Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybór CB radia :)


wesoly1601

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał

a co myslicie o antenie lemm 1200 montarzowej na klape bagaznika uchwytem sf 40??? i do tego uniden 520xl??

Bardzo dobra antena za rozsądne pieniadze :th: miałem taka jak zaczynałem zabawe z CB tylko ze na magnesie,chodziła rewelacyjnie.Na stałym uchwycie po zestrojeniu będzie hulała aż miło. Polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość henias87

Michał a teraz jaka masz antene???? i nastepne pyt. gdzie podpiac cb radio ale jakbym chcial ominac gniazdo zapalniczki to skad wyprowadzic zasilanie dodam ze radio planuje umiescic pod kierownica w tej skrytce???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Bardzo dobre miejsce na radio :th: a i zasilanie łatwo tam doprowadzisz bezposrednio z aku.

Ja teraz uzywam takiej małej anteny President Georgia,zasięg ok 4 km mi w zupełności wystarcza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sirio DV 28 - taki prawie helikal - kosztuje grosze i działa rewelacyjnie. Gość który mi to montował śmiał się strasznie bo antena ma 140 cm długości i wykonana jest z włókna szklanego. Mina mu zrzedła gdy nastąpiło pierwsze połączenie. Nie mógł uwierzyć jak dobrze działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo taniej Cie wyjdzie Harry II + Georgia i w zupełności Ci wystarczy,a wybierając antenę innej marki niz President mozna mieć naprawdę bardzo dobry zestaw za rozsądna kasę. Georgia jest dobra antena pod warunkiem ze nie nastawiasz się na daleki zasięg,niestety jej cena jest stanowczo za wysoka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się ponownie - President to już nie ta sama marka co kiedyś, a teraz jeszcze jest przereklamowana i cena produktów jest przynajmniej dwukrotnie za duża.

Przecież można kupić radio np. Alana i antenę Sirio lub także Alana i po 1 będzie to przynajmniej 2 razy tańsza opcja, a tak samo dobra, jak i nie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszr to samo powiem o Midlandach,to juz nie te radia co kiedyś,poczciwy Alan 18 mimo sedziwego wieku bedzie tysiac razy lepszy niz te nowe wynalazki typu 100+,101,1001 itp a cena zadbanych egzemplarzy jest wyzsza niz tych nowych :wink4:

Co do anten,jestem tego samego zdania,nie ma sensu płacic za markę, i to w niektórych przypadkach drugie tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszr to samo powiem o Midlandach,to juz nie te radia co kiedyś,poczciwy Alan 18 mimo sedziwego wieku bedzie tysiac razy lepszy niz te nowe wynalazki typu 100+,101,1001 itp a cena zadbanych egzemplarzy jest wyzsza niz tych nowych :wink4:

Co do anten,jestem tego samego zdania,nie ma sensu płacic za markę, i to w niektórych przypadkach drugie tyle .

Michał, zgadzam się, Alany to też nie to samo co kiedyś - 18'tka, 28'ka czy 87'ka to były klasyki - każdemu bym to polecił, nawet jakby miało 10 lat. Sam używam Presidenta Jacksona, który u mnie w rękach jest 16 lat, a było odkupione od kogoś.

Kiedyś President też robił super urządzenia.

Mi chodziło o inny przekaz, a mianowicie, że nie ma sensu przepłacać na Presidenta, którego ceny są po prostu za wysokie w stosunku do tego co oferują produkty tej marki, a w porównaniu do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy znalazlem cos takiego:

http://allegro.pl/trak-electronics-cb-radio-president-tommy-asc-i2177729939.html

plus moja antena president alsaca...i co wy na taki komplecik :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wolę presidenta. Mam Harrego III (ASC) zero zakłuceń. Montaż w schowku pasażera :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i tańsze, ale Harry 10x0% to tylko 51,90 w skali miesiąca (nie odczuwalne), a satysfakcja z nowego Presidenta jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można znaleźć filtry przeciwzakłóceniowe montowane między anteną a radiem, ale są dość drogie i wydaje mi się, że osiągi trochę się pogorszą, ale raczej warto ;)

bardzo ciekawe :))))

możesz pokazać chociaż 1 taki filtr????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...