Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki, to poczytam o tych oponkach jak wypadaja w testach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Również latam na Pirelli Diablo, polecam :wink:

Opublikowano

coś czytałem ze te diablo strada się długo nagrzewają? tylko długo to zależy ile... 1km???:kox: a cenowo porównując michelin road3 (około 1150zl) a diablo strada (około 750zl)..... oczywiście za komplet. To chyba wezmę tańsze :decayed:

Opublikowano

zawsze możesz przypalić gumę na starcie :grin:

Opublikowano

dzięki Miszka:decayed: interesuje mnie twój kask dla dziewuchy :wink: tylko muszę tez poczytać jak bezpieczeństwo w razie wypadku :kox:

Opublikowano

Witajcie.

Ja od 6 lat jestem w posiadaniu FJ 1200 ABS ( wcześniej jeździłem czarno-złotym modelem).

021.JPG?gl=PL

Remontowałem też Zapa i sprzedałem w okolicę Nowego Sącza i bardzo żałuję.

ZAZ%2520I%252001.jpg?gl=PL

Obecnie drugi Zap jest w produkcji własnoręcznej.

Na dzień dzisiejszy wygląda tak.

6071ae27f2dd6feemed.jpg

Prace nadal trwają.

Opublikowano

Kawał maszyny :thumbup1:

Opublikowano

Pany szybkie pytanie, nie przepalałem już dosyć długo moto i podejrzewam, że nie odpali bo ostatnio tak miałem, że już ciężko gadał. I pytanie czy mogę go odpalić na klemach przez moje Audi ? no niby wydaje mi się, że tak ale wolę zapytać :wink:

Opublikowano

Możesz , ja odpalałem kilka razy jak padła bateria.

Opublikowano
Możesz , ja odpalałem kilka razy jak padła bateria.

podziękował serdecznie :hi:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

:decayed:

58224417126711699910110.jpg

Opublikowano

ja dzisiaj polatałem po polach, pierwszy raz jeździłem enduro zimą w śniegu przy -10oC:decayed:

Fajna zabawa, a na koniec pod chatą kontrola psiarni i pytanie " czy nie jest Panu za ciepło?":grin::polew:

Opublikowano
ja dzisiaj polatałem po polach, pierwszy raz jeździłem enduro zimą w śniegu przy -10oC:decayed:

Fajna zabawa, a na koniec pod chatą kontrola psiarni i pytanie " czy nie jest Panu za ciepło?":grin::polew:

dwa tygodnie temu też jeździłem :kwasny: ale jak zaliczyłem ślizga na lodzie to do teraz mnie bark napierd....... :grin:

Opublikowano

Dobrze że Cię na badania do lekarza nie zabrali za jazdę przy -10*C :naughty:

Opublikowano
Dobrze że Cię na badania do lekarza nie zabrali za jazdę przy -10*C :naughty:

chyba do psychiatry:grin:

Opublikowano
Dobrze że Cię na badania do lekarza nie zabrali za jazdę przy -10*C :naughty:

chyba do psychiatry:grin:

a co ty już byłeś :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.