Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 20.11.2018 o 22:58, a-kuba napisał:

Skrab ja bym nie brał , to nie klasyk ,  chłodzone wodą . Jakiś czas temu też miałem na oku taki model , ale gość , który prostuje ramy mi odradził . Ja zdecydowałem się na Yamahę , ale pojeździłem kilka lat i też zechcę sprzedać . Mam fajny motocykl , ubrany na maksa , ale chciałoby się już jakiejś zmiany . Wystawiłem swego na portalu ogłoszeniowym.  Ja myślę , że nie powinieneś kierować się odczuciami innych , jak Ci się podoba xtx , to bierz i ciesz się życiem :banan:?

 

Ja mam Fazera fz6 s2 i  myślałem sprzedać i  właśnie kupić hode vtx 1800,teraz mam dylemat.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja bym już dawno brał Fazera bo za***iście mi się podoba ale te 100km na pierwsze moto to jednak za dużo. 

Opublikowano
1 godzinę temu, Osta napisał:

Ja bym już dawno brał Fazera bo za***iście mi się podoba ale te 100km na pierwsze moto to jednak za dużo. 

Pewnie jedzie łagodniej jak mt-07, mocy ma więcej ale wysoko i w miarę liniowo rozwijana, waga znacznie większa. Niech kolega najlepiej się przejedzie  2-3 różnymi motocyklami i sam się przekona. Na pewno fazer wygoniejsze moto na dłuższe trasy, ale mniej poręczny w mieście.

Opublikowano

Ja pisze ze mam aktualnie fazera s2 i chce zmienić własnie na honde.vtx 1800

Opublikowano

skrab masz tu road stara 1700 , zastanów się nad takim. Generalnie zero problemów.

Ten jest mój , ubrany na maksa .

2a266369c18bb1afmed.jpgba5a65ec77e69ba7med.jpgca1deaa21272025bmed.jpg

Edytowane przez a-kuba

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 23.11.2018 o 21:58, Osta napisał:

Ja bym już dawno brał Fazera bo za***iście mi się podoba ale te 100km na pierwsze moto to jednak za dużo. 

Kuzyn kupił fazera na pierwsze moto a ja horneta pc41, rocznikowo i mocowo bardzo podobnie, nie raz się zamienialiśmy w czasie jazdy i oboje możemy stwierdzić że honda jest bardziej przewidywalna i łatwiej się tym jeździ, On dalej ma fazera, ja kupiłem CB1000R, przejechał się i stwierdził że czas na hondę:decayed: i nie miał na myśli mocy:wink:

 

Moje odczucia były takie że na fazerze siedzi się wyżej, moto jest tak jakby "dzikie", biegi i sprzęgło nie były "dokładne" za to w hondzie reakcja na gaz bardzo spokojna, biegi wchodzą delikatnie i płynnie, pewnie ktoś pomyśli że fazer kuzyna był zajechany, ale niestety nie, przebiegi podobne, serwisowane jak należy.

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No , łysy , fajne fotki zrobiłeś :thumbup1:

Opublikowano
W dniu 22.12.2018 o 20:38, lysy-wr400 napisał:

Mini relacja z super Enduro .

Może kogoś zainteresuje.

 

20181208_162123.jpg

20181208_170229.jpg

20181208_170823.jpg

20181208_175755.jpg

20181208_193832.jpg

20181208_231735.jpg

Łysy miałem być ale czasu brakowało .  Jestem zakochany na maxa w Enduro latam Ktm  exc 450

Opublikowano
2 godziny temu, jachu1111 napisał:

Łysy miałem być ale czasu brakowało .  Jestem zakochany na maxa w Enduro latam Ktm  exc 450

Ja po latach jazdy na wr 450F w tym roku zmieniłem na huske TE 300i ale decyzja padła po tego rocznym Beskid Hero,(gdzie prawie umarłem wr-ką.)   

Opublikowano
3 godziny temu, lysy-wr400 napisał:

Ja po latach jazdy na wr 450F w tym roku zmieniłem na huske TE 300i ale decyzja padła po tego rocznym Beskid Hero,(gdzie prawie umarłem wr-ką.)   

No no Beskid Hero super impra . A husqa 300 Moto Kottt

Opublikowano
7 godzin temu, jachu1111 napisał:

No no Beskid Hero super impra . A husqa 300 Moto Kottt

Stronę wcześniej są zdjęcia mojej huski i  z Beskid Hero 

Opublikowano
W dniu 28.12.2018 o 11:57, lysy-wr400 napisał:

Stronę wcześniej są zdjęcia mojej huski i  z Beskid Hero 

No piękne foty z Beskid.  Ja dziś polatalem pogoda mega 

20181230_133724.jpg

Opublikowano

Widzę że jest tu trochę fanów enduro ? Ja latam starym poczciwym KTM lc4 400. 

IMG_20180916_125700.jpg

Opublikowano
1 godzinę temu, Mati12-25 napisał:

Widzę że jest tu trochę fanów enduro ? Ja latam starym poczciwym KTM lc4 400. 

IMG_20180916_125700.jpg

Mati stary ale jary  . Ja nie wyobrażam sobie życia bez jazdy Enduro .  Sorry ale jazda na szosie to same nudy . Chyba że ma się czas na jakieś fajne podróże .  A tak po za tym to dziś też Polatane.

IMG-20190101-WA0004.jpg

Opublikowano

Co prawda to prawda enduro ma to coś w sobie ? Kolega ma u siebie pogodę idealna na enduro ?

Opublikowano

U mnie ciężko z garażu wyjechać? ,

Więc huska stoi wyplakowana... 

20190105_154517.jpg

Opublikowano

U mnie GSX-R też stoi grzecznie i czeka na wiosenne loty :kox:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Panowie sezon już w pełni a tu cisza ?

Ktoś śledził wyscig TT. 

Edytowane przez wypsiu

Opublikowano

Wszyscy jeżdżą?

Ja jestem po Beskid Hero...

Powoli będę jakieś filmiki wrzucał na yt

 Jeśli ktoś będzie chciał to proszę.. 


https://www.youtube.com/channel/UCI0Jv6mQEmx6-03rMx0nbYg

 

Oczywiście wszystko robione amatorsko wie proszę się nie spodziewać super jakości itp 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.