli tak to polecam i zapraszam na forum Africa Twin Forum - POLAND - wspierana przez Afrykanerów

powiem tak zazdroszcze ci :decayed: kocham ten moto :kox:

Opublikowano

Janko zmiana planow jedziemy 4 maja do albani od chorwacji wybrzezem przez czarno gore i 10 maja powrot kasa okolo 2000 tys

Opublikowano

Michał będę do Ciebie pisał na pw kiedy na 100% przylecę do pl. Plan mi się mega spodobał :banan: ale na razie się nie na palam ponieważ nie wiadomo jak wyjdzie... :facepalm:

Opublikowano

widzę że w C jeździsz :grin:

ale zdjęcia fajne jak zwykle u Grzesia ;)

ja w zeszłym sezonie jakoś nie miałem możliwości polatać ale myślę że w tym jakoś to nadrobię

http://images35.fotosik.pl/873/86be814ce87caf67m.jpg

chwile mnie tu nie było

w C nie stety ale mam zamiar to zmienić w tym sez

a Ty co Ty bez sliderów ganiasz ?

Opublikowano

Honda CBR 900 sc28 sc33 UWAGA OSZUST!!!!! ZDJĘCIA (3109207957) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Swego czasu też dzwoniłem do tego gościa :whistling: ...mówił mi dokładnie to samo... :facepalm:

Na szczęście odpuściłem sobie wycieczkę do Ełku...i widzę, że uniknąłem nerwów :whistling:

Opublikowano

chyba nie muszę tego komentować :confused4:

dsc1779ba.jpg

Opublikowano

Litr będzie ale gorzoły dziś na opcie smutków :facepalm:

w przyszłości na 100% wrócę do tego motocykla może wtedy będzie właśnie Tysiączek

Opublikowano
Litr będzie ale gorzoły dziś na opcie smutków :facepalm:

w przyszłości na 100% wrócę do tego motocykla może wtedy będzie właśnie Tysiączek

To teraz opijanie do ocięcia...świadomości :decayed::kox:

Wracaj do nas jak najszybciej :thumbup1:

Opublikowano

Pochwale sie tlumikiem wlasnej roboty evyrebyq.jpg w spotach malopolskich w nowym saczu filmik jak dziala

Opublikowano

:decayed:

dzwwiekiwiosnyxxjpg.jpg

Opublikowano

Ciężko się to wszystko czyta bo czy szlifiera to motocykl :slina:

Opublikowano

Janko jam tam plany ?

Opublikowano

Siemano dzisiaj jade wlasnie do szpitala o 12 mam wizyte i sie dowiem czy mnie puszcza do kraju :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.