Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no lypa

Opublikowano

kolejny zadowolony posiadacz quattro :decayed:

Opublikowano

kolejny zadowolony posiadacz quattro :decayed:

:polew:
Opublikowano
  • Autor

kolejny zadowolony posiadacz quattro :decayed:

:polew:

nie smiej sie bo wezyka nie dostaniesz cycu:-)
Opublikowano

kolejny zadowolony posiadacz quattro :decayed:

:polew:

nie smiej sie bo wezyka nie dostaniesz cycu:-)

relaks :P

Opublikowano

17" sprzedane teraz jazda na 15" :decayed:

jakieś propozycje jakie fele kupić? 17" czy 18"? doo tego gleba -35/40?

MAM_7_Nuvo_black_7_5x161058.jpg

moze takie 18`?? :cool1:

własnie widziałem je w dobrej cenie, tylko nie wiem czy by dobrze wyglądły przy -35/-40

moje 1350zl z oponami :naughty: W b5 chyba lepiej beda wygladac niz w b6 :cool1:Do tego masz czarne auto jak srodek felg :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

17" sprzedane teraz jazda na 15" :decayed:

jakieś propozycje jakie fele kupić? 17" czy 18"? doo tego gleba -35/40?

MAM_7_Nuvo_black_7_5x161058.jpg

moze takie 18`?? :cool1:

własnie widziałem je w dobrej cenie, tylko nie wiem czy by dobrze wyglądły przy -35/-40

moje 1350zl z oponami :naughty: W b5 chyba lepiej beda wygladac niz w b6 :cool1:Do tego masz czarne auto jak srodek felg :gwizdanie:

to biorę od ciebie za 1300 :decayed:
Opublikowano

17" sprzedane teraz jazda na 15" :decayed:

jakieś propozycje jakie fele kupić? 17" czy 18"? doo tego gleba -35/40?

MAM_7_Nuvo_black_7_5x161058.jpg

moze takie 18`?? :cool1:

własnie widziałem je w dobrej cenie, tylko nie wiem czy by dobrze wyglądły przy -35/-40

moje 1350zl z oponami :naughty: W b5 chyba lepiej beda wygladac niz w b6 :cool1:Do tego masz czarne auto jak srodek felg :gwizdanie:

to biorę od ciebie za 1300 :decayed:

dobra ale podrzucisz mi cos z rzeszowa?? :decayed:
Opublikowano
  • Autor

17" sprzedane teraz jazda na 15" :decayed:

jakieś propozycje jakie fele kupić? 17" czy 18"? doo tego gleba -35/40?

MAM_7_Nuvo_black_7_5x161058.jpg

moze takie 18`?? :cool1:

własnie widziałem je w dobrej cenie, tylko nie wiem czy by dobrze wyglądły przy -35/-40

moje 1350zl z oponami :naughty: W b5 chyba lepiej beda wygladac niz w b6 :cool1:Do tego masz czarne auto jak srodek felg :gwizdanie:

to biorę od ciebie za 1300 :decayed:

dobra ale podrzucisz mi cos z rzeszowa?? :decayed:

:mysli::shocked:
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pozdrowienia od mojego ALF-a! :hi:

alfy szondzom :decayed:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 12:16_________________________________________________dawno nic tutaj się nie działo :decayed: ale pora to zmienić, już jest :kox:

1668959366

Opublikowano

paput tak z ciekawości gwint do V6 to to samo co np do 1.6 bo dość duża różnica wagi a zastanawiam się jak bym swapa robił to czy bym musiał gwinta zmieniać :wink4:

No to już masz zajęcie na łikend :naughty: :naughty:

Opublikowano

paput tak z ciekawości gwint do V6 to to samo co np do 1.6 bo dość duża różnica wagi a zastanawiam się jak bym swapa robił to czy bym musiał gwinta zmieniać :wink4:

No to już masz zajęcie na łikend :naughty: :naughty:

już zamontował... do bagażnika :decayed:

Opublikowano
  • Autor

paput tak z ciekawości gwint do V6 to to samo co np do 1.6 bo dość duża różnica wagi a zastanawiam się jak bym swapa robił to czy bym musiał gwinta zmieniać :wink4:

No to już masz zajęcie na łikend :naughty: :naughty:

już zamontował... do bagażnika :decayed:

:decayed:
Opublikowano

powiem ci odrazu dokup sobie te nakretki wieksze nie aluminiowe bo bedziesz potem mial problem ze skreceniem tego gwintu i predzej te klucze polammiesz ja swoje amory wyciaglem i musielm to ucinac i zmienilem na nowe z nierdzewki

Opublikowano
  • Autor

powiem ci odrazu dokup sobie te nakretki wieksze nie aluminiowe bo bedziesz potem mial problem ze skreceniem tego gwintu i predzej te klucze polammiesz ja swoje amory wyciaglem i musielm to ucinac i zmienilem na nowe z nierdzewki

może nie dałeś samrowidła, też miałeś TA TECHNIX?
Opublikowano

dalem dalem tylko te nakretki sa aluminiowe i ci sie przypieka i jak ci sie tak fest zapieka ta amba fatima ja ciolem ;/

Opublikowano

Z tego co wiem to alu nie zabezpiecza się smarem miedziowanym.... dochodzi do jakiejś reakcji czy coś....

Opublikowano
  • Autor

Z tego co wiem to alu nie zabezpiecza się smarem miedziowanym.... dochodzi do jakiejś reakcji czy coś....

a smar grafitowy nie da rady?[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 23:24_________________________________________________smar_grafitowy_1kg_front.jpg
Opublikowano

Grafitowy powinien być ok, miedź podobno wchodzi w reakcje z aluminium.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.