Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Troche z innej beczki, ostatnio wkrecilem sie w troszke starsze motocykle i aktualnie skladam cos takiego. Ktos pasjonuje sie klasykami ? 640px-WSK_B1.jpg.a9344e70cca0c1d2f420aa078e04fb18.jpg
Niezła
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fota podglądowa, pierwsza lepsza z google ale za jakiś czas będę miał taką samą.

Opublikowano

A ja kupuje na wiosnę hondę vxt 1800,miał ktos?:wink:

Opublikowano
W dniu 24.10.2017 o 20:30, andynl napisał:

Kask za 100 zł :kox: lepiej od razu uderz się sporym młotkiem w głowę efekt będzie ten sam jak przy upadku w tym kasku. Ludzie nie oszczędzajcie na ciuchach, od tego zależy wasze zdrowie a czasem życie.

 

 

Co do MT 125 to ja zacząłem w zeszłym roku na tym pojeździe i jest za***isty, później zrobiłem prawko i teraz śmigam na MT07 Tracer i MT09 Tracer i obydwa do turystyki motocyklowej nadają się idealnie (nie mówię oczywiście o OFF-ROADzie bo to nie na te sprzęty)

Miało być za 1000 zł....za 100 zł to czapkę co najwyżej można kupić.

Hahaha

Opublikowano

Witam sprzedam moje oczko w głowie,przesiadka na coś innego chodzi po głowie.Motocykl przygotowany na nowy sezon,bez awaryjny sprzęt,na wał kardana,wtrysk,chłodzony powietrzem czyli bez obsługowy sprzęt.Lać paliwo i się cieszyć z jazdy,bardzo wygodna kanapa.Cena do rozsądnej negocjacji.

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-bt-1100-CID5-IDppK0X.html#664bf0c7ca

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 7.10.2017 o 11:32, lukaszooo napisał:

Troche z innej beczki, ostatnio wkrecilem sie w troszke starsze motocykle i aktualnie skladam cos takiego. Ktos pasjonuje sie klasykami ? 640px-WSK_B1.jpg

mam taką tylko garbuskę z 73 i ciągle ją składam :D

WP_20170517_19_27_52_Pro.jpg

Opublikowano

Jeśli potrzebujesz pomocy to wal, po renowacji kilku klasyków mam sporo sprawdzonych zakładów specjalistycznych.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 28.10.2017 o 23:15, skrab napisał:

A ja kupuje na wiosnę hondę vxt 1800,miał ktos?:wink:

A może zainteresuje Cię to

yamaha-road-star-1700-lubelskie-radzyn-p

Opublikowano

Dziękuje ale zmieniłem plan ,ładna.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Panowie , co tu taka cisza ? Nikt nie grzebie przy moto :wink:

Opublikowano

Zimno i lapy grabieja :) ja tylko filtr powietrza wymienilem.

Opublikowano

Przy okazji tematu pochwale się moimi moto w formie filmików :P

KTM EXC 200, dobry rowerek do endurzenia:

 

Tamaha TDM 850 na wydechach dominatora. Na oryginalnych chodzi jak skuter, tak chodzi jak powinna:

 

W weekend jakieś grzebanie przy ktm będzie bo w sumie to sezon na enduro w pełni :P

Opublikowano

Luty i sezon na Enduro w pełni? Piździ przeca jak w kieleckim :D

Opublikowano

Może i piździ ale przy takiej jeździe i tak spocony wracam :P

Opublikowano

ea125b2a89f4aae4dbd2ce95f213d233.jpg

Potwierdzam, sezon jest caly rok, troche piździ po rękach ale tylko przy jakis przelotówkach, w terenia juz jest ok :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

8d3951848545cf1a0614e395c596acc4.jpg
U mnie to raczej nie możliwe
Zdrowie trzeba szanować

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cosik jeszcze takiego do mnie zawitało...097535320f189a5e2417187d721d4dfc.jpgb1120e2982fb3f6fc792b762ffe27e79.jpg46b82f0d687ec6773c2c67187a738ccc.jpg

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Przed remontem i po remoncie :banan:

 

2016-04-12 11.00.22.jpg

2016-08-09 15.45.43.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, skrab napisał:

Cosik jeszcze takiego do mnie zawitało...097535320f189a5e2417187d721d4dfc.jpgb1120e2982fb3f6fc792b762ffe27e79.jpg46b82f0d687ec6773c2c67187a738ccc.jpg

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

:banan:

A to mój. Ojciec przywiózł go w 81 z DE, mam wszystkie papiery do niego, pełen zestaw narzędzi itp. W jednych rękach od 81, nigdy go nie sprzedam :)

Mam plan aby na wakacjach uderzyć w Bieszczady na nim :decayed:

1.jpg

2.jpg

Opublikowano

mam 70tkę Comforta z rozrusznikiem, obrotomierzem i 5 biegową skrzynią

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.