Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Na co zamienić A3?


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Subaru Legacy SPEC B 3.0H ze skrzynią od STI na zawieszeniu bilsteina

nie bedziesz chciał innym pomykać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz myslisz nad pick up'em to zapomnij o navarze. Naped uzyteczny tylko w terenie bo po asfalcie nie mozesz nim jezdzic. Wlasciwosci terenowe kiepskie jak na pick up'a. Z pick up'ow tylko L200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem B8 i A6 . Wybrałem A6 powiem Ci tak środek mnie w tym samochodzie powala :kox: jest super. Dużo miejsca wszędzie i komfort jest super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłeś że będzie A5.. :hi:

miało być A5... ale około 120-130 tys. (liczę z akcyzą) za 4 letni egzemplarz z przebiegiem ok 150-200kkm to moim zdaniem za dużo

A5 na ogół mają dość małe przebiegi.Zwróc uwagę.Nawet w dieslach.W stosunku np do A4,czy A6 z tego roku.

Poszukaj.Ja swojego kupiłem z przebiegiem 29tys km(po sąsiedzku) i widziałem niedawno w Wawie idealna jak nową też od nas z salonu z przebiegiem 28 tys km.Chciał na poczatku cos koło 180 tys zł,dopiero jak zszedł na okolice 155tys to poszła.Była taka jak moja tylko inny kolor.Wyposażenie chyba dokładnie to samo.

Szukaj masz dużo czasu.

Nie rezygnuj z marzeń.To fajne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem B8 i A6 . Wybrałem A6 powiem Ci tak środek mnie w tym samochodzie powala :kox: jest super. Dużo miejsca wszędzie i komfort jest super :good:

wiem, że w A6 jest dużo miejsca, jeżdżę A6 prawie codziennie ;)

czemu wszystkie auta w wersji ON ? nie chcesz benzyny np tsi/tfsi ??

nie lubię jeździć benzynami, wolę diesle - w firmie wszystkie auta to diesle

vw touareg sport

dla mnie kozak :)

myślałem o touaregu w starej budzie, ale akcyza 18,6% jest za duża

A mówiłeś że będzie A5.. :hi:

miało być A5... ale około 120-130 tys. (liczę z akcyzą) za 4 letni egzemplarz z przebiegiem ok 150-200kkm to moim zdaniem za dużo

A5 na ogół mają dość małe przebiegi.Zwróc uwagę.Nawet w dieslach.W stosunku np do A4,czy A6 z tego roku.

Poszukaj.Ja swojego kupiłem z przebiegiem 29tys km(po sąsiedzku) i widziałem niedawno w Wawie idealna jak nową też od nas z salonu z przebiegiem 28 tys km.Chciał na poczatku cos koło 180 tys zł,dopiero jak zszedł na okolice 155tys to poszła.Była taka jak moja tylko inny kolor.Wyposażenie chyba dokładnie to samo.

Szukaj masz dużo czasu.

Nie rezygnuj z marzeń.To fajne auto.

ciągle obserwuję i liczę, że ceny spadną... w tym wypadku patrzyłem też na benzynę ale nic nie ma fajnego... a 2.0 TDI ciężko trafić

chcialem Ci podrzucic nissana 350Z:P ale widze ze tt za mala dla CIEBIE a to podobne :tongue4:

wcześniej napisałem, że nie chcę napędu na tył. albo FWD albo Quattro. kolega ma 350Z - to nie dla mnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszło 2 lata temu stałem przed w miarę podobnym wyborem i również były brane między innymi a6, B8, CC

B8 – fajne auto, nowoczesne, jednak w owym czasie dostać wersję z wypasem w rozsądnych pieniądzach graniczyło z cudem, nie mówiąc by był to jeszcze s-line, a że jestem wygodnicki i chce mieć w aucie coś więcej niż wspomaganie, radio, klime to B8 skreśliłem

A6- przymierzałem się do sedana 06r czarny, s-line, 3.0tdi z łopatkami przy kierownicy, dobry wypas włącznie z kierownicą w drewnie, świetne auto szczególnie przestronność wnętrza i jakośc jego wykonania robi wrażenie, jednak uważałem, że było bardziej dla mojego ojca niż dla mnie, jestem młody nie mam dzieci więc nie potrzebowałem tak dużego auta, do tego dość sporo już ich na ulicach było, zresztą co Ci o A6 będę pisał skoro masz je w rodzinie więc wszystko wiesz.

CC- nowy model, cena w miarę atrakcyjna, dynamiczna sylwetka czyli to czego szukałem. Obecnie mam to auto ponad 2 lata przejechałem przeszło 65tys km, do niczego zbytnio nie mogę się przyczepić, nie narzekam.

Reasumując wszystko zależy czego oczekujesz od auta: jak kładziesz nacisk na komfort, lubisz duże auta to a6, jak coś o sportowej sylwetce to cc a z kolei jak masz dosyć niżej zawieszonych aut to jakiś suv’ik pic k up.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko powoli mi się już klaruje... prosiłbym tylko jeszcze o jakąś opinię o Outlanderze w dieslu jeśli ktoś użytkował bądź też czyjś znajomy. ja niestety jeździłem nim tylko raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z całej podanej stawki brałbym A6 taty i tak jak ktoś napisał wyżej - zmienił kanapę. A jak tak Cie ciągnie do suva i jesteś przychylny ku audi, to rozejrzyj się za Q7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 w kombi by odpadało bo to za wielka krowa dla mnie.. w sedanie jest fajne :)

Właśnie Avant jest za***isty :good:

Myślę,że to w niedługiej przyszłości będzie królową zlotów,bo fajnie wygląda na glebie z dużym kołem czarna :zemdlal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 w kombi by odpadało bo to za wielka krowa dla mnie.. w sedanie jest fajne :)

Właśnie Avant jest za***isty :good:

Myślę,że to w niedługiej przyszłości będzie królową zlotów,bo fajnie wygląda na glebie z dużym kołem czarna :zemdlal:

ale ja jestem za młody żeby jeździć A6 Avant :decayed:

Ja z całej podanej stawki brałbym A6 taty i tak jak ktoś napisał wyżej - zmienił kanapę. A jak tak Cie ciągnie do suva i jesteś przychylny ku audi, to rozejrzyj się za Q7.

Q7 nie, po pierwsze ojciec ma, a po drugie cena + akcyza = :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko dostać fotele s-line z alcantarą w pełni elektryczne ciężko.. przeglądałem.. a jeśli już są to do avanta :wallbash: generalnie już raczej podjąłem decyzję, jeszcze mam trochę czasu do sierpnia/września. temat uważam, że można zamknąć :hi: dziękuję za wszystkie rady :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędruś nie pitol tylko zbieraj kasę i idź w kierunku A5 3.0 TDI już te auta nie są takie drogie jak kiedyś :wink4:

Jesteś młody, nie masz żony ani dzieci to po co Ci jakaś wielka krowa :wallbash:

Ja jeśli już miałbym ok 100 kawałków na auto to bym dozbierał jeszcze ze 20 tys i szukał A5tki :)

Jeśli już się zdecydujesz na któryś przez Ciebie wymienionych to bierz od ojca A6 bo masz pewne i niech mi ktoś nie mówi że sedan czarna perła jest brzydka :bicz3: bo dla mnie sto razy wygląda ładniej niż avant :gwizdanie:

Tyle ode mnie :wink4:

Reszta jak coś to na gg :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wybór padł na...?

zobaczycie w dziale "moje auto" na przełomie sierpnia/września :decayed:

Jędruś nie pitol tylko zbieraj kasę i idź w kierunku A5 3.0 TDI już te auta nie są takie drogie jak kiedyś :wink4:

Jesteś młody, nie masz żony ani dzieci to po co Ci jakaś wielka krowa :wallbash:

Ja jeśli już miałbym ok 100 kawałków na auto to bym dozbierał jeszcze ze 20 tys i szukał A5tki :)

Jeśli już się zdecydujesz na któryś przez Ciebie wymienionych to bierz od ojca A6 bo masz pewne i niech mi ktoś nie mówi że sedan czarna perła jest brzydka :bicz3: bo dla mnie sto razy wygląda ładniej niż avant :gwizdanie:

Tyle ode mnie :wink4:

Reszta jak coś to na gg :decayed: :decayed: :decayed:

na takie A5 jakbym chciał (3.0 tdi, mmi, xenony, przebieg max 125000) potrzeba ok 30-35 tys euro. plus akcyza to będzie kupa kasy.. nie ma opcji żeby tyle wydać na auto z 2007 roku...

proszę moderatorów o zamknięcie tematu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wybór padł na...?

zobaczycie w dziale "moje auto" na przełomie sierpnia/września :decayed:

Jędruś nie pitol tylko zbieraj kasę i idź w kierunku A5 3.0 TDI już te auta nie są takie drogie jak kiedyś :wink4:

Jesteś młody, nie masz żony ani dzieci to po co Ci jakaś wielka krowa :wallbash:

Ja jeśli już miałbym ok 100 kawałków na auto to bym dozbierał jeszcze ze 20 tys i szukał A5tki :)

Jeśli już się zdecydujesz na któryś przez Ciebie wymienionych to bierz od ojca A6 bo masz pewne i niech mi ktoś nie mówi że sedan czarna perła jest brzydka :bicz3: bo dla mnie sto razy wygląda ładniej niż avant :gwizdanie:

Tyle ode mnie :wink4:

Reszta jak coś to na gg :decayed: :decayed: :decayed:

na takie A5 jakbym chciał (3.0 tdi, mmi, xenony, przebieg max 125000) potrzeba ok 30-35 tys euro. plus akcyza to będzie kupa kasy.. nie ma opcji żeby tyle wydać na auto z 2007 roku...

proszę moderatorów o zamknięcie tematu :hi:

A to auto?? :gwizdanie: :gwizdanie:

http://allegro.pl/audi-a6-allroad-3-0tdi-pneumatyka-s-line-kamera-i1434058466.html

urywa łeb przy samej d*pie :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...