Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Kupno zmywarki okolice 1000zł


Sqizzy

Rekomendowane odpowiedzi

Moi rodzice w kwietniu obchodzą 30 rocznicę ślubu. Powoli zaczynam zastanawiać się nad prezentem dla nich. Przyszedł mi do głowy pomysł aby kupić im zmywarkę. Problemem jest jednak cena tych urządzeń. Z racji tego że człowiek jest biednym studentem i ma ograniczony dostęp gotówki, miałby na nią około 1000zł. Jak sądzicie czy za tą kwotę (ok 1000zł) kupię coś sensownego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Boscha juz 3 rok i jest bardzo ok. Dziewczyna tez ma boscha 2 rok i bez problemow. Moja ciotka pracuje w sklepie agd 15 lat i mowi ze bosch robi anprawde dobry sprzet za stosunkowo dobre pieniadze. Mowila tez cos zeby nie brac sprzętu wloskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zmywarkę to tylko Bosch lub Siemens. OD 4 lat użytkuję Siemensa i zero awarii, znajomy miał Amicę i co chwile serwis siedział u niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczynam zastanawiać się nad prezentem dla nich

Synowa to będzie najlepszy prezent..jak potulna to i gary w zlewie ogarnie :naughty: :naughty:

Bosch..tylko nie kup za małej bo później wyjdzie, że wrzucicie naczynia po kolacji i cała zmywarka zawalona :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosch. śmiga bez problemów. Kilku znajomych też namówiłem na Boscha i wszyscy zadowoleni :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

electrolux 2 lata smiga, aż miło i do tego bardzo cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 rok bosh. bez awari. alternatywa - siemens

Przecie to jest to samo - jedna fabryka - tylko plakietki z logo różne. Pełna nazwa firmy Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH z siedzibą w Monachium

http://www.bsh-group.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być używana przez rok? w idelanym stanie? mam Siemensa 60 cm, muszę sprzedać bo się przeprowadziłem i kupiłem typową pod zabudowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być używana przez rok? w idelanym stanie? mam Siemensa 60 cm, muszę sprzedać bo się przeprowadziłem i kupiłem typową pod zabudowę

szkoda że nie 45cm, bo takiej szukam. Ile chcesz za swoją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 rok bosh. bez awari. alternatywa - siemens

Przecie to jest to samo - jedna fabryka - tylko plakietki z logo różne. Pełna nazwa firmy Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH z siedzibą w Monachium

http://www.bsh-group.pl/

Audi, Skoda, Seat ... to tez to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz BOSCHa wcześniej mieliśmy 2 Husqvarny i służyły po 2-3 lat i out... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosch lub siemens ,ja mam boscha 45cm ale jak bym kupywał jeszcze raz wziąłbym siemensa są dużo cichsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...