Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?


mapelastik

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga czytać ważne :) chciałbym przeprowadzić taką jakby ankietę test lub jak tam kto sobie nazwie :>

Czy z perspektywy czasu wydanej kasy na auto,jego remonty itp.jesteście zadowoleni ze swoich audiczek,czy według was AUDI to dobry wóz czy nie?niech piszą wszyscy bez względu na to jaki silnik,rok,typ,model,gaz,benzyna,diesel.Ci przerabiający,obniżający,czipujący prawdziwi Audimaniacy też niech się wypowiedzą.

Ja osobiście za krótko posiadam Audiczkę by się fachowo wypowiadać :hi: puki co jestem zadowolony że mam Audika bo zawsze chciałem mieć i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

moje drugie Audi :kox:

pierwsze było porażką ze względu na wiek(100 C3 1989r) i stan w jakim była po poprzednim użytkowniu (mechanik który nic przy niej nie robił) :decayed:

z tej jestem bardzo zadowolony :good:

następne auto to też Audi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim marzeniem zawsze było audi fascynowały mnie jazda pierw audi 90 2.3 quattro później b3 1.8S a6 c4 2.5TDi ze wzgledu na wiek tych aut i jakośc wykończenia także wiedziałem że mimo iż te auta nie miały lekko dawały radę no i blacha zdrowe auta nie przeżarte rdzą :D

i tak o to zbierałem zbierałem i uzbierałem na swoje a4 1.8 miało być quattro ale odstąpiłem bratu i tak dwie audiczki w rodzinie dla mnie auto niezawodne oodwdzieczające się jeśli się dba i to tyle Następne auto jak najbardziej AUDI no chyba że sytuacjia finansowa się nie polepszy to w tedy zostanę przy tym co mam :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego -makaveli- za odp :hi: no to teraz ruszać się panowie i panie w ślad za kolegą makavelim,pisać pierwsze lody przełamane :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Moje druga A4

Najpierw była AFB +Q W sumie nic się nie działo 30 tysi przejechane. Obecna AFN ośka ok 45 tysi też nic nie padło po za 3 wahaczami :kox: Także jak na wiek autka to myślę że nieźle się trzymają. No i 0 rdzy co jest na wielki + :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam trzecią A4

1. A4 B5 ADR 125KM - bezawaryjne

2. A4 B5 AEB 150KM - za***iście awaryjne

3. A4 B5 AGB 265KM - średnio awaryjne

BTW gdybym nie kochał tej marki to dawno bym na nią nasrał :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byłem mały podobała Mi się omega :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale szybko przejrzałem na oczy :decayed::kox:

A4 B5 1.8T bezawaryjna, tylko trochę latek miała, czasami coś padło, więc mógłbym trochę ponarzekać ale nie zrobię tego :decayed:

A4 B7 2.0TFSI jeżdze już piąty rok i jestem maks zadowolony :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze byłem zadowolony. silniku diesela bardzo udane. mimo wszystko nie wydałbym chyba np 30 kafli już na audi :wink4:

jest coś co mnie przekonało do innych marek - rwd :decayed:

ogólnie nigdy nie powiedziałem, że zawsze chciałbym audi jeździć bo to jest znowu monotonia.

mieliśmy 6 czy 7 aczwórek i jak będą następne to też będzie bardzo dobrze bo jest to pewne, bezawaryjne auto, na którym można zawsze polegać:good:

teraz mamy mercedesa i już jest niestety większa awaryjność :decayed: mimo że merol :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już trzecie Audi i powiem że Audi 2.3 Coupe jeździło się fajnie :)

Maży mi się stare zadbane Audi 200 2,2T Quatto albo prawdziwe Audi S2 Coupe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje pierwsze Audi ,choć z tym silnikiem miałem już do czynienia w Seacie, jestem bardzo zadowolony i to pod każdym względem ,choć muszę powiedzieć że seria nie za bardzo mi odpowiadała mocą. Latem planuję przesiąść się na 535d i jest to jedyne auto dla którego poświecę moją A4.

Tak to już jest ,lepsze wrogiem dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maiłem audi auto w porządku ale przód napęd to jakieś nie porozumienie w aucie klasy premium mowa o B6

potem było BMW 3

teraz jest Mercede ML

beemka rulez :wink4:

zmieniam auta dosyć często, wiec przynajmniej mam porównanie a jak na to ile mam prawko to bardzo często :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie 2 lata bezawaryjnej jazdy 2.0 TDI silnik 8V o oznaczeniu BMM - jestem mega zadowolony! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadowolony jestem z audi to jest moje drugie, pierwsza jeździłem 2,5 roku a tą obecną już prawie 3,5 roku i najpoważniejsza awaria to przepustnica która siadła mi ze 2 michy temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się w ogóle audi nie podoba, jestem maksymalnie zniechęcony do marki i pewnie bym się kończył budować gdyby nie ta suka... ale dokupie jeszcze dwie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się w ogóle audi nie podoba, jestem maksymalnie zniechęcony do marki i pewnie bym się kończył budować gdyby nie ta suka... ale dokupie jeszcze dwie :decayed:

a więc widać jakie tu zboczenia są na forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:audi::good: Mój pierwszy A4 B5 1.6 ADP - awarie: żarówka postojowa, jeden łącznik i termostat :decayed: ; druga A4 B6 2.0 ALT - awarie: dwie żarówki i termostat ( znowu :blink: ). Jak dotąd nie mam zamiaru zmieniać marki :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...