Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana radia Audi symphony II na nawigacje RNS E


dymian1

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy a jak wyglada sprawa przejścia z Concert II na RNS-E?? tak samo jak z Symphony II?

Pozdrawiam

to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kosz din będzie pasował? Może ktoś podpowiedzieć co mi będzie potrzebne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kosz din będzie pasował? Może ktoś podpowiedzieć co mi będzie potrzebne ??

tosz to tyle tego jest

kosz musisz na 2 din zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz wszystko opisane co i jak cały montaż. Pozostanie tylko kodowanie

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/59749-B6-A4-S4-Symphony-II-to-RNS-E-%28OEM-DVD-based-Navigation%29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki ma

a kosz din będzie pasował? Może ktoś podpowiedzieć co mi będzie potrzebne ??

a jaki masz teraz kosz ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jak wyglada sprawa przejścia z Concert II na RNS-E?? tak samo jak z Symphony II?

Pozdrawiam

concert2 to radyjko 1dinowe

więc potrzeba

kosza 2 din,przejściówke iso-iso2,antena gps,przejściówka antenowa

tunel oraz klimatronik musisz docinać http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142028.0;highlight=docinanie+tunelu

jak nie chcesz ciąć klimatronika musisz zakupić sobie taki pod 2din

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jak wyglada sprawa przejścia z Concert II na RNS-E?? tak samo jak z Symphony II?

Pozdrawiam

concert2 to radyjko 1dinowe

więc potrzeba

kosza 2 din,przejściówke iso-iso2,antena gps,przejściówka antenowa

tunel oraz klimatronik musisz docinać http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142028.0;highlight=docinanie+tunelu

jak nie chcesz ciąć klimatronika musisz zakupić sobie taki pod 2din

Podbij do Domin79 napewno Ci pomoże z cała instalacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miłą checią bym zmienił mojego concerta na rns-e ale widzę że sporo rezania :confused4: narazie jestem za granicą ale jak wrócę może się za to zabiorę, szkoda że Domini nie mieszka bliżej bo napewno bym skorzystał w przyszłości z pomocy fachowca;))

Puki co dzięki za zdanie relacji i bardzo potrzebne podpowiedzi, napewno się wszystko przyda w razie wymiany;))

Dzięki jeszcze raz i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miłą checią bym zmienił mojego concerta na rns-e ale widzę że sporo rezania :confused4: narazie jestem za granicą ale jak wrócę może się za to zabiorę, szkoda że Domini nie mieszka bliżej bo napewno bym skorzystał w przyszłości z pomocy fachowca;))

Puki co dzięki za zdanie relacji i bardzo potrzebne podpowiedzi, napewno się wszystko przyda w razie wymiany;))

Dzięki jeszcze raz i pozdro

Az tak duzo za graty nie wyjdzie a roznica jest kolosalna przy RNS :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az tak duzo za graty nie wyjdzie a roznica jest kolosalna przy RNS

Tak tak ale póki co to co najmniej tysiaka musimy wywalić na RNS-E :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak ale póki co to co najmniej tysiaka musimy wywalić na RNS-E

pamietaj ze sprzedasz czesc swoich gratow.. concerta i klimatronic wiec moze nie bedzie tak zle :gwizdanie:

u mnie na sprzedaż był by tylko i wyłącznie symphony II.

No ale zawsze cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam. nie chce zakladc nowego tematu wiec zapytam tutaj ;) niedlugo bede zmienial kosz z 1din na 2din. W aucie teraz mam radyjko concert na cd i chce wlozyc concerta 3 2din :) wiem ze potrzebne sa kable takie jak od rns, jak wygalda spawa podlaczenia? musze jakies piny przekladac? czy podlaczam i wszystko smiga? jesli nie to jak wygalda sprawa kodowania? gdzie trzeba zmienic itd :) najlepiej niech wypowiedza sie osoby co zmienialy radyjka z 1din na 2din dziekuje i czekam na pomoc ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam. nie chce zakladc nowego tematu wiec zapytam tutaj ;) niedlugo bede zmienial kosz z 1din na 2din. W aucie teraz mam radyjko concert na cd i chce wlozyc concerta 3 2din :) wiem ze potrzebne sa kable takie jak od rns, jak wygalda spawa podlaczenia? musze jakies piny przekladac? czy podlaczam i wszystko smiga? jesli nie to jak wygalda sprawa kodowania? gdzie trzeba zmienic itd :) najlepiej niech wypowiedza sie osoby co zmienialy radyjka z 1din na 2din dziekuje i czekam na pomoc ! :)

musisz zmostkować piny 15 i 16 w iso II oraz przełożyć pin 5 z kostki B do pinu 7 kostki C , potem kodujesz i grasz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam. Poleci ktoś jakieś dobre RNS-e do ok 1500 zł? Słabo się na tym znam a nie chciałbym strzelić babola. http://allegro.pl/audi-rs4-a4-s4-rns-e-pol-menu-mapy-2016-legalny-i6324784768.html#thumb/1wydaję mi się że to wygląda przyzwoicie. Doradzi ktoś? I jak to wygląda z kradzieżą takiego radia? Ludzie straszą, że jest bardzo chodliwe u złodziei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I jak to wygląda z kradzieżą takiego radia? Ludzie straszą, że jest bardzo chodliwe u złodziei

To prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...