Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Światła do jazdy dziennej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja mam światła do jazdy dziennej już pół roku firmy osram za 150 zł z homologacją i wbudowanym włącznikiem świateł i mam to gdzieś czy sie komuś podoba czy nie ładnie wkomponowałem w kratkę na górze

Niektórzy zakładają skarpetki do sandałów i też mają to gdzieś, że 80% społeczeństwa ma z nich polew.

nie sztuką być w tych 80% tylko sztuka jest mieć swoje zdanie i przekonania których się trzyma a nie majta jak chorągiewka na wietrze byle iść za ogółem :przebiegly::chytry:

Sztuką jest czerpanie dobrych wzorców. Gust ma się albo się go nie ma ale mając kontakt z poprawnymi wzorami można sobie gust (wyczucie gustu) wyrobić :gwizdanie:

Mówi to były fan chromu na metry. Też się tak odgrażałem, nawet Ykk dostał przeze mnie ostrzeżenie a teraz mi wstyd :decayed:

Opublikowano

a ja mam światła do jazdy dziennej już pół roku firmy osram za 150 zł z homologacją i wbudowanym włącznikiem świateł i mam to gdzieś czy sie komuś podoba czy nie ładnie wkomponowałem w kratkę na górze

Niektórzy zakładają skarpetki do sandałów i też mają to gdzieś, że 80% społeczeństwa ma z nich polew.

nie sztuką być w tych 80% tylko sztuka jest mieć swoje zdanie i przekonania których się trzyma a nie majta jak chorągiewka na wietrze byle iść za ogółem :przebiegly::chytry:

Sztuką jest czerpanie dobrych wzorców. Gust ma się albo się go nie ma ale mając kontakt z poprawnymi wzorami można sobie gust (wyczucie gustu) wyrobić :gwizdanie:

Mówi to były fan chromu na metry. Też się tak odgrażałem, nawet Ykk dostał przeze mnie ostrzeżenie a teraz mi wstyd :decayed:

to nie jest tak że sie gust ma albo nie. za bardzo upraszczasz. każdy ma inne wyczucie i różne rzeczy sie podobają. tak samo jakbys chciał powiedzieć że 20% facetów ma ładne dziewczyny bo akurat tym 80% sie nie będzie podobała. Tak samo jest z muzyką, filmem i samochodami. są faktycznie czasami totalne bezguścia ale to juz pomińmy jako margines społeczny.

Opublikowano

Sprawdź co to jest gust :gwizdanie:

Gust to wyczucie estetyki. Albo się go ma albo nie. O gustach się nie dyskutuje bo gust jest z góry czymś pozytywnym. Dyskutując o guście dyskutujesz o indywidualnych upodobaniach typu jeden woli blodnynki inny brunetki.

Niestety ale szpetnych pasków w zderzaku (czy chromu na metry) czy nie można zaliczyć do rzeczy zrobionych z gustem. Jedni to wiedzą, inni nie. Jedni są bardziej oporni inni mniej. I wyskakiwanie tutaj z chorągiewką na wietrze nie ma nic do rzeczy. Po prostu niektórzy się orientują, nabierają wyczucia (jakiegoś spojrzenia). Tak jak pisałem gust można wyrobić.

A że komuś się to podoba, no coż :gwizdanie: Niech mu się podoba ale niech nie pisze, że to kwestia gustu bo po prostu myli pojęcia.

Opublikowano

Pastaldo kiedyś to zroumiesz, jeszcze nie czas widocznie :decayed:

Opublikowano

ok gust to wyczucie estetyki (wikipedia :chytry:). Nie jestem polonistą i nie będe się sprzeczał na tematy których nie znam.

więc co oznacza Twoje zdanie:

Dyskutując o guście dyskutujesz o indywidualnych upodobaniach typu jeden woli blondynki inny brunetki.
bo wg Twojej wypowiedzi wynika że jeśli ktoś ma gust lub nie to albo ten co lubi blondynki ma gust a brunetki nie, lub na odwrót.

zaprzeczasz sam sobie tymi dwoma zdaniami:

Dyskutując o guście dyskutujesz o indywidualnych upodobaniach typu jeden woli blodnynki inny brunetki.
A że komuś się to podoba, no coż gwizdanie Niech mu się podoba ale niech nie pisze, że to kwestia gustu bo po prostu myli pojęcia.
[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 14:48_________________________________________________

Pastaldo kiedyś to zroumiesz, jeszcze nie czas widocznie :decayed:

dobrze że Ty rozumiesz :wink4:

Opublikowano

Łoj Panowie dajcie sobie już spokój bo z tematu o dziennych zrobi się zaraz temat o definicji słowa GUST.

Podsumowując: Komuś się podoba i chce to niech zakłada. Komuś się nie podoba, nie zakłada. Wyraziliście swoje opinie. KONIEC OT! :bicz3:

Opublikowano

już się uspokoiliście? Zaśmiecacie przydatny temat :kwasny:

Opublikowano

już się uspokoiliście? Zaśmiecacie przydatny temat :kwasny:

heheh wyluzuj. I tak naprawde nic przydatnego w tym temacie nie padło poza wyzywaniem sie niektórych że wioska itp żeby nie zakładać. Z rzeczowych porad nic nie kojarze :wink4:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 15:22_________________________________________________

Łoj Panowie dajcie sobie już spokój bo z tematu o dziennych zrobi się zaraz temat o definicji słowa GUST.

Podsumowując: Komuś się podoba i chce to niech zakłada. Komuś się nie podoba, nie zakłada. Wyraziliście swoje opinie. KONIEC OT! :bicz3:

hehe Ty też kolego wrzuć na luz. Ok ja już się nie odzywam i nie narażam ludziom z GUSTEM :polew:

z mojej strony koniec OT :hi:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

a ja mam światła do jazdy dziennej już pół roku firmy osram za 150 zł z homologacją i wbudowanym włącznikiem świateł i mam to gdzieś czy sie komuś podoba czy nie ładnie wkomponowałem w kratkę na górze

Pokaż jak Ci to wyszło.

A co sądzicie o tych? Jak by to wyglądało w kratkach na przedliftowej B5 zamiast halo?

http://allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-vertex-523-hp-i1992954599.html?source=oo

http://allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-dzienne-rl-hella-style-i1997728912.html?source=ob

Opublikowano

były już w tym wątku przerabiane podobne lampki :wink4: poszukaj :wink4:

Opublikowano

Jeśli o mnie chodzi, to jeśli już, to tylko LEDy z S6, cena wysoka, ale efekt :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czesc>ja założyłem ledy DRL HID 507 mają homologację E4 i RL>zakupiłem je w norauto w promocji za 150PLN:POLECAM są zaje......pozdro :good:

Opublikowano

Czesc>ja założyłem ledy DRL HID 507 mają homologację E4 i RL>zakupiłem je w norauto w promocji za 150PLN:POLECAM są zaje......pozdro :good:

Te ledy przynajmniej dosyć dobrze widać na drodze bo nie które to na prawdę porażka...

Opublikowano

wrzuc jakas fotke

Opublikowano

Czesc>ja założyłem ledy DRL HID 507 mają homologację E4 i RL>zakupiłem je w norauto w promocji za 150PLN:POLECAM są zaje......pozdro :good:

pokarz jakie wrzuc fotki :decayed:

Opublikowano

chętnie ale mialem kradzież domową i foto zmienilo wlasciciela ;(ale naprawde saper efektowne i efektywne{pozdro

Opublikowano

Ja też mam ledy wpasowane w kratki zderzaka . Mają homologacje RL E4 wybitą na kloszu .

Coś tego typu:

http://allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-smd-wbud-automat-drl-i2150395501.html

Jeżdżę na nich 3 miesiące . Ciekawe co będzie jak mnie POLICJA skontroluje

Opublikowano

Ja też mam ledy wpasowane w kratki zderzaka . Mają homologacje RL E4 wybitą na kloszu .

Coś tego typu:

http://allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-smd-wbud-automat-drl-i2150395501.html

Jeżdżę na nich 3 miesiące . Ciekawe co będzie jak mnie POLICJA skontroluje

nic Ci nie powie mam podobne i już ponad rok smigam i nic :wink4:

Opublikowano

jak maja oznaczenia RL i H4 to jest legal 100%tylko muszą być zastosowane wymiary przy montazu tz chodzi o odległości[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 18:03_________________________________________________sorki nie H4 tylko E4 :wallbash:[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 18:05_________________________________________________jak maja chomologacje E4 i RL to sś 100% LEGAL_oczywiscie muszą być zachowane odległosci przy montazu

Opublikowano

Koledzy a może polecicie mi przyzwoite ledy do 100 PLN??

Żona zapłaciła ostatnio i chce założyć dla świętego spokoju. SD-02 nie chcę i proszę mnie nie namawiać :)

Ledy - tylko nie wiem czy okrągłe czy podłużne i które? Jakieś sugestie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.