Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyyebałem się KX'em dzisiaj :doh: udziec siiiiny... :thumbdown:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
wyyebałem się KX'em dzisiaj :doh: udziec siiiiny... :thumbdown:

jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz :grin:

Opublikowano
Widzieliście reportaż w Interwencji na temat kradzieży motocykli z warsztatu? :shock3: Tego policjanta to bym za jaja powiesił :baseball:

niet. powiedz cos wiecej

Opublikowano
wyyebałem się KX'em dzisiaj :doh: udziec siiiiny... :thumbdown:

jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz :grin:

dobrze że sprzęt cały :decayed: bo to nowy nabytek kumpla...

---------- Post dopisany at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

niet. powiedz cos wiecej

W warsztacie stały 3 motocykle, w tym jeden policjanta... zginęły dwa, hayka i vfr. za to sprzęt policjanta tylko przestawiony w kąt bo stał na przejściu :whistling: trochę dziwne... później hayka znajduje się na allegro z przebitymi ostatnimi siedmioma numerami ramy, policja twierdzi że numery nie ruszane :polew: dopiero ekspertyza wykazuje manipulacje przy numerach po których wynika że moto jest czarne a w rzeczywistości białe i według ekspertyzy nie malowane... Hayka od 16msc niszczeje na policyjnym parkingu :doh: Najlepsze jest to, że nawet jeśli policja zdecyduje się oddać motocykl właścicielowi to dostanie on jedynie bak i plastiki, rama zostanie u typa który ją na allegro wystawił, a silnik na żylety :facepalm:

Cięzko sobie w ogóle wyobrazić tą sytuacje...obejrzyj na necie. Współczuję poszkodowanym, to Polska- pewnie nigdy nie zobaczą już swoich motocykli :facepalm:

Opublikowano

widzę że w C jeździsz :grin:

ale zdjęcia fajne jak zwykle u Grzesia ;)

ja w zeszłym sezonie jakoś nie miałem możliwości polatać ale myślę że w tym jakoś to nadrobię

86be814ce87caf67m.jpg

Opublikowano

Józek w swojej dziedzinie jest zapewne mistrzem jak Stunter13 w stuncie :kox:

Opublikowano

Widać po "śniadej" karnacji :whistling::polew:

---------- Post dopisany 23-02-2013 at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2013 at 18:54 ----------

1361215909_by_kessel.jpg?1361215910

:kox:

Opublikowano

---------- Post dopisany 23-02-2013 at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2013 at 18:54 ----------

[/color]http://motokiller.pl/uimages/services/motokiller/i18n/pl_PL//201302/1361215909_by_kessel.jpg?1361215910

:kox:

Dobre:grin:

Opublikowano

Melduje się jako nowy :)

Prócz A4 przemieszczam się Bladym SC57B :)

Więc do zobaczenia na drodze

Opublikowano
Melduje się jako nowy :)

Prócz A4 przemieszczam się Bladym SC57B :)

Więc do zobaczenia na drodze

:hi: LWG!

Opublikowano

ilu dziś motocyklistów widziałem w ciągu dnia :shock3: a ja w robocie :doh:gdyby dziś była sobota...:kox:

Opublikowano
ilu dziś motocyklistów widziałem w ciągu dnia :shock3: a ja w robocie :doh:gdyby dziś była sobota...:kox:

dla mnie to za zimno. nie lubię przemieszczać się tempem żółwia. do tego zimno jeszcze się pochoruje, a na bank wtedy będzie piękna pogoda :P a z drugiej strony tylne koło śmiga na boki jak marzenie :P

Opublikowano

Asfalt zimny, tylne koło tańczy = wymarzone warunki do nauki driftu :naughty::kox:

Opublikowano

jesienią jak jest 8 st to zaczyna być zimno ale wiosną to już upał :kox:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Asfalt zimny, tylne koło tańczy = wymarzone warunki do nauki driftu :naughty::kox:

i później udziec siny :decayed:

Opublikowano

i później udziec siny :decayed:

Oj tam. oj tam :whistling::banan:

:decayed:

Opublikowano

czym rózni sie jazda na motocyklu od lizania ci...ki ?

niczym, chwila nieuwagi i lezysz w rowie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.