Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

5 urodziny klubu :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj mija dokładnie 5 lat od kiedy założyłem klub :decayed: Jak tak patrzę na statystyki to powiem Wam , że jestem w szoku i nigdy nie spodziewałem się , że to wszystko się tak rozkręci i rozrośnie. Ale tym bardziej mnie to cieszy , że nasza praca nie idzie na marne. Przy tej okazji chciałbym bardzo serdecznie podziękować ŁukaszowiR za pomoc :notworthy: Podziękowania dla moderatorów za trzymanie porządku :notworthy: Oraz dla Was wszystkich za to , że jesteście z nami i się udzielacie , bo gdyby nie Wy to nie byłoby tego wszystkiego :wink4: Pozdrawiam

Opublikowano

Bez Ciebie nie było by tu nas , dzięki Prezes :oklaski: :good:

Opublikowano

Bez Ciebie nie było by tu nas , dzięki Prezes :oklaski: :good:

To dobrze ze jest taki prawdziwy klub A4 :good:

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego !!!!! :yeee: :yeee: :yeee: :yeee: :yeee: :yeee:

Opublikowano

sto lat :good:

Opublikowano

oby tak dalej :good: jest dobrze :kox:

Opublikowano

Pięć za nami i oby co najmniej kolejne pięćdziesiąt przed nami :good:

Opublikowano
:wink4: ale zleciało :decayed:
Opublikowano

oby wszystkie :audi: nam dobrze służyły, a forum się rozwijało tak jak się rozwija :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Sto lat, sto lat niech żyje nam :kox: Prezes i Klub :a4fan:

Oby tak dalej :good:

Opublikowano

Dzisiaj mija dokładnie 5 lat od kiedy założyłem klub :decayed: Jak tak patrzę na statystyki to powiem Wam , że jestem w szoku i nigdy nie spodziewałem się , że to wszystko się tak rozkręci i rozrośnie. Ale tym bardziej mnie to cieszy , że nasza praca nie idzie na marne. Przy tej okazji chciałbym bardzo serdecznie podziękować ŁukaszowiR za pomoc :notworthy: Podziękowania dla moderatorów za trzymanie porządku :notworthy: Oraz dla Was wszystkich za to , że jesteście z nami i się udzielacie , bo gdyby nie Wy to nie byłoby tego wszystkiego :wink4: Pozdrawiam

Ty założyłeś :polew: :polew: :polew:

.............jasne..............jak by nie ja to byś nie wiedział na czym polegają i jak działają FORA motoryzacyjne a na podłączenie internetu do dziś byś składał papiery

mimo wszystko - STO LAT

Opublikowano

ale czas zapierd... co ? :decayed: oby tak dalej :good:

Opublikowano

Sto lat nam wszystkim :good:

dzięki Prezesie wszystkim FIOLETOWYM i Żółtym:good: :good:

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=DhecpGGOP40


Brakuje na forum jeszcze możliwości zostawia wiadomości głosowej :decayed:
Opublikowano
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
Opublikowano

Brawo :oklaski: i podziękowania dla Hugo, całej drużyny i wszystkich udzielających na forum :notworthy:

Opublikowano

Dzięki Wszystkim, że wkońcu przeczytaliście regulamin :D i mamy troszkę lżej.

dzięki Prezesie wszystkim FIOLETOWYM i Żółtym :good: :good:

Zostanie Ci to zapamiętane :baseball:

Opublikowano

:drunk:

Opublikowano

Sto lat :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:good::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.