Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Z pracy kolega, obecnie szuka b5 z gazem i na twoją go naprowadzam :wink:

aha, kurde nie mam aparatu można by rzec i fotki brudasa robiłem kanapką z szynką:kwasny:

http://s17.postimage.org/6fssl4kwr/audi1.jpg

http://s17.postimage.org/uyuu2fpaz/audi2.jpg

http://s17.postimage.org/4rtn6h717/audi3.jpg

zmień szynke na ser żółty jakośc sie poprawi :thumbup: kola sprzedajesz?
Opublikowano
  • Autor
Z pracy kolega, obecnie szuka b5 z gazem i na twoją go naprowadzam :wink:

aha, kurde nie mam aparatu można by rzec i fotki brudasa robiłem kanapką z szynką:kwasny:

http://s17.postimage.org/6fssl4kwr/audi1.jpg

http://s17.postimage.org/uyuu2fpaz/audi2.jpg

http://s17.postimage.org/4rtn6h717/audi3.jpg

zmień szynke na ser żółty jakośc sie poprawi :thumbup: kola sprzedajesz?
jeśli ktoś mi da tyle ile chce za całe auto z 18" to nie ale jeśli zaakceptuje niższą cenę bez fel to będą na handel

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

no chyba że dasz dobrą cenę:decayed:

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ----------

a auto dostaniesz gratis do felg:grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
to co czego się przesiadasz konkretnie???

coś wyższego:decayed:

panowie ile jest warta zawiecha teraz TA Tech 9 miesięczna po przebiegu 8tys km? do Q? dałem 1300 zł za nową chyba ile teraz mógłbym wołac?

---------- Post dopisany 16-06-2012 at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2012 at 22:12 ----------

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/opony-18-215-35-nexen-n9000-uhp-2009r-nowe-238010/

---------- Post dopisany 24-06-2012 at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2012 at 16:55 ----------

nieaktualne auto zostaje na razie ze mną, chyba że kiedyś mi się odwidzi

Opublikowano

jak ci sie jezdzi na tym zawiasie ? mimo ze tylko 8 tys przejechales hehe buja mocno ? moze byc na pw ;)

Opublikowano

Dekory kozackie.

Opublikowano

dalej padaka ;p zrob cos z tym autem heheh

a tak serio to fajnie ci to wyszlo

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

dzięki panowie, wpadła inna oponka wyższa i szersza niż miałem, nie ma już naleśnika jest balon 225/40 zamiast 215/35:decayed:

---------- Post dopisany 02-08-2012 at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2012 at 22:03 ----------

audi na wakacjach w Poroninie

DSCF0698.jpg

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

image.jpg

---------- Post dopisany 13-09-2012 at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany 02-08-2012 at 21:08 ----------

spy foto:decayed: jadę polerkę, cięzko idzie:decayed:

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

W sumie nie głupie te końcówki, jaka średnica:eusathink:

Opublikowano

szkoda że wcześniej z tymi oponami Twoimi nie ogarnąłem, szukałem 215/35 :kwasny: dobrze że nie pogoniłeś padła :decayed:

Opublikowano

Ladnie sie prezentuje furka. Brakuje halo,prawego lustra od angola i lotki na klape:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W sumie nie głupie te końcówki, jaka średnica:eusathink:

nie wiem kowi ale ledwo mieści się w miejsce w zderzaku:decayed:

---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ----------

szkoda że wcześniej z tymi oponami Twoimi nie ogarnąłem, szukałem 215/35 :kwasny: dobrze że nie pogoniłeś padła :decayed:

szybko je sprzedałem:decayed: w tym roku mam juz 4 komplet 18" i najlepszy do tej pory

padło zostanie chyba ze mną do emrytury, bo przy takich cenach a4 nie ma co sprzedawać

---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:31 ----------

Ladnie sie prezentuje furka. Brakuje halo,prawego lustra od angola i lotki na klape:wink:

dzięki, o lotce myślę i halo tez, lotka może jeszcze w tym sezonie:whistling:

---------- Post dopisany 28-09-2012 at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2012 at 15:32 ----------

wpadły końcówki Sebringa, może lepsze fotki ustrzelę jak umyję padlucha, docelowo jeszcz ma zniknąć znaczek 2.4 i powrócą chromowane emblematy zamiast białych... chyba żęby je maźnąć na czarno:eusathink: apropo może ktoś ma chromowany znaczek audi z grilla?

aaaa.jpg

image.jpg

image.jpg

aaa.jpg

Opublikowano

Te końcówki kompletnie nie pasują :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Te końcówki kompletnie nie pasują :whistling:

nie jest tak źle:decayed:

Opublikowano
  • Autor
nagraj film jak to gada na tych końcówkach :decayed:

same fifki dźwięku nie zmienią:decayed:

Opublikowano

Paput jak masz jeszcze srodkowy to go wywal i wtedy bedzie napewno kosa:banan:

Ja w mojej 2.4 tak zrobilem + koncowy OMP

Opublikowano
  • Autor
Paput jak masz jeszcze srodkowy to go wywal i wtedy bedzie napewno kosa:banan:

Ja w mojej 2.4 tak zrobilem + koncowy OMP

mam jeszcze tego klocka, jakimś filmikiem dysponujesz jak to chodzi bez środkowego?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.