Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Też śmigam w SP-8 i bardzo sobie chwałę. Teraz już będzie 3 sezon i nic się z nimi nie dzieje.

o dobrze wiedzieć na czym latasz?

A kolego Yamaha FZ1 Fazer + dość dużo dodatków.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Od czterech lat jeżdżę w terenie aktualnie husaberg 570:wink:

Opublikowano

motoikot.jpg

:polew::polew::polew:

Opublikowano

Pany mam na sprzedaż kask damski ideał dwa razy był na głowie - dosłownie

No i moją Kawę :facepalm:

jak co to PW

Przedmioty użytkownika - motoAllegro

Opublikowano

Czemu się rozstajesz z maszynką? :eusathink:

Opublikowano

Czemu kolego zetke chcesz pogonić?:decayed:

Opublikowano

Miszka, Ja Ci mówię...NIE RÓB TEGO :banan2:

Opublikowano

Zimy już nie będzie zaraz sezon się zacznie:grin: nie sprzedawaj:wink:

Opublikowano

no szczerze to dzieciaka będę miał już niedługo i szkoda mi żeby taki sprzęt stał w garażu i będzie użyty kilka razy w sezonie, w poprzednim jeździłem praktycznie codziennie, spoty Audi nie spoty, po bułki do sklepu no kierwa wszędzie mega frajda.

Opublikowano
no szczerze to dzieciaka będę miał już niedługo i szkoda mi żeby taki sprzęt stał w garażu i będzie użyty kilka razy w sezonie, w poprzednim jeździłem praktycznie codziennie, spoty Audi nie spoty, po bułki do sklepu no kierwa wszędzie mega frajda.

znam to mój syn ma 3lata :wink: rano do obiadu ide znim na dwór itd a po obiedzie ninja i ogień w szopie:grin:wracam na kąpiel:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siemka chłopaki:hi: Jaki polecacie spray na łańcuch? Kupiłem w tamten sezon jakieś g0wno za 50zl i jak stane na parkingu to czarne kropki na asfalcie:facepalm: i wachacz uj$bany ze masakra:doh:

Opublikowano

Ja od dziecka ;P Aktualnie Gixx 1000 k8 w planach na wiosnę :) Był trampek 675

A kolego na łańcuch polecę Belray Super Clean

Opublikowano

Ja do łańcucha używam motula :wink: i polecam :thumbup1:

Opublikowano

do lancucha castrol i jestem zadowolony Ps:rodzinka mi sie powiekszyla :decayed: brat kupil suzuki gs500:banan:

Opublikowano
do lancucha castrol i jestem zadowolony Ps:rodzinka mi sie powiekszyla :decayed: brat kupil suzuki gs500:banan:

To gratki:wink:

Opublikowano

koledzy do sprzedania FAZER z 2005 roku wersja GT jak ktoś zainteresowany to priv.

Opublikowano
Ja od dziecka ;P Aktualnie Gixx 1000 k8 w planach na wiosnę :) Był trampek 675

A kolego na łańcuch polecę Belray Super Clean

Testowałem już trochę tych sprejów i najlepiej sprawował mi się właśnie Bel ray :wink:

Opublikowano

W tym sezonie było już kilka, XT 660, potem zestaw YZF 250 + GSR 600 jednak z GSR musiałem się rozstać:(

Co do spray to polecam ten - MOTUL Smar CHAIN LUBE FL FACTORY LINE 400ml (2895391008) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. albo ten MOTUL Smar do łańcucha OFF-ROAD 400ml - MXshop (2895391019) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Zostawiają białawy nalot na łańcuchu ale świetnie się utrzymują i super spełniają swoją funkcję.

Opublikowano

Chłopaki a teraz może coś o oponach?:decayed: Nosze się z zakupem na new sezon Michelin Pilot Road3... Jakie polecacie na moto turystyczno sportowy???:kox:

Opublikowano

ja jeździłem na Bridgestone Battlax chyba 016, a obecnie mam Pirelli Diablo i jedne i drugie polecam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.